YVONNE GAVIN – GRA O WOLNA AMERYKĘ

0
102
Yvonne Gavin - GRA O WOLNA AMERYKE

Dla tych którzy znają zasadę Gry w szachy wiedzą, co oznacza Mat. Jest to sytuacja, w której król jednej ze stron jest szachowany i nie ma żadnego innego ruchu, aby się przed tym obronić lub od niego uciec.

Żeby tego uniknąć, musi szybko umieć podejmować decyzje, jaki ruch wykonać, aby nie zostać zmatowanym. Ale jak każdy z nas wie, nie jest to łatwe w tej grze jak i życiu a niektóre decyzje, tak jak w szachach, podjąć możemy tylko do pewnego czasu.

Po jego upływie możliwość wykonania ruchu znika na zawsze i zostajemy pokonani. Co prawda istnieją niektóre wybory, na których dokonanie za chwilę może stać się za późne. Dlatego trzeba mądrze i skutecznie obrać strategię, pomyśleć zanim wykona się następny ruch.

A co mają wspólnego szachy w biznesie i polityce?

Mają bardzo dużo. Tak jak w szachach to samo w biznesie potrzeba jest szybkiego podejmowania decyzji, analizowania błędów i tworzenia strategii. Szachy, mówią nam o ich sile i strategii, o której będę wam opowiadała. Gra w szachy jak i biznes uczą nas planowania długoterminowego, podejmowania decyzji, ale też cierpliwości, spokoju, panowania nad sobą i szacunku dla przeciwnika.

Ta piękna królewska gra zmusza nas do wypracowania własnych strategii i taktyki, a to bardzo ważne elementy w budowaniu swojego imperium. Dla tych którzy potrafią skutecznie planować i prężnie działać w biznesie czy polityce, będą wiedzieli o czym tu piszę.

Przykładem takiego Mata jest obecnie panujący Prezydent US, Donald Trump, który wiedział jak rozkręcać biznes, jak inwestować i przy tym manipulować. Jest osobą kontrowersyjną, nie boi się przeciwników i przede wszystkim potrafi wstrząsnąć rynkiem giełd.

Takie cechy przedsiębiorczości, zmysł inwestycyjny, spryt i zapał, można oczywiście wypracować ale nikt nie rodzi się biznesmenem, jak on, co nie oznacza, że już w dzieciństwie nie można u niektórych zaobserwować szczególnych zdolności myślenia analitycznego czy odpowiedniej strategii myślenia. Prawda?

Jest pierwszym Prezydentem, który odważnie broni prawa do życia, który nie wstydzi się potępiać prześladowań chrześcijan na całym świecie, mówi o Jezusie Chrystusie i praw obywateli do wolności wyznania. Jest przeciwnikiem wykorzystywania dzieci. Pokazuje wszystkim, po której stronie chce walczyć.

Ostatni atak, na który został zdyskredytowany i narażony Prezydent przez liberalne media po wizycie w Narodowym Sanktuarium Świętego Jana Pawła II, jest częścią uporządkowanej narracji medialnej, której celem nie jest walka z rasizmem i przywracanie porządku społecznego, ale pogarszanie skłonności; nie po to, by wymierzyć sprawiedliwość, ale by uzasadnić przemoc i przestępczość; nie po to, by służyć prawdzie, ale faworyzować jedną frakcję polityczną.

Po 4 latach dowodzenia pokazał historię w której Donald Trump twardo negocjuje i sprzeciwia się wielu gospodarkom Świata stawiając na pierwszym miejscu Amerykę, nigdy się nie cofa, walczy zawsze do konca, jesli wie ze w słusznej racji, dla swojego ludu i kraju. To dobra walka o Amerykę którą chce doprowadzić do wcześniejszych lat świetności i stać się Mocarstwem. Przejmuje kontrolę nad większością banków i grozi rozliczeniem z klanem Rothschildów.

Strategia to sztuka skutecznego decydowania i analizowania. Zaś taktyka, to pojedyncze czynności, które służą uzyskaniu szybkiego rezultatu. Strategią jest również wizja oparta na dalekosiężnych planach, zaś taktyka jest konkretna i błyskawiczna w realizacji. Takimi właśnie strategiem jest obecny Prezydent.

Dla niego kluczowym zdobywaniem szczytów biznesowej kariery jest „Odpowiedzialność”, która jest gwarantem i podstawą dobrego zarządzania własnym przedsiębiorstwem, ludźmi w nim pracującymi i wyborcami, którzy wybrali go 4 lata temu na swojego przywódcę walczący o reelekcję.

On się nigdy nie poddaje, i to mi się w nim podoba. Gdzieś kiedyś przeczytałam (nie pamiętam, gdzie), że Donald Trump zarządza również biznesem golfowym, – dlatego w dniu wyborów spotkać go można było na polu golfowym, który dla Trumpa odgrywa istotną rolę w życiu. Nie dziwię się. Jak to sam powiedział…. „Na polu golfowym zarobiłem mnóstwo pieniędzy, jeszcze zanim zacząłem inwestować w ten sport”.

Można? można inwestować nie tylko w branżę deweloperską, ale i sport, z którego również czerpie się zyski. Sama inwestycja w prestiżowe pola golfowe pozwoliła mu nawiązać wiele znajomości i zawrzeć przyszłościowe umowy z potencjalnymi inwestorami. Gra w golfa jak i szachy wymaga inteligencji i skupienia, „poznawania sztuki manewru” i to mu się świetnie udaje.

Pasja, którą można przekuć w coś co w przyszłości przyniesie dochód no i jego zamiłowanie do robienia „czegoś”, co jest pełne zaangażowania, czy jego entuzjazm w połączeniu z opracowaniem biznesplanu, to idealny sposób, żeby stworzyć własne przedsiębiorstwo. To cały Donald Trump, człowiek, który dzięki swojej doskonałej autopromocji, smykałce do interesów i mocnych wypowiedziach (często kontrowersyjnych dla mediów) zrealizował największe marzenie – stał się najważniejszym człowiekiem w USA i zasiadł w Białym Domu.

Walka o Biały dom jeszcze trwa i mam nadzieję, że jego strategia i zdolność efektywnego myślenia pomoże w oczyszczeniu skali fałszerstw wyborczych do jakich dopuścili się ludzie JBa, który zbyt wcześnie został okrzyknięty przyszłym Prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Wierze ze w ciagu tych paru dni a może i jutro usłyszymy, kto został Prezydentem Stanów Zjednoczonych. Mam tez nadzieje ze Senatorzy i Kongresmeni którzy złoża jutro sprzeciw (6 stycznia 2021) w Kongresie Stanów Zjednoczonych i członkowie Izby Reprezentantów którzy mówią o wielkim problemie, dojdą do porozumienia i po trwających przesłuchaniach unieważnia wcześniejsze wybory.

Oby Sprawiedliwości stała się zadość i obecnie panujący Prezydent Donald Trump pomyślnie 21.01.2021 zasiadł ponownie i zmienił Amerykę, która jest skorumpowanym państwem wielkich oszustów.

KRÓL WŚRÓD ZDRAJCÓW NARODU
(To bedzie moj nastepny artykul)

Gra w szachy się rozpoczęła.
Pierwszy ruch już znamy…. Dalej nie będę pisała, co według mnie powinno sie stac, bo nie chcę wyprzedzać faktów.
Jestem dobrej myśli dla Trumpa.

Autor: Yvonne Gavin
blogavin.simplesite.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here