april, 2019

07apr12:30 pm2:30 pmZŁOTY JUBILEUSZ KONSEKRACJI KOŚCIOŁA

Event Details

Serdecznie zapraszamy Parafian oraz Przyjaciół naszej Parafii, pw. Matki Bożej Królowej Pokoju w Calgary na uroczystą, dziękczynną Mszę św. jubileuszową z okazji 50-lecia konsekracji naszego Kościoła.

Msza Św. Jubileuszowa, której będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Wiliam McGrattan, Ordynariusz Diecezji Calgary, sprawowana będzie w naszym kościele w niedzielę 7 kwietnia, 2019 r. o godzinie 12:30. Zmiana terminu nastąpiła po konsultacjach z naszym biskupem oraz kapłanami posługującymi dawniej w naszej parafii, a którzy chcieliby wziąć udział w tej uroczystości, m.in. z o. Stanisławem Kuczaikiem SChr. Niech nasz udział w tej Mszy św. będzie godnym podziękowaniem Panu Bogu za konsekrację kościoła, w którym możemy uczestniczyć w Mszach św., modlić się i przyjmować Sakramenty Święte w języku ojczystym oraz obchodzić uroczystości patriotyczno-religijne.

Po Mszy św. odbędzie się uroczysty bankiet w sali parafialnej. Bilety w cenie $70 od osoby.
Dochód z bankietu przeznaczony będzie na fundusz remontowy (głównie parafialnego parkingu). Za wszelkie ofiary, składane na cel remontu serdecznie Ofiarodawcom dziękujemy. Bóg zapłać. Niech Dobry Bóg i Matka Najświętsza wynagrodzi szczególnymi łaskami.

Rezerwacja biletów: Grażyna – 403-861-5229 lub Krystyna – 403-228-9427. Wszystkich, którzy dokonali rezerwacji bardzo prosimy o dokonanie wpłaty za zarezerwowane bilety.

Time

(Sunday) 12:30 pm - 2:30 pm

Location

Our Lady Queen of Peace Roman Catholic Polish Parish

2111 Uxbridge Drive NW

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X
X