Yvonne Gavin – “Pasja namiętności”

0
29
Gavin Yvonne "Pasja namietnosci"

“Miłość jest dla mnie jak taniec, który się nigdy nie kończy. Trwa tak długo, jak długo potrafię go podtrzymać”.

To jeden z mądrych cytatów, który kojarzony jest z tą jedyną i niepowtarzalną miłością, jaką w życiu czasem – lata naszej świetności – szukamy. To jest jak Grall, nieodnaleziona często “Bliźniacza dusza”, która jest niepowtarzalna.

…. Kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozdziera się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, a druga do mężczyzny. Natomiast cale życie polega na tym, aby znaleźć ta drugą polówkę.
Polowe własnej duszy. Polowe swojego serca. Polowe samego/ej siebie.

Miłość, ta szalona, namiętna, jest bezrozumna, ponieważ jest wynikiem działania kilku związków chemicznych. Co więcej, świadomie nie mamy nad nią żadnej kontroli, ani też nie potrafimy się oprzeć jej działaniu.

Ale kiedy juz spotkają się kobieta i mężczyzna chemicznie stworzeni dla siebie, to jest tak zwana alchemia miłości kiedy w waszych ciałach zaczyna działać sie coś niekontrolowanego.

Pasja Namiętności

Ale kiedy juz spotkają się kobieta i mężczyzna chemicznie stworzeni dla siebie, to jest tak zwana alchemia miłości kiedy w waszych ciałach zaczyna działać sie coś niekontrolowanego.

Często w takich rzeczach pomaga nam taniec, ktory zastępuje nam rozmowę. Rozmowe, która umożliwia nam dotyk, gdy konwenanse na nic nie pozwalają … by właśnie w tańcu opowiedzieć historię swojej miłości albo tańcem okazać … co czujesz.
Taniec, bo o nim teraz mowa wyzwala w nas uczucia, pobudza nasze ciała i rozgrzewa.

Szczególnym takim przykładem, gdzie jest nieustanna walka mężczyzny o zdobycie kobiecych względów, dominacje nad nią i jej ciałem, jej uległości, uniesienia i zdrad jest Tango, w którym wyrażasz wszystko ciałem, które przesiąknięte jest namiętnością. Te osoby, które znają ten taniec wiedzą, jak wygląda „gra wstępna” kiedy mężczyzna i kobieta poruszają się w złączeniu tworząc parę jako jedno ciało.

Kobieta w tym tańcu jest uległa, jako że jej nogi znajdują się między nogami mężczyzny, co inni mogą odczytać jako pewien rodzaj erotyzmu i dominacji nad kobietą.

Jest to piękny taniec wywołujący najgorętsze pragnienia, pełne pasji i agresji seksualnej, w której kobieta i mężczyzna próbują przed sobą coś ukryć.

Co ciekawe, najlepszym lekarstwem na różne dolegliwości zdrowotne jest wlasnie taniec, który zawsze był nieocenionym wsparciem w chandrze, melancholii czy niskiej samoocenie. Pomaga on niedoskonałemu ciału odnaleźć swoje najlepsze strony. Pobudza zmysły, przynosi radość, spala kalorie drogie panie.

Czasami poza tancem, wystarczy krotka wymiana zdań, aby być pewnym ze trafiliśmy tam gdzie trzeba.
Kiedy będziesz zauroczony/a jakąś niewiastą czy panem, wiesz ze juz odnalazles/as ta jedyna/jedynego zaczynasz zabiegać o względy, zwracasz uwagę na jej/jego kształt, zapach, włosy czy gładkość skory.

Tak właśnie rodzi się Miłość i namiętność, która doprowadza do związku mężczyzny i kobiety. W takim właśnie związku wyzwala się Bliźniacza miłość” czy jak kto inny chce ja nazywać. To jak Iskra Boza, ktora wystarczy ze raz was dotknie, wiecie ze to ta osoba.

To samo dotyczy osób starszych, których jak wiadomo feromony są już uśpione, ale pewna cząsteczka tego żaru może się jeszcze tlić, jako że nie została dopasowana do tej duszy, której człowiek szukał cale życie. Nawet wtedy, kiedy założył/a rodzinę i wiele się działo w życiu.

Autor: Gavin Yvonne Edmonton

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here