12.4 C
Calgary
Tuesday, June 28, 2022

august, 2021

01aug12:30 pm1:30 pmUroczysta Msza święta w intencji wszystkich walczących w Powstaniu Warszawskim.Warsaw Uprising celebration in Calgary 2021

more

Event Details

Stowarzyszenie Polskich Kombatantów Koło nr 18 w Calgary informuje, że zgodnie z „Kalendarzem SPK na 2021 rok” zaprasza wszystkich członków w mundurach oraz Poczet Sztandarowy na Mszę Św. w dniu 1 sierpnia br. o godz. 12:30 pm w intencji wszystkich walczących w Powstaniu Warszawskim.


Jak widać – pomału wracamy do „normalności” jakby to powiedzieć, obostrzenia zostają pomału likwidowane – nie wiem na jak długo. Mam nadzieję, że nie powrócą czasy i zaostrzenia jak to miało miejsce przez ostatnie kilkanaście miesięcy. Obecnie nawet w kościele nie ma ograniczeń co do ilości osób na mszach i nie trzeba się rejestrować.

W minionym okresie – od marca ub.r.- prawie w całości przestrzegaliśmy Kalendarza w którym były uwzględnione uroczystości kościelne i patriotyczne tzw. Msze Mundurowe z udziałem Pocztu Sztandarowego wraz delegatami Koła nr 18.

Mam nadzieję, że po wakacjach będziemy mogli zwołać Zebranie członkowskie i nadrobić miniony czas – pomimo,że kilku członków odeszło od nas na „wieczną wartę”.

Życzę przyjemnego wypoczynku wakacyjnego oraz dobrej pogody,

Z pozdrowieniami,

Zbigniew Starczyk – Prezes

Time

(Sunday) 12:30 pm - 1:30 pm

Location

Kosciol Matki Bozej Krolowej Pokoju w Calgary

2111 Uxbridge Dr. NW

Organizer

Stowarzyszenie Polskich Kombantów Koło nr 18 w Calgarypresident@spkcalgary.com 3015-15 St. NE Calgary Alberta T2E 7L8

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

X
X
X