18.4 C
Calgary
Saturday, May 28, 2022

april, 2021

01aprAll Day15Sobeys akcja pomocy dla sportowców Olimpiad Specjalnych

Sobeys Special Olympics Canada Banner

more

Event Details

Od 1 do 15 kwietnia możesz dodać „Wspieraj Kanadyjczyków z niepełnosprawnością intelektualną” do swojej listy zakupów.

Banery Sobeys od wybrzeża do wybrzeża prowadzą kampanię zbierania funduszy w sklepach, aby wesprzeć sportowców Olimpiad Specjalnych w całej Kanadzie. Aby wziąć udział, wystarczy przy kasie powiedzieć „TAK” przekazując 2 $.

Sobeys, oddany partner od 2016 roku, pomaga naszym sportowcom, rodzinom i trenerom lepiej jeść i czuć się lepiej dzięki przewodnikom żywieniowym, lekcjom gotowania i świeżej, dostępnej żywności.

Naszym najwyższym priorytetem podczas pandemii było zapewnienie naszym sportowcom bezpieczeństwa, zdrowia i aktywności w domu, a jednocześnie poczucia łączności i wsparcia w tych trudnych czasach.

To z pomocą partnerów, takich jak Sobeys Inc., Olimpiady Specjalne nadal mogą stawiać sportowców na pierwszym miejscu i pracować nad zwiększeniem naszych zasobów i zapewnieniem, że jesteśmy gotowi na bezpieczny powrót do sportu.

Mamy nadzieję, że w dniach od 1 do 15 kwietnia udasz się do lokalnego sklepu z banerami Sobeys i odpowiesz: „Wyzwanie przyjęte”. Razem możemy zebrać milion dolarów i pomóc spragnionym udziału sportowcom Olimpiad Specjalnych.

Odwiedź lokalny sklep z banerami Sobeys:

Sobeys banner

Sobeys wants to raise $1 million for Special Olympics athletes. Are you up for the challenge?

From April 1 to 15, you can add “support Canadians with an intellectual disability” to your grocery list. Sobeys banner stores from coast to coast are holding an in-store fundraising campaign to support Special Olympics athletes across Canada. To participate, all you have to do is say “YES” to donating $2 at the check out.

Sobeys, a dedicated partner since 2016, helps our athletes, families and coaches eat better and feel better with nutrition guides, cooking classes and fresh, accessible food.

Our top priority throughout the pandemic has been to ensure our athletes remain safe, healthy and active at home, while feeling connected and supported throughout these challenging times. It is with the help of partners like Sobeys Inc., that Special Olympics continues to be able to put the athletes first and work to build up our resources and ensure that we are ready for a safe return to sport.

This April 1 to 15, we hope you head into your local Sobeys banner store and answer, “Challenge accepted.”

Together, we can raise $1M and help Special Olympics athletes hungry to participate.

Visit your local Sobeys banner store:

Sobeys banner

Time

april 1 (Thursday) - 15 (Thursday)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

X
X
X