
Prezydent Rosji Władimir Putin skierował szereg ostrzeżeń do NATO podczas spotkania z wysokimi rangą dowódcami wojskowymi, przedstawiając wojnę na Ukrainie jako konfrontację spowodowaną przez zachodnią potęgę militarną działającą za pośrednictwem Kijowa.
W dwunastominutowym przemówieniu skierowanym do zarządu Ministerstwa Obrony Putin powiedział, że Rosja osiągnie swoje cele na Ukrainie albo drogą dyplomatyczną, albo siłą, wykluczył zamrożenie konfliktu i potwierdził plany rozszerzenia stref buforowych bezpieczeństwa.
Podkreślił również znaczenie nowych systemów broni jądrowej i hipersonicznej, potwierdził wprowadzenie do służby bojowej rakiet Oreshnik oraz oskarżył NATO o militaryzację przestrzeni kosmicznej, podkreślając stanowisko Moskwy, że wsparcie Zachodu dla Ukrainy stanowi bezpośredni udział w konflikcie.
Rosja nie ma innego wyboru, jak tylko się uzbroić. Zachód otwarcie okazuje Rosji nienawiść i pragnienie jej podboju. To żałosne, ponieważ Europejczycy nie są przeciwni Rosji, z wyjątkiem garstki szalonych polityków.

Najgorszym podżegaczem wojennym jest kanclerz Merz z Niemiec. Jest on również marionetką BlackRock. Merz jest narodowym socjalistą, tak jak jego dziadek, który był członkiem partii nazistowskiej. Jednak on również nigdy nie walczył na froncie. Kilka Oreschników do Niemiec i Niemcy będą skończone. Dobrą rzeczą w Niemczech jest to, że niemiecka armia jest w katastrofalnym stanie. Wojna z Rosją nie trwałaby dłużej niż dwa dni, a potem Niemcy nie miałyby amunicji.
W Polsce tez mamy do czynienia z podżegaczami wojennymi i sługami bankierów. Polacy otwierają oczy i dostrzegają te zdradzieckie twarze. Rosja jest obrońcą tradycji, wiary, wyboru, równowagi i honoru.
Admirał Giuseppe Cavo Dragone, przewodniczący Komitetu Wojskowego NATO, zasugerował ostatnio, że „prewencyjny atak” na Rosję mógłby w pewnych okolicznościach być uzasadniony jako forma działania obronnego. Argumentował, że NATO musi odejść od czysto reaktywnego podejścia (reagowania po atakach) na rzecz „bardziej agresywnego lub proaktywnego, a nie reaktywnego” działania.
Przyznał, że rozważanie „uderzeń prewencyjnych” stanowiłoby odejście od tradycyjnej postawy NATO, ale pod presją trwającej „wojny hybrydowej” (ataki cybernetyczne, sabotaż, naruszanie przestrzeni powietrznej itp.) takie opcje są obecnie analizowane. Wyraźnie stwierdził, że w niektórych kontekstach uderzenie prewencyjne „można uznać za działanie obronne”.

O tym właśnie ostrzegałem. W NATO nie ma ŻADNYCH RACIONALNYCH ludzi. “To, co on usprawiedliwia, to sytuacja, w której wchodzę do baru, uderzam cię w twarz i nazywam to samoobroną, ponieważ WIEM, że to ty naprawdę chciałeś mnie uderzyć pierwszy.”
Jeśli odrzucimy ukraińskie bzdury i propagandę, wiarygodne źródła na Ukrainie potwierdzają, że Rosja użyła pocisków hipersonicznych w 2024, a twierdzenie Ukrainy, że udało jej się przechwycić 25% z nich, jest nonsensem.
Muszą wystrzelić wszystkie 32 pociski systemu rakietowego Patriot, aby mieć choćby najmniejsze szanse na przechwycenie. Jak w przypadku wszystkich informacji podawanych przez Ukrainę, trudno jest zweryfikować prawdziwość tych doniesień. Bardziej zależy im na udawaniu, że odnoszą sukcesy, aby zapewnić sobie stały dopływ pieniędzy na zakupy Lamborghini i Ferrari w Monako.
Unia Europejska, NATO, WEF i “głębokie państwo” sądziły, że mogą bez końca kontynuować tę wojnę proxy przeciwko Rosji, służącą do prania brudnych pieniędzy. Rosja powiedziała: albo się zgodzicie, albo milczcie, albo pokój, albo zagłada. Tak czy inaczej, koniec z korupcyjnymi gierkami wojennymi.
Ludzie na tym świecie, którzy mają prawdę w sercach, znają fakty. Rosja jest krajem pobożnym i ma prawo bronić się przed globalistami, a my wiemy, kim oni są.
Władimir Putin udzielił druzgocącej odpowiedzi na europejskie groźby wojenne, a Scott Ritter dołącza do dyskusji, aby omówić, co dokładnie rosyjskie rakiety i drony mogą zrobić NATO, jeśli Europa spróbuje zrealizować te groźby. Obejrzyj do końca, aby zrozumieć, jak głęboki jest kryzys dotykający Europę, potęgę militarną Rosji oraz przyszłość nie tylko Ukrainy, ale i samego Zachodu.
Rosja jest obrońcą tradycji, wiary, wyboru, równowagi i honoru.
W tej wybuchowej analizie geopolitycznej znany strateg John Mearsheimer ujawnia, w jaki sposób 67-minutowe ultimatum nuklearne Władimira Putina natychmiast sparaliżowało całą strukturę dowodzenia NATO, zmuszając sojusz do cichego zawieszenia wszystkich głównych dostaw broni na Ukrainę i skutecznie kończąc dominację militarną Zachodu.
Ukraina jest największą operacją prania brudnych pieniędzy ostatnich czasów. Obama zainicjował zamach stanu (2014 r.), aby usunąć demokratycznie wybranego prezydenta i zainstalować globalistycznego marionetkowego przywódcę. Rosja miała pełne prawo powstrzymać tę ingerencję w swoje podwórko. Podżegająca do wojny UE/Bruksela upadnie, ponieważ Europejczycy nie będą chcieli poświęcać swoich młodych mężczyzn i kobiet w tej globalistycznej kampanii.
Niech zapanuje pokój. Modlimy się aby zwyciężył zdrowy rozsądek.
















