Trudeau przyłapany na wykorzystywaniu fałszywych danych w celu nałożenia na Kanadyjczyków blokad i tyrańskich nakazów

"Trudeau caught using fraudulent data to impose lockdowns and tyrannical mandates on Canadians"

0
76
Redacted News Regina Watteel Fisman's Fraud

Kiedy pseudonauka, polityka i oszustwa zbiegają się
Jak daleko posuną się skorumpowani badacze i politycy kierujący się ideologią lub finansami, aby narzucić swoją wolę innym?

Absolutnie niesamowity wywiad. Niesamowita praca Reginy naprawdę obnaża korupcję establishmentu i szkody, jakie wyrządziła wszystkim Kanadyjczykom, ale w szczególności wycelowała w nieszczepionych Kanadyjczyków i ich wykorzystała jako kozły ofiarne. 100% z nazistowskiego podręcznika, z wyjątkiem tego, że był to rząd kanadyjski.

Justin Trudeau i jego rząd wykorzystali „naukę nienawiści”, aby narzucić ograniczenia związane z pandemią i wprowadzić nakazy szczepień. Doktor Regina Watteel przeczytała badanie Fismana i była przerażona brakiem danych, których rząd używał do torturowania niezaszczepionych osób, i teraz nie zamierza się o tym zamknąć! Jej nowa książka, Fisman’s Fraud, szczegółowo opisuje, jak skorumpowane może być środowisko akademickie, gdy jest zmieszane z polityką.

Przez całą plandemię byliśmy świadkami przesuwania się od obiektywnych badań klinicznych do łatwych do manipulacji badań w „świecie rzeczywistym” do czysto fikcyjnych symulacji całkowicie oderwanych od rzeczywistości. „Konsensus” (inaczej myślenie grupowe) szybko zastąpił analizę naukową, a dyskurs obywatelski gwałtownie spadł. Trudno było odróżnić zalecenia naukowe od tematów rozmów politycznych.

Doktor Dr. Regina Watteel zasługuje za to na uznanie Nagrody Nobla, podobnie jak jej inni koledzy, którzy stanęli w obronie prawdziwej nauki i praw Kanadyjczyków. Osobiście bardzo jej dziękuję z całego serca.

25 kwietnia 2022 roku została przekroczona bardzo niebezpieczna granica. Liderzy kanadyjskiej społeczności badawczej i medycznej przypieczętowali wyraźnie fałszywe badanie. Jego nadrzędny cel: wykorzystanie „nauki” do usprawiedliwienia dyskryminacji, siania nienawiści i reinterpretacji pojęcia niezbywalnych praw.

W ciągu kilku godzin od oficjalnej publikacji badania dziesiątki artykułów w czołowych gazetach ogólnokrajowych zalały Kanadę, ostrzegając przed ogromnym ryzykiem zwykłego przebywania z nieszczepionymi ludźmi – samolubnymi duszami, które odmówiły przyjęcia nowych genetycznych szczepionek na Covid-19. „Nieszczepionych” porównano do nosicieli kiły, nietrzeźwych kierowców i osób lekkomyślnych, które nie liczyły się z innymi.

Nie możesz poddać się operacji? Wińcie niezaszczepionych! Tak twierdzi „nauka”.

Ale czy to się udało? W tej książce analizujemy:

 Człowiek, polityka i intencje stojące za fałszywym badaniem.
 Jak badacze sfałszowali wyniki, aby nadpisać rzeczywistość i zrobić kozła ofiarnego z niezaszczepionych
 Gotowość establishmentu do przyłączenia się do oszustwa.
 W jaki sposób ideologia polityczna została uwzględniona w analizie.
 W jaki sposób badania są wykorzystywane do oszukiwania Kanadyjczyków i pozbawienia ich praw i wolności wynikających z Karty.

Śledcze spojrzenie na precedensową naukę o nienawiści Fismana

„Oszustwo FISMANA” to lektura zarówno niepokojąca, jak i porywająca. Książka demaskuje miejsce zbrodni, w którym różni agenci są współwinni tworzenia fałszywych informacji naukowych, które media i premier wykorzystywali do podsycania nienawiści i podziałów społecznych.

Fisman's Fraud The Rise of Canadian Hate Science Watteel Dr. R.N.

“Watteel szczegółowo ujawnia, jak każdy system nadzoru i odpowiedzialności, od Uniwersytetu w Toronto po policję prowincji Ontario, nie dopełnił swoich obowiązków, działając nie uczciwie. Radosne jest to, że książka rzuca jasne światło na odpowiedzialnych. Watteel wymienia nazwiska i przywołuje je takimi, jakimi są – moralnie zbankrutowanymi. Oszustwo Fismana daje nadzieję, że poprzez ujawnienie oszustwa sprawiedliwość zwycięży, a temu narodowi przywrócona zostanie kultura”. — Ted Kuntz, prezes Vaccine Choice Canada

Fisman i in. w badaniu wymyślono modelową symulację, która ODWRÓCIŁA rzeczywistość, autorzy następnie potwierdzili swoje ustalenia jako fakt i w oparciu o sfabrykowane wyniki przekazali informację społeczeństwu. Mówiąc dokładniej, w badaniu wykorzystano fałszywe założenie, aby oczerniać „nieszczepionych” i wspierać politykę publiczną ograniczającą ich dostęp do przestrzeni publicznej. W ciągu tygodnia od publikacji opracowanie trafiło do Izby Reprezentantów, gdzie poseł z ramienia Partii Liberalnej Adam van Koeverden podał je jako uzasadnienie utrzymania ograniczeń w podróżowaniu.

#FismansFraud – Formal Complaint Filed with University of Toronto

Dr. David Fisman resigns from Ontario’s COVID-19 advisory panel

Wiemy, że uniwersytety w całej Kanadzie otrzymały setki milionów dolarów z podatków w formie ukrytych dotacji. Przyjrzyjmy się tylko jednemu z odbiorców Davidowi Fismanowi. Obecnie dobrze udokumentowano, że David Fisman został wymyślony i wykorzystany jako płatny ekspert od oszustw publicznych.

Oszustwo FISMANA to lektura obowiązkowa

Trudeau i jego rząd zakazujący milionom Kanadyjczyków opuszczania Kanady oraz dostępu do podróży lotniczych, kolejowych i autobusowych opierał się na założeniach, a nie na nauce. On i jego rząd są odpowiedzialni za największe naruszenie praw człowieka, jakie widziała Kanada. Wyobraź sobie, że zrobił to grupie religijnej lub określonej grupie etnicznej? To była jawna dyskryminacja i segregacja.

Autorka połączyła wszystkie kropki i podała na srebrnej tacy, aby wszyscy mogli przeczytać. Odwołano się do wszystkich źródeł informacji w celu potwierdzenia przedstawionych danych i faktów. Prawdziwa relacja z tego, co dzieje się na oczach wszystkich Kanadyjczyków, a czego tak wielu nie dostrzega.
Dr. @ReginaWatteel , author of the bestselling book Fisman’s Fraud: https://amzn.to/47X11iu

Regina Watteel book Fisman's Fraud

Miejmy nadzieję, że ta książka przełamie czar masowej hipnozy Kanadyjczyków.

Absolutnie ŻADNA amnestia dla przestępców związanych z Covid-19, niezależnie od tego, czy są to biurokraci medyczni, wielkie koncerny farmaceutyczne, czy politycy. Żądamy odpowiedzialności.

Nigdy nie zapominaj..
Ci przestępcy muszą odpowiedzieć za swoje czyny!

Never Forget

Dziękujemy za tę informację. Mamy nadzieję, że każdy, kto ją obejrzy, udostępni ją na swoich stronach w mediach społecznościowych – POTRZEBUJEMY KANADYJCZYKÓW, ABY ZROZUMIALI CO ONI ZROBILI DLA KONTROLI!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here