Czym właściwie jest podatek węglowy? Jak to działa? Premiera 1 odcinka Green Hypocrisy!

Episode 1 of Green Hypocrisy is premiering now!

0
119

Podatek węglowy lub „cena za zanieczyszczenie” to sztandarowa polityka rządu Trudeau. Rząd stale pouczał Kanadyjczyków o potrzebie wprowadzenia podatku węglowego.

Ale czym właściwie jest podatek węglowy? Jak to działa?

Podatek był przedmiotem gorącej debaty, a wielu ekonomistów i konserwatywnych polityków wyraziło obawy, że jest to nic innego jak chwyt pieniężny z podatku, który zaszkodzi kanadyjskiej gospodarce, nie robiąc nic dla środowiska.

W naszym pierwszym odcinku Green Hypocrisy Candice Malcolm z True North szczegółowo analizuje podatek węglowy.

Jeśli chodzi o środowisko i zmiany klimatyczne, wydaje się, że ciągle jesteśmy pouczani przez dziennikarzy, polityków i aktywistów. Powiedziano nam, że nasz sposób życia jest niezrównoważony, że mamy tylko kilka lat na działanie i że stoimy w obliczu kryzysu egzystencjalnego, nie tylko jako kraj, jako gatunek i planeta. Powiedziano nam, że jeśli nie stosujemy się do zaleceń, które przekazali nam, szczerze mówiąc, histeryczni aktywiści, to dzieje się tak dlatego, że jesteśmy albo zbyt głupi, by zrozumieć problem, albo zbyt źli, by sobie z nim poradzić. Powiedziano nam, że nauka jest ustalona i każde myślenie dysydentów jest równoważne negacji Holokaustu.

Ten serial dokumentalny poświęcony śledztwu bada polityki, działaczy, organizacje, rządy, instytucje międzynarodowe i globalne lobby klimatyczne, aby spróbować zrozumieć, czy faktycznie pracują dla dobra planety, czy też kierują się czymś zupełnie innym.

Ta oryginalna seria zawiera reportaże śledcze, nowe informacje, ekskluzywne wywiady i rewelacyjne rewelacje na temat branży stojącej za ruchem zmian klimatycznych.

Carbon Tax 101 will premiere at 6pm ET today! Watch it at www.greenhypocrisy.ca

W ostatnich latach rząd Trudeau przekazał miliony mediom w Kanadzie.

Jak można ufać, że media pozostaną neutralne i uczciwe, jeśli są beneficjentami rządowej jałmużny?

Jak możesz być krytyczny wobec rządu i pociągać go do odpowiedzialności, skoro całe twoje życie zależy od rządu?

Jaki rodzaj pokrycia zapewnią politykom, którzy grożą obcięciem ich funduszy?

Dlatego też, gdy konsumujesz wiadomości w Kanadzie, musisz być bardziej sceptyczny niż kiedykolwiek – zwłaszcza, gdy rynek zbytu jest częścią starszych mediów.

Niezależne media są ważniejsze niż kiedykolwiek. W tym tygodniu True North ujawnił, że rząd Trudeau obsypał ponad 670 czasopismami i innymi czasopismami 85 milionów dolarów z funduszy podatników – tylko w kwietniu 2020 roku!

Dwie publikacje, które uzyskały najwyższe wartości grantów, to Canadian Living, które i TV Hebdo, które otrzymały po 1,87 miliona dolarów każda. W międzyczasie 1 kwietnia popularny magazyn informacyjny Maclean otrzymał od rządu 1,565,498 dolarów.

Ponadto szereg mediów etnicznych, w tym Exploring China, Ming Pao Daily i Nawa-i-Pakistan, również otrzymało fundusze rządowe.

Trudeau wykupuje media. W przeciwieństwie do starszych mediów True North nie jest częścią programu rządu. Cała nasza egzystencja opiera się na hojności Kanadyjczyków, takich jak Ty. Jeśli możesz, rozważ przekazanie darowizny na rzecz True North już dziś, która będzie podlegać odliczeniu od podatku, abyśmy mogli nadal zapewniać neutralne i uczciwe raportowanie – bez pomocy rządu.

Dziękuję Ci, Candice Malcolm Założyciel True North

True North logo

SHARE GREEN HYPOCRISY:

PODZIEL SIĘ ZIELONĄ HIPOKRYZĄ:

SUPPORT INDEPENDENT MEDIA

Polonia Calgary podaj dalej textKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here