Dr Roger Hodkinson, Covid-19 to największe oszustwo kiedykolwiek popełnione na niczego nie podejrzewajacej publiczności | Maski nie chronią, dystans społeczny nic nie daje, testy też są bezużyteczne

This is the official recording from a formal meeting in City of Edmonton City Hall November 2020

0
3606

To jest oficjalne nagranie z formalnego spotkania w ratuszu miasta Edmonton w listopadzie 2020 w sprawie przedłużenia obowiązkowego regulaminu noszenia masek, który wygasa w mieście w grudniu.

” Zupełnie bezpodstawna histeria publiczna napędzana przez media i polityków ”

ZOBACZ WIDEO >>

https://youtu.be/uEo3rnU12jw

albo tutaj

Dr Roger Hodkinson, przewodniczący komitetu Royal College of Physicians and Surgeons w Ottawie, dyrektor generalny dużego prywatnego laboratorium medycznego w Edmonton w Albercie i prezes firmy zajmującej się biotechnologią medyczną SPRZEDAWAJĄCY TEST NA COVID-19:

„Jest całkowicie bezpodstawna histeria publiczna napędzane przez media i polityków. To największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na nieoczekiwanej publiczności. Absolutnie nic nie można zrobić, aby powstrzymać tego wirusa. To nic innego jak zły sezon grypowy. To polityka grająca medycynę i to bardzo niebezpieczna gra. Nie trzeba nic robić… Maski są zupełnie bezużyteczne. Nie ma żadnych dowodów na to, że są one nawet skuteczne.

To absurdalne widzieć tych nieszczęsnych, niewykształconych ludzi, którzy chodzą jak lemingi i wykonują posłuszeństwo bez żadnych dowodów.

Dystans społeczny również jest bezużyteczny… ..

Pozytywne wyniki testów NIE wskazują na infekcję kliniczną. To po prostu prowadzi do publicznej histerii i WSZYSTKIE testy powinny się natychmiast ZATRZYMAĆ….

Korzystając z własnych statystyk prowincji, ryzyko śmierci poniżej 65 roku życia wynosi 1 na 300,000 TYSIECY!. Skala reakcji jest po prostu absurdalna… wszelkiego rodzaju zamykania firm, samobójstwa…. jesteś prowadzony ścieżką w ogrodzie ”.

Dr Roger Hodkinson Edmonton 2020

Całkowite zniszczenie naszych gospodarek było absolutnie konieczne, aby umożliwić im wprowadzenie Wielkiego Resetowania Dr Evila (Klaus Schwab).

Jedna z opinii zwyklych ludzi o tej histerii.

The Deleter – napisal 2 dni temu

“Nigdy nie nosiłem maski. Nie lubię trąbić we własną trąbkę, ale od razu wiedziałem, że rządy na całym świecie planowały coś niezwykle złowrogiego, kiedy nas zamknęły. Mam 55 lat i jestem na tyle mądry, żeby wiedzieć, kiedy ktoś mnie okłamuje.

Te dranie zamknęły nas na fałszywych pozorach – pomyśl tylko o wyroku – przez ostatnie 8 miesięcy byliśmy traktowani jak cholerni więźniowie. Osiem miesięcy naszego życia, których nigdy, przenigdy nie odzyskamy.

Ludzie tracą i nadal tracą środki do życia. Ludzie popełniają samobójstwa. Ludzie umierają i nadal umierają, ponieważ nie mogli uzyskać leczenia, jakiego wymagali w przypadku poważnych chorób.

Podstępnie nakazali nam nie odwiedzać ani spotykać się z naszymi przyjaciółmi i rodziną. Stałem się tak zmęczony i przygnębiony, gdy szedłem na zakupy zdemaskowany i widząc, jak wszyscy w swoich maskach zombie zachowują się jak wariaci, jeśli zbliżyłem się do nich, przestałem chodzić na zakupy i zostawiłem to mojej drugiej połowie, aby dostać nasze artykuły spożywcze.

Na litość boską ludzie, musicie przestać się podporządkowywać, sikają i poniżają Ciebie i Twoich bliskich. To jak zła globalna gra Simon Says, a te dranie nie przestaną, gdy zobaczą, jak masy nadal się dostosowują. Innym lekarzem, który się wypowiedział, jest Mike Yeadon. Sprawdź go na Twitterze i wyślij jego filmy do wszystkich, których znasz. “

Pandemic At Center of Globalist & Psychological Warfare Against Freedom

Wiesz, kto jeszcze używał polityki, żeby grać w medycynę? Naziści i komuniści. Frakcje totalitarne wspólnie pchają ten sham, aby zniszczyć nasz styl życia.

Communism comes with the removal of the main 4 pillars

  • faith/religion
  • family unit
  • education
  • health
    Open your eyes and you will notice the government’s actions targeting these.

(MUST-READ/SHARE)

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here