Kanadyjskie Guantanamo dyktatura Justina i Jasona

Canadian Guantanamo Justin & Jason's Dictatorship

0
102

Nie siedźcie bezczynnie, gdy odbierają nam wolności obywatelskie i niszczą nasze prawo do życia i własności. Bóg dał nam wolność, a nie rząd. Rząd ma tylko JEDEN obowiązek wobec swoich obywateli, a jest nim ochrona naszych praw do życia, wolności i własności.

Kiedy słuchasz mojej tyrady i zauważasz mój gniew, mam nadzieję, że też się zdenerwujesz; ALE mam również nadzieję, że kierujesz tą złością we właściwy sposób.

Zachęcam każdą osobę mieszkającą dziś w Albercie do odebrania telefonu i skontaktowania się z twoim MLA, twoim posłem… Zachęcam każdą osobę mieszkającą dziś w Albercie do napisania twojego MLA, twojego posła i podzielenia się z wstrętem i pogardą dla tego przestępczego czynu. Zachęcam każdego mieszkańca Alberta do przyjęcia osobistej odpowiedzialności za swoje czyny i zachęcam do POKOJOWEGO obywatelskiego nieposłuszeństwa, ponieważ odmawiacie zaakceptowania tych drakońskich i niezgodnych z prawem zasad dyktowanych przez polityków i niewybranych urzędników, za którymi się ukrywają.

Nadszedł czas, aby Alberta wróciła do ŻYCIA naszym życiem, a nie chowania się przed nim. Okłamali nas i już oszukali ciebie i mnie, nasze dzieci i wnuki – świat – jednego pełnego roku naszego życia – niech nie minie żadna inna minuta – decydujemy o naszej własnej przyszłości, a nie o rządzie.

Jutro odłóż maskę i pozwól światu ujrzeć twoją wspaniałą twarz, twój piękny uśmiech, pomóż bliźniemu – nie mów na nich; i nigdy, przenigdy nie stójcie i nie patrzcie, jak niesprawiedliwość zdarza się w naszym kraju, w tej Prowincji.

Do wielu żołnierzy, którzy walczyli i zginęli, aby zapewnić nam wolnośc – w ich imieniu proszę was, abyście stanęli z odwagą i przekonaniem i zaczęli ŻYĆ. Otwieraj swoje firmy, szanuj prawa WSZYSTKICH osób, rób zakupy lokalnie, wspieraj się nawzajem – czas odbudować – ale zróbmy to po swojemu.

Rząd Justina Trudeau nieustannie przesuwa pandemiczne bramki dla Kanadyjczyków, ostatnio mówiąc, że nawet osoby zaszczepione nie będą zwolnione z ciągle rozszerzających się ograniczeń w podróżowaniu. Andrew Lawton z True North mówi, że przeciwstawianie się „nowej normalności” nigdy nie było ważniejsze.

SUPPORT INDEPENDENT MEDIA

We’re asking readers, like you, to make a contribution in support of True North’s fact-based, independent journalism.

True North logo

Wesprzyj Nadine!

Want to show your support? Donations will help us keep up this fight and producing content. Donate as little as a coffee, click this link: https://nadinewellwood.ca/donate_now/​

Become a Patron at: https://www.patreon.com/NadineWellwood​ for live streams, in-depth discussions and more.

Books Referenced in these video’s (paid link): by buying a book through our affiliate link in Amazon you support the channel and our ability to continue to bring this content to you. Thank you.

George Orwell’s 1984 – https://amzn.to/392EXXa
The Gulag Archipelago – https://amzn.to/392EXXa
The Cultural Revolution – https://amzn.to/36quhSC
Mao’s Great Famine – https://amzn.to/3l4h85B
The Tragedy of Liberation – https://amzn.to/30pltbz
The Black Book of Communism – https://amzn.to/35gYfqI

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

Share and expose them all!!! Hidden knowledge is power!!! We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here