14.2 C
Calgary
Monday, May 16, 2022

february, 2021

12febAll DayTeatr Kwadrat w Warszawie - spektakle online

„Ślub doskonały” przedstawienie Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego z Warszawy

more

Event Details

Od 12 lutego na platformie VOD naszego teatru www.teatrkawdratonline.pl dostępna będzie komedia „Ślub doskonały”, którą będzie można oglądać w sieci także w Kanadzie.

„Ślub doskonały” na VOD to znakomita okazja dla Polonii mieszkającej w Kanadzie do spotkania z polskim teatrem, a przy okazji ciekawa propozycja na spędzenie Walentynek.

ROMANTYCZNY WIECZÓR WE DWOJE

Z TEATREM KWADRAT

„Ślub doskonały” ponownie na VOD

Bijąca rekordy popularności na całym świecie komedia „Ślub doskonały” Robina Hawdona powraca na platformę VOD Teatru Kwadrat na Walentynki. Ponownie będzie ją można zobaczyć w gwiazdorskiej obsadzie sprzed lat. Na scenie Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Glinka. Spektakl dostępny będzie na VOD od 12 lutego od godz. 19.00 czasu polskiego (CET).

Bilety na www.teatrkwadratonline.pl.

„Ślub doskonały” umiejętnie łączy w sobie romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars. Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz to doskonała oprawa dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych klasykach tego gatunku.

Jesteś panem młodym w dniu swojego ślubu. Budzisz się rano, właściwie w południe, w pokoju hotelowym, z piękną, nagą nieznajomą u boku. Niestety, wśród zapamiętanych atrakcji wczorajszego kawalerskiego wieczoru, obraz tej ślicznotki nie występuje. A głos twojej przyszłej żony już słychać w hotelowym korytarzu… Wystarczy wyobrazić sobie taką sytuację, by w lot zrozumieć, że życie naszego bohatera już nigdy nie wróci na dotychczasowe tory.

Archiwalny spektakl, dostępny na platformie VOD Teatru Kwadrat, zabiera widzów do roku 2018, kiedy to w „Ślubie doskonałym” wystąpili po raz ostatni Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Marta Żmuda Trzebiatowska i Katarzyna Glinka.

Bonusem jest podsumowanie 6 lat grania sztuki na scenie i symboliczne pożegnanie ze spektaklem. Na deskach Teatru Kwadrat przedstawienie gości bowiem od 2012 roku.

Dwa lata temu znakomity zespół ustąpił miejsca młodszym, niemniej znakomitym kolegom. Obecnie w Teatrze Kwadrat widzowie mogą oglądać drugą odsłonę „Ślubu doskonałego” z Marcinem Korczem, Aleksandrą Adamską i Julią Kamińską. Spektakl na VOD to znakomita okazja, by przypomnieć sobie tę pierwszą.

Kameralna domowa atmosfera, jaką zapewnia oglądanie sztuki w wersji online i pełne humoru, utrzymane w klimacie komedii romantycznej przedstawienie to doskonały przepis na walentynkowy wieczór we dwoje.

„Ślub doskonały” dostępny na VOD od 12 lutego (godz.19:00 czasu polskiego CET)

Cena biletu 29 zł (z 23% VAT)

Więcej na www.teatrkwadratonline.pl

Link do zwiastuna >>> https://www.youtube.com/watch?v=mbJAKw2GlS8

 

Teatr Kwadrat
im. Edwarda Dziewońskiego
ul. Marszałkowska 138
00-004 Warszawa
tel. 22 826-23-89

 

Time

All Day (Friday)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

X
X
X