Unikalna szansa, by zacieśnić polonijne więzy i rozpocząć owocną współpracę na nowym poziomie, więc nie wahaj się i dołącz do nas!

Calgary słynie z bardzo rozwiniętej gospodarki. Rozglądając się na ulicy zauważysz wiele szyldów oraz reklam przedstawiających oferty różnych firm z wielu branży. To jednak nie wystarczy w promowaniu swojego biznesu. Jednym z najważniejszych czynników wpływających na popularność Twojej firmy jest Internet.

W naszej bazie firm z Calgary i okolic odnajdziesz wiele interesujących propozycji. Bez problemu odnajdziesz biznes, który całkowicie spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jeśli jesteś właścicielem firmy powinieneś się zastanowić nad dołączeniem do bazy calgaryjskich/polonijnych firm, która pomoże Ci w wypromowaniu Twojego biznesu wśród ogromnej ilości użytkowników Internetu.
Przedstawiamy firmy duze i male z różnych branż. Dodaj własne przedsiębiorstwo do naszego katalogu firm. Zaprezentuj się szerokiej publiczności. Sprawdź jak łatwo znaleźć nowych klientów.