18.4 C
Calgary
Saturday, May 28, 2022

february, 2021

10feb5:00 pm6:00 pm"USUNIETY: dyskusja panelowa na temat cenzury Big Tech”

Purged True North

more

Event Details

Big Tech cenzuruje konserwatystów – jest to bardziej jasne niż kiedykolwiek.

Twitter zablokował dostęp do platformy byłemu prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi.

Parler, rozwijający się serwis społecznościowy dla osób prawicowych, został usunięty z Internetu po tym, jak Amazon zaprzestał hostowania swojej witryny.

Zarówno Facebook, jak i Twitter usunęły artykuł z New York Post na laptopie Huntera Bidena, blokując i ujawniając artykuł.

Teraz liberalny rząd wprowadza w Kanadzie niejasne przepisy dotyczące „nienawiści w internecie” – i oczywiście każda opinia, której nie lubi, to „mowa nienawiści”.

Jeśli chodzi o zwalczanie cenzury Big Tech, niektórzy opowiadają się za interwencją rządu, aby odebrać władzę gigantom mediów społecznościowych, podczas gdy inni utrzymują, że Twitter, Facebook, Amazon i tym podobne są prywatnymi firmami, które mogą zakazać komuś, kogo chcą.

Aby rozwiązać te problemy, True North i Civitas Canada przedstawiają PURGED: dyskusję panelową na temat cenzury Big Tech.

W tym aktualnym wydarzeniu udział wezmą Robby Soave (starszy redaktor, Reason), Kelly Jane Torrance (członek rady redakcyjnej, New York Post) i Bruce Pardy (profesor prawa na Queen’s University).

Będziemy transmitować na żywo w środę, 10 lutego o 19:00 czasu wschodniego. Rejestracja nie jest wymagana: wystarczy wejść na stronę www.tnc.news lub na nasz kanał YouTube.

Ale poczekaj! Co więcej: będziemy wyłącznie zapraszać True North Insider do wysyłania pisemnych pytań do panelu.

Jeśli nie jesteś jeszcze True North Insider, dołącz teraz, aby mieć szansę na zadawanie pytań!

Do zobaczenia 10 lutego

Time

(Wednesday) 5:00 pm - 6:00 pm

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

X
X
X