Witold Gadowski – NIE GUDZMY się na globalną dyktaturę!

0
266

Oficjalny kanał Witolda Gadowskiego — dziennikarza, pisarza i poety, autora „Wieży komunistów”, „Smaku wojny” oraz współautora książki „Tragarze śmierci”. gadowskiwitold.pl www.facebook.com/GadowskiWitold

Miała być walka z pandemią w obronie ludzi , a jest walka z ludźmi w obronie pandemi.

To nie jest kwestia wiary czy nie wiary w szczepionki. Wyrażenie “wierzyć w szczepionkę” jest wymyślone po to żeby ośmiaszać ludzi słusznie podejrzliwych. Chyba nie ma nikogo kto by wątpił w coś takiego jak istnienie i działanie szczepionek.

Dzisiaj jednak problem leży w zaufaniu co do składu szczepionek, ich działania, skutków niepożądanych, zasadności stosowania i ostatecznie co do intencji propagatorów tychże szczepionek. Niestety żyjemy w świecie gdzie kłamstwo i podstępność to zwykła codzienność. Historia nasza usłana jest spiskami i podstępami od wieku wieków gdzie celem był zawsze pieniądz, władza i dominacja.

Tak właśnie spadały głowy królów i to samo dzieje się dzisiaj. Zmieniły się tylko formy działania.

Jeśli ktoś żyje w przekonaniu że nasz świat jest taki filantropiczny, którego nawyższym celem jest dobro każdego małego człowieka, że ONZ to wspólnota państw gdzie wszyscy wspólnie dbają o wspólne objektywne dobro wszystkich członków itd. to taka osoba jest właśnie doskonałym przykładem płaskoziemcy, czyli osoby która jest nie zdolna zobaczyć tego co kryje się pod pozorami. Świat jest dokładnie taki jaki im jest przedstawiony na płaskich ekranach ich telewizorów.

i jeszcze jedno ciekame wideo nadeslane przez czytelnika..

Vedamir przeczytał blog Jerzego Makara z 1 grudnia 2020 roku.

“Doskonale napisany tekst będący swoistym podsumowaniem tego co działo się na świecie i w Polsce w roku 2020 i pokazujący co globaliści planuują dla swojego “bydła” na lata następone. Pod tymi słowami każdy z moich przyjaciół podpisuje się obydwiema rękoma i ja również… Dlatego postanowiłem go odczytać dla potomności i ku pokrzepieniu serc. Jest to również swoisty apel do sumień… serc i mózgów moich rodaków PO-Lahów…

Dziękuję za wysłuchanie przesłania i przekazanie go dalej. Wiedza zawarta w tym przesłaniu – apelu powinna krążyć i budzić, zapładniać do sprzeciwu… do oporu nas wszystkich… świadomych zagrożenia przed którym stanęła nasza ojczyznai świat.”

Vedamir

Polonia Calgary podaj dalej text

Koniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here