14.4 C
Calgary
Tuesday, June 28, 2022

october, 2019

15oct5:00 pm7:00 pmSpotkanie z redaktorami Rebel News

Ezra Levant

more

Event Details

Założyciel i autor bestsellerów Rebel News, Ezra Levant, przyjeżdża do miasta tylko na jedną noc – wraz z reporterami Rebel News Sheilą Gunn Reid i Keeanem Bexte – aby opowiedzieć o swojej NOWEJ książce Libranos: Czego media nie powiedzą o Justinie Zepsucie Trudeau.

To wieczór faktów i zabawy: faktów o Trudeau, o których nie usłyszysz od CBC. I mówiąc o zabawie, jaką mieli reporterzy Rebel News, ścigając oszustów Liberałów!

Zobacz >> PROMOCYJNE WIDEO <<

To częściowo rozmowa książkowa – Ezra przyniesie kopie swojej najlepiej sprzedającej się książki, Libranos, i chętnie je podpisze. I częściowo masz szansę usłyszeć historie wojenne z kampanii Ezry, Sheili i Keeana, opowiadające, jak to naprawdę jest omawiac tę kampanię wyborczą – szczególnie, gdy media Kanadyjskie w radio i telewizji spędzaja więcej czasu na wychwalaniu Trudeau niż o nim pisaniu i mowieniu o nim prawde.

Ale będziemy w mieście tylko na jedną noc – więc nie możesz tego przegapić !, w tym miesiącu w Edmonton i Calgary – i jesteś zaproszony!
Będziemy w Edmonton 10 października, a Calgary 15 października. Cena za każde wydarzenie wynosi $20 online i $25 przy drzwiach. A twój bilet będzie zawierał kopię Libranos (wartość $14 )! Bilety są ograniczone ze względu na miejsce, więc upewnij się, że dostałeś swoje, zanim się sprzedają!

To buy tickets for our Edmonton event, please click here.

EDMONTON BOOK SIGNING

Thursday, 10 October 2019
5 p.m. — 7 p.m.
Princess Theatre Edmonton

10337 82 Avenue Northwest
Edmonton, AB, T6E 1Z9

To buy tickets for our Calgary event, please click here.

CALGARY BOOK SIGNING

Tuesday, 15 October 2019
5 p.m. — 7 p.m.
Plaza Theatre, Calgary
1133 Kensington Road NW
Calgary, AB, T2N 3P4

Bilet pozwala ci wejść na wydarzenie, gdzie usłyszysz Ezrę, Sheilę i Keeana. To będzie świetna noc – i będziesz w towarzystwie rebeliantów!

Kopie książki Ezry będą dostępne do kupienia na każdym wydarzeniu, a my będziemy nawet mieć dla ciebie towar Rebel News, a także znaki trawnikowe „Libranos”, jeśli jeszcze go nie masz.

Przyjdź i wesprzyj nasze niezależne dziennikarstwo – i ujawniajmy korupcję tego liberalnego rządu, aby świat mógł to zobaczyć!

Dziękuję za Twoje wsparcie.

Zespół The Rebel News Network.

P.S. Zarezerwuj bilety już dziś – absolutnie pewne jest, że oba te wydarzenia zostaną wyprzedane, więc nie przegap okazji!

Time

(Tuesday) 5:00 pm - 7:00 pm

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

X
X
X