2.6 C
Calgary
Wednesday, May 18, 2022

march, 2020

04marAll Day05Dyżur paszportowy w Calgary 4-5 marca 2020 r.

Dyżur paszportowy w Calgary

more

Event Details

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że na stronach internetowych KG RP w Vancouver (PL i ENG zarówno starej/archiwalnej jak i nowej) pojawiło się ogłoszenie o najbliższym dyżurze paszportowym w Edmonton w dniach 2-3 marca 2020 roku i Calgary w dniach 4-5 marca 2020 r.

Dziekuje,

Zygmunt Potocki
Konsul Honorowy Calgary

Calgary:

4-5 marca 2019 r. godz. 09.00 – 17.00

Miejsce dyżuru Polish Canadian Cultural Centre (Dom Polski), 3015 15th Street NE, Calgary, AB T2E 7L8

Podczas dyżurów konsularnych opłaty przyjmowane są jedynie w formie money order, bank draft lub certified cheque wystawione na “Consulate General of Poland”. Prosimy o zapoznanie się z informacją paszportową celem okazania wszystkich niezbędnych dokumentów podczas składania wniosku (prosimy o przynoszenie oryginałów dokumentów oraz ich kopii). Niekompletne wnioski nie będą przyjmowane. Dodatkowo prosimy o przynoszenie opłaconych i zaadresowanych kopert zwrotnych (przesyłek typu “za potwierdzeniem odbioru” – np. Registered Mail, Canada Xpress Post itp.) w zamian opłaty za przesłanie paszportu.

Konieczne jest wcześniejsze zapisanie się na dyżur poprzez:

Edmonton – Rejestracja on-line pod adresem https://secure.e-konsulat.gov.pl (Kraj: Kanada; Placówka: Vancouver; Sprawy paszportowe; Prosimy wybrać lokalizację: Edmonton – dyżur konsularny)

Calgary Rejestracja on-line pod adresem https://secure.e-konsulat.gov.pl (Kraj: Kanada; Placówka: Vancouver; Sprawy paszportowe; Prosimy wybrać lokalizację: Calgary – dyżur konsularny)

UWAGA: Na wydrukowanym potwierdzeniu rejestracji wizyty w sprawie paszportowej pojawi się adres Konsulatu Generalnego RP w Vancouver jednakże miejscem przyjęcia Państwa wniosku o paszport będzie jedna z wyżej wymienionych lokalizacji dyżuru konsularnego w Edmonton i Calgary.

Poniżej podaję linki do stron z ogłoszeniem

Wersja PL
https://www.gov.pl/web/kanada/dyzur-konsularny-edmonton-i-calgary—marzec-2020 (nowa strona internetowa)
https://vancouver.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/dyzur_paszportowy_w_edmonton_i_calgary_marzec_2020 (stara/archiwalna strona internetowa)

Wersja ENG
https://www.gov.pl/web/canada-en/consular-visit-edmonton-and-calgary—march-2020 (nowa strona internetowa)
https://vancouver.msz.gov.pl/en/news/passport_services_in_edmonton_and_calgary_in_march_2020 (stara/archiwalna strona internetowa)

Uprzejmie proszę o poinformowanie o tym fakcie wszystkich zainteresowanych osób.

Jednocześnie uprzejmie przypominam o zmianie formularza wniosku paszportowego. Wszystkie aktualne informacje dotyczące aplikowania o paszport dostępne są na stronie internetowej naszego urzędu https://www.gov.pl/web/kanada/paszporty oraz https://www.gov.pl/web/canada-en/passports

Z poważaniem,

Marcin Trzciński
Konsul RP
Radca
Konsulat Generalny RP w Vancouver
1600-1177 West Hastings Street
Vancouver, BC V6E 2K3
tel. 604 688-3530
faks 604 688-3537
Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Vancouver
Polish Consulate in Vancouver : Twitter

 

Time

march 4 (Wednesday) - 5 (Thursday)

Location

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Calgary

6224 29 Street SE, Calgary, Alberta T2C 1W3

Organizer

KONSULAT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ W CALGARYcalgary@polishconsulate.ca 6224 29 th Street S.E Calgary Alberta T2C 1W3

2 COMMENTS

  1. Witam, chciałabym złożyć wnioski na uzyskanie polskich paszportów dla całej rodziny. Ja z mężem urodziliśmy się w Polsce ale nie mamy ważnych paszportów polskich dwoje synów urodzonych w Kanadzie nie miało wyrabianych polskich paszportów – jeden ma 18 a drugi 16 lat. Co potrzebuje jaki wniosek – formularz wypełnić i jakie są opłaty? Również czy muszę mieć appointment w tych dniach kiedy konsul będzie w Calgary?Dziękuje -Joanna Kusinski

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

X
X
X