-3.8 C
Calgary
Friday, December 9, 2022

july, 2021

05jul9:00 am11:00 amWiec pod ratuszem w Calgary „Pokaż swoją twarz”End Calgary's Mask Mandate

End Calgary's Mask Mandate

more

Event Details

EndCanadaLockdown partnerzy z Lawyers4Truth zorganizowali wiec w ratuszu miasta Calgary, podczas którego rada zbiera się, aby głosować nad kontynuacją regulaminu masek w Calgary. Pozostajemy jedynym miastem w Albercie, które nie zakończyło swojego statutu masek 1 lipca. Wyjdź i pokaż naszej radzie miasta, że nadszedł czas, aby weszli na pokład z resztą prowincji.

Gdzie: Ratusz Calgary, 800 Macleod Trail South
Kiedy: poniedziałek, 5 lipca, 9:00

Prelegentem będzie prawnik konstytucyjny James Kitchen, założyciel EndCanadaLockdown Will Dove i inni.

Uwolnij Calgarians do oddychania letnim powietrzem!

W poniedziałek rada Calgary będzie ponownie głosować, czy usunąć mandat maski miasta, czy utrzymać ją na miejscu jeszcze dłużej.
Pomimo tego, że Edmonton, Lethbridge, Medicine Hat, Red Deer i wiele innych mniejszych miast i miasteczek głosowało za usunięciem mandatu masek, gdy Prowincja weszła wczoraj do Etapu 3, Calgary jest jedynym obrońcą z tymi zasadami.
Calgary Council wyraźnie i celowo ignoruje fachowe porady medyczne i naukowe pochodzące od urzędników służby zdrowia, którzy twierdzą, że te zasady nie są już potrzebne.
Nawet Naczelny Lekarz Prowincji Zdrowia, dr Deena Hinshaw, powiedział, że chociaż powinniśmy szanować ludzi, którzy dokonali osobistego wyboru, aby nosić maskę przez jakiś czas, nie ma potrzeby wydawania żadnego mandatu. poza bardzo specyficznymi, wąskimi okolicznościami, jak np. w placówkach służby zdrowia.
Prawda jest taka, że ​​istnieje pewien typ polityka i pracownika rządowego, który cieszył się dodatkowymi uprawnieniami, jakie posiadał podczas tej pandemii, i nie jest jeszcze gotowy do rezygnacji z tej władzy.

Jest to szczególnie niesprawiedliwe w stosunku do firm, które muszą teraz pilnować klientów, którzy są całkowicie zdezorientowani tym, jakie przepisy mają zastosowanie, w jakich okolicznościach, słysząc, jak premier mówił o tym, jak przepisy są uchylone, podczas gdy burmistrz mówi, że muszą pozostać na swoim miejscu.
W związku z głosowaniem nadchodzącym w poniedziałek, burmistrz Nenshi twierdzi, że niewiele osób słyszało o nim, aby te zasady zostały usunięte, więc pomóżmy to naprawić!

1) Najpierw skontaktuj się z Burmistrzem i Radnymi i poinformuj ich, co Twoim zdaniem powinno się wydarzyć.
Następujący radni poparli usunięcie mandatu ostatnim razem – wymieniliśmy ich według adresu e-mail, a nie nazwiska, dzięki czemu naprawdę łatwo jest się z nimi skontaktować, podziękować i zachęcić ich do ponownego głosowania w ten sam sposób w poniedziałek.

Source text
735 / 5000
Translation results
Dołączyliśmy również nasz e-mail, więc możesz skopiować nas do swojej wiadomości.

jeremy.farkas@calgary.ca,
sean.chu@calgary.ca,
piotr.demong@calgary.ca,
jeff.davison@calgary.ca,
shane.keating@calgary.ca,
joe.magliocca@calgary.ca,
ward.sutherland@calgary.ca,
info@endthelockdown.info,

Tymczasem przeciwko zniesieniu mandatu głosowali ostatni raz i powinni być (grzecznie!) zachęcani do zmiany zdania tym razem:

themayor@calgary.ca,

jyoti.gondek@calgary.ca,

druh.farrell@calgary.ca,

evan.woolley@calgary.ca,

gian-carlo.carra@calgary.ca,

george.chahal@calgary.ca,

diane.colley-urquhart@calgary.ca,

info@endthelockdown.info,

2) Po drugie, jeśli nie podpisałeś jeszcze petycji do zakończenia mandatu maski z Calgary, możesz podpisać tutaj: >>> End The Lockdowns <<<

Polonia Calgary podaj dalej text

Time

(Monday) 9:00 am - 11:00 am

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

X
X
X