7.3 C
Calgary
Saturday, May 21, 2022

september, 2019

20sepAll Day22Konferencja Quo Vadis w Toronto Time has ran out! Better luck next time!

Quo Vadis Conferences

more

Event Details

Konferencje Quo Vadis – w skrócie Quo Vadis – to seria trzydniowych międzynarodowych wydarzeń dla studentów i młodych specjalistów polskiego pochodzenia etnicznego z całego świata. Celem tych konferencji jest zapewnienie ponad stu delegatom możliwości nawiązywania kontaktów z osobami o podobnych poglądach, wymiany doświadczeń polskiej społeczności i rozwijania umiejętności przywódczych. Quo Vadis to coś więcej niż trzydniowe coroczne wydarzenie; rozkwitło w ruch, który dąży do zjednoczenia ambitnych młodych ludzi wokół trzech podstawowych wartości: dziedzictwa, przywództwa i jedności. Fakty mówią same za siebie: jedenaście wydań konferencji odbyło się w ciągu ostatnich pięciu lat w trzech różnych krajach, co stanowi ponad 1200 absolwentów Quo Vadis na całym świecie (stan na 2019 r.).

Quo Vadis powstał jako prosty pomysł w 2009 roku i rozwinął się w jedno z najważniejszych wydarzeń Polonii na świecie. Pierwsza konferencja odbyła się w Ottawie w Kanadzie w 2009 roku. Dzięki ogromnej ciężkiej pracy i wytrwałości setek wolontariuszy Quo Vadis rośnie z roku na rok, a konferencje odbywają się w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Australii.

Czy już się zarejestrowałeś? Bilety delegowane SPRZEDAJĄ SZYBKO! 30 dni do #QVX!
*** Zostało TYLKO 8 dni, aby otrzymać bilety ***

Date and Time

Fri, 20 Sep 2019, 4:00 PM –

Sun, 22 Sep 2019, 9:00 PM EDT

Double Tree by Hilton – Toronto Downtown
108 Chestnut St
Toronto, ON M5G 1R3
View Map

Quo Vadis Conferences
Quo Vadis—are a series of international three-day events for students and young professionals of Polish ethnic origin from around the globe. The purpose of these conferences is to provide over one hundred delegates with an avenue to network with like-minded individuals, exchange Polish community experiences and develop leadership skills

https://www.eventbrite.ca/e/quo-vadis-x-leaders-in-action-tickets-59621691083

www.quovadisx.eventbrite.ca

Home

Time

september 20 (Friday) - 22 (Sunday)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

X
X
X