POLONIA W CALGARY POPIERA JASONA KENNEY! Hold the line. Stay strong. No lockdowns for Alberta!

NO LOCKDOWNS IN ALBERTA!

0
150
POLONIA W CALGARY POPIERA JASONA KENNEY

Kenney mówił właściwe o znalezieniu właściwej równowagi między ochroną słabszych a uznaniem, że NIE MOŻEMY ZNISZCZYĆ PRYWATNEGO SEKTORA ALBERTY za pomocą drakońskich blokad.
Dlatego się tym dzielimy.
Dowiedzielismy się że, Jason KENNEY JEST POD WIELKIM NACISKIEM, POCHODZACYCH OD THE PUBLIC SECTOR UNIONS i EKSPERTÓW FINANSOWANYCH OPLACANYCH PRZEZ PODATNIKÓW, którzy żądają zamknięcia prowincji.


Tens of thousands of federal workers on paid leave at home over COVID while private sector workers lose jobs

  • If the public sector unions want lockdowns, then they should also lose their income like everybody else!

JEŚLI NIE CHCESZ NAŁOŻYĆ BLOKAD, PROSZĘ PODZIEL SIĘ TA WIADOMOSĆIĄ.

ALBERTA LOCKDOWN

Prawdopodobnie słyszałeś, że nasz premier Jason Kenny jest pod DUŻĄ presją ze strony rządu federalnego (!!!) (nie wspominając o burmistrzu Nehnsi i kilku innych miejscowych lewackich głosach), aby zablokować Albertę, zwłaszcza że ON i BC właśnie to zrobili.

Tak więc Alberta jest, jak sądzę, jedyną prowincją bez blokady. Jest naciskany, aby wprowadzić blokadę w ten weekend 28 LISTOPADA.

Tak więc pozostałyby tylko podstawowe służby (zobacz, co robią inne prowincje)

KENNEY POTRZEBUJE usłyszeć od mieszkańców Alberty, którzy popierają jego obecną decyzję o niezablokowaniu prowincji.


Jeśli możesz poświęcić kilka minut, aby zadzwonić do jego biura z pomocą Telefon: 780-427-2251 (Edmonton) Bezpłatny numer: 310-0000 (w Albercie) Lub wyślij mu szybki e-mail premier@gov.ab.ca

Dobrym pomysłem jest wysłanie kopii tego e-maila do przedstawiciela MLA, aby również usłyszał Twój głos. Znajdziesz je tutaj: Kontakty Biura Ustawodawczego i Okręgowego MLA
https://www.assembly.ab.ca/members/members-of-the-legislative-assembly

Twoja wiadomość powinna mieć również jasny temat.

Po prostu powiedziałem: NIE blokować. Hold the line. Stay strong. No lockdowns for Alberta!
You are on the right track Mr. Kenny, lockdowns accomplish nothing, only destroys the livelihoods of people and the economy.
Stand your ground!!! There are 1,000s if not millions of Albertans behind you!!!!

Dodatkowe informacje kontaktowe, jeśli chcesz skontaktować się z jego biurem w Calgary: Kenney’s Southern Alberta Office Adres: 455 6 St SW, Calgary, AB T2P 3T6 Telefon: (403) 297-6464

Jason Kenney moim zdaniem jest jedynym liderem wykazującym się zdrowym rozsądkiem i odwagą, by postępować właściwie.

Dziekujemy Monice za przekazanie wiadomosci!

Przeczytaj ten artukul napisany przez Danielle Smith ktory ukazal sie 2 dni temu w Calgary Herald.

Kenney powinien trzymać się kursu ochrony najsłabszych, a nie blokad.

Wydawało mi się, że miniony Dzień Pamięci jest surrealistyczny. Przez chwilę ciszy pomyślałam o moim dziadku, Cleemanie Hawkinsie, nawigatorze w bombowcu Lancaster zestrzelonym nad Europą, który spędził miesiące na ziemniakach w niemieckim obozie jenieckim, prawdopodobnie zastanawiając się, czy kiedykolwiek dostanie sie spowrotem do domu.

Zrobił to, dzięki niebiosom, inaczej mnie tu nie było…

W międzyczasie moje wiadomości były nadal zdominowane przez niewielką grupę lewackich lekarzy naciskających, aby przekonać premiera Jasona Kenneya do zamknięcia całego naszego społeczeństwa i odebrania nam wszystkich wolności w ramach tego, co nazywają blokadą „wyłącznika” lockdown to, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się COVID-19.

Właściwie nie. Oglądanie Netflixa podczas jedzenia chipsów i dipów to nie to samo, co przetrwanie na ziemniakach w obozie jenieckim, zastanawiając się, czy naziści cię zabiją.
Kenney – ku jego wiecznej zasłudze – pozostaje jednym z nielicznych polityków na świecie, którzy potrafią jasno zobaczyć sprawę i podjąć wyważoną reakcję.

W zeszłym tygodniu przedstawił to z innej perspektywy: w Albercie co roku mamy ponad 25 000 zgonów; mieliśmy 449 zgonów z powodu zatrucia opioidami w ciągu pierwszych sześciu miesięcy. Liczba osób, które zmarły z powodu COVID wynosi 383. Większość z nich miała miejsce w marcu i kwietniu, kiedy nie wiedzieliśmy nic o tym, jak zareagować na wirusa.

Teraz dużo wiemy. Wiemy, że według dr Deeny Hinshaw, dyrektorki ds. Zdrowia w Albercie, ryzyko śmierci jest „znikomo małe” dla zdrowych osób w wieku poniżej 40 lat, a ryzyko jest wielokrotnie większe w przypadku osób powyżej 70 roku życia i osób z jeden lub więcej istniejących warunków.

Warto o tym wiedzieć, ponieważ dzięki temu możemy zapobiegać zgonom i skoncentrowac nasze wysiłki na rzecz ochrony osób najbardziej zagrożonych.

Do tej pory w całej pandemii było 1 278 osób hospitalizowanych, a 220 osób na ICU i powiedziano nam, że powoduje to nadmierny stres dla systemu szpitalnego. Ale w latach 2017-18 było 3097 osób hospitalizowanych z powodu grypy i 249 przyjęć na ICU. Dlaczego administratorzy szpitali byli wtedy w stanie poradzić sobie z gwałtownym wzrostem liczby pacjentów bez blokowania społeczeństwa, a teraz nie mogą sobie poradzić z gwałtownym wzrostem liczby pacjentów?

W czwartek rano mieliśmy 217 w szpitalu i 46 na intensywnej terapii. Jeszcze w marcu rząd przygotowywał się do przyjęcia aż 2000 pacjentów z COVID w szpitalach i ponad 1000 na ICU. Mamy taką możliwość, a przynajmniej powinniśmy mieć..

Ale do rzeczy, jeśli system opieki zdrowotnej o wartości 20 miliardów dolarów, który zatrudnia ponad 100 000 osób, nie jest w stanie obsłużyć 217 osób w szpitalu bez blokady, to mamy większe problemy, których nie można rozwiązać zamykając sklepy i restauracje.

Jeśli nie czytałeś Antykruchość: rzeczy, które zyskują na zaburzeniu autorstwa Nassima Nicholasa Taleba, to powinieneś. W rozdziale 7, Naive Intervention, mówi o jatrogenice, co oznacza krzywdę „wyrządzoną przez uzdrowiciela”. Opowiada o potrzebie „zrobienia czegoś”, aby chronić zdrowie dzieci w latach trzydziestych XX wieku. Dlatego 389 dzieci zostało przedstawionych grupie lekarzy z Nowego Jorku, którzy zalecili usunięcie migdałków 174 z nich. Pozostałe 215 zostało przekazanych drugiej grupie lekarzy, którzy zalecili usunięcie migdałków u 99. Następnie 116 pokazano trzeciemu lekarzowi, a 52 powiedziano, że potrzebują operacji. I to pomimo faktu, że w tamtym czasie ryzyko zgonu z powodu operacji było dwa do czterech procent.
Taleb opowiedział tę historię, aby „zilustrować brak świadomości potrzeby szukania punktu zerowego między korzyściami a szkodami”.

Lekarze dyskredytują się, gdy nie zdają sobie sprawy z ogromnych szkód społecznych wynikających z opóźnionej diagnozy i leczenia poważnych chorób, śmierci z rozpaczy spowodowanej samobójstwem i nadużywaniem narkotyków oraz długotrwałej udręki psychicznej związanej z utratą pracy, załamaniem finansowym, rozpadem małżeństwa, domem znęcanie się i niepokój.


Premier jest na dobrej drodze ze swoją strategią skoncentrowanej ochrony najsłabszych. Powinieneś mu to powiedzieć.
Danielle Smith is a radio host on 770 CHQR can be reached at danielle@daniellesmith.ca.


NO LOCKDOWNS!
STOP INCONCLUSIVE PCR TESTING!
STOP MAINSTREAM MEDIA FEAR MONGERING!
LETS ALBERTANS GET BACK TO WORK , SCHOOL AND LIFE!!
Freedom 4 Canada logo
Freedom4Canada

Podpisz petycje

Kym Kish started this petition to Premier Kenney and Deena Hinshaw (!)

>>> Don’t Lock Alberta Down <<<

Alberta flag

pokaż swoje wsparcie
Goraco polecamy tez artykul Brian Lilley
LILLEY: Tens of thousands of federal workers on paid leave at home over COVID while private sector workers lose jobs

Polonia Calgary podaj dalej textKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here