Tanya Gaw – Wspaniałe sprawozdanie, Action 4 Canada!

0
12
Tanya Gaw Action4Canada Weekly News

Mediom głównego nurtu (MSM) nie można już ufać, że przekazują wiadomości uczciwie lub rzetelnie, mimo że są do tego zobowiązane przez prawo, zgodnie z klauzulą 5 Kodeksu Etyki CBSC. MSM albo cenzurują informacje, albo działają jako propagandowe ramię rządu.

W rezultacie Kanadyjczycy albo są codziennie karmieni dezinformacją i kłamstwami dotyczącymi spraw krajowych i międzynarodowych, albo w ogóle nie są informowani.

W odpowiedzi Tanya Gaw, założycielka Action4Canada, zapewnia cotygodniową aktualizację wiadomości na temat bieżących kwestii, które są ważne dla Kanadyjczyków, a także zapewnia skuteczne zasoby i działania mające na celu wyposażenie i wzmocnienie pozycji obywateli w zakresie ochrony ich praw i wolności oraz obrony tego wspaniałego narodu!

Tanya informuje również o wielkich ZWYCIĘSTWACH, które mają miejsce w Kanadzie i na całym świecie!
ZOBACZ tez 2 wideo do konca ponizej.

2. Wykorzystanie propagandy do zniszczenia bezpieczeństwa narodowego i położenia kresu wolności słowa – uzbrojenie służby zdrowia – 28 lutego 2024 r.

Ponieważ Action4Canada nadal odważnie broni praw i wolności Kanadyjczyków, prosimy o rozważenie odważnego przekazania darowizny, jednorazowej lub miesięcznej. Pomóż Action4Canada nadal przynosić rozwiązania i nadzieję narodowi!

Pamiętaj: Wolność słowa, myśli, przekonań oraz prawo do życia, wolności i bezpieczeństwa osobistego są gwarantowane. Nie musimy o nie błagać, wymieniać się ani prosić… są nasze od urodzenia.

Donate now button

Oglądaj cotygodniowe aktualności A4C

Subskrybuj A4C kanał Rumble już dziś!

Action4Canada

God bless you and God bless Canada!

The Team @
Action4Canada
action4canada.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here