Podczas gdy Naheed Nenshi wymuszał blokady na mieszkańców Calgary, dwóch członków jego personelu udało się na Hawaje..

0
83
Common Sense Calgary petycja

Hipokryta Nenshi odmawia ich ukarania, dając im darmową przepustkę, której oczywiście nigdy nie dałby zwykłym Calgaryjczykom.

Otwórz ponownie Calgary!

Jeśli burmistrz Nenshi uważa, że jego szef sztabu może robić zakupy w małych firmach na Maui, może czas znieść ograniczenia nałożone na małe firmy w Calgary?.

Właśnie się dowiedzieliśmy, że burmistrz Naheed Nenshi udzielił swojemu szefowi sztabu i innemu członkowi personelu pozwolenia na spędzenie świątecznej przerwy na Hawajach.

Tak, zgadza się, burmistrz Calgary, który był najgłośniejszym orędownikiem bardziej rygorystycznych blokad w całej prowincji, nie tylko dowiedział się, że jego personel wyjechał, ale aktywnie udzielił im na to zgody z wyprzedzeniem.

“This is pathetic.
Nenshi was glad to lecture everyone else to ‘follow the rules’ and use his power to get the police to enforce draconian restrictions, yet he gives his hypocritical staff a free pass for living it up outside the country.”

Podpisz petycję tutaj

Podczas gdy Naheed Nenshi wymuszał blokady na mieszkańców Calgary, dwóch członków jego personelu udało się na Hawaje.. 1

Spójrz, w Common Sense Calgary, nie obchodzi nas, gdzie przestrzegający prawa prywatni obywatele spędzają wakacje.
Ale burmistrz Nenshi i jego starszy personel nie są prywatnymi obywatelami. To oni są architektami odpowiedzialnymi za zamknięcie Calgary.

Burmistrz Nenshi i jego biuro od miesięcy narzekali, że przepisy i ograniczenia są zbyt luźne i że coraz więcej wolności Kalgarów trzeba odbierać.

To burmistrz, który nieustannie wzywał prowincję, by robiła więcej, mocniej i dłużej.

To jest burmistrz, który zakazał każdemu innemu radnemu Calgary nawet wchodzenia do sali obrad podczas pandemii, zmuszając ich do udziału w rozmowie wideo, podczas gdy on osobiście uczestniczył w spotkaniu, wraz ze swoim personelem.

To burmistrz, który bez problemu groził aresztowaniem ludzi łamiących zasady, w tym jeżdżących na łyżwach po zewnętrznych lodowiskach.

To burmistrz posunął się tak daleko, że zachęcił Calgaryjczykow, aby zadzwonili pod numer 311, aby szpiegowac swoich sąsiadów, gdyby ktoś odwiedził ich w okresie Bożego Narodzenia.

Jednak ten sam burmistrz właśnie przyznał, że jego szef sztabu i inny członek jego personelu pojechali na wakacje na Hawaje, o czym wiedział i że nie przeszkadzało mu to.
Twierdzi, że żałuje, że nie sprzeciwił się temu, ale mówi, że nie będzie kary dla jego personelu, ponieważ „odmawia zwolnienia nikogo, by ocalił jego skórę”.

To jest niedopuszczalne.

Bez względu na to, co myślisz o COVID – niezależnie od tego, czy uważasz, że jest za dużo ograniczeń, czy za mało – tu nie chodzi o wirusa, chodzi o hipokryzję i elitaryzm.
Jest to rodzaj wielkiej hipokryzji, która całkowicie podważa moralny autorytet naszego rządu.

Ale co ważniejsze, wszystkie lokalne firmy cierpią, podczas gdy elitarni urzędnicy rządowi przenoszą swoje interesy do tropików.

Bez wątpienia ci pracownicy nie zdecydowaliby się na egzotyczne wakacje, gdybyśmy mieli wystarczające uzasadnienie zakresu ograniczeń, z którymi borykają się właściciele firm Calgary.

Calgaryjczycy dosłownie tracą środki do życia, ich biznesy rozpadają się na ich oczach, podczas gdy opłacani z podatków pracownicy burmistrza Nenshi wydają pieniądze na firmy na Maui.

Jeśli burmistrz Nenshi uważa, że jego szef sztabu może robić zakupy w małych firmach na Maui, może czas znieść ograniczenia nałożone na małe firmy w Calgary.

Potrzebujemy lepszej strategii – czas ponownie otworzyć Calgary.

Dzialaj
Petition

Podpisz naszą petycję do burmistrza Nenshiego, a następnie podziel się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami i każdym Calgaryjczykiem.

Jeśli Nenshi odmawia podjęcia działań przeciwko obłudnym pracownikom, którzy udali się na Hawaje, sam powinien zrezygnować.

Common Sense CalgaryZrodlo informacji: Common Sense Calgary is dedicated to advocating on issues important to the citizens of Calgary. Common Sense Calgary is not affiliated with any party, politician, or candidate, rather we promote the values of honesty, transparency, trustworthiness, caring, service, and humility, and the principles of freedom, responsibility, and democratic accountability.

Wszyscy ludzie muszą wyjść w następnych wyborach i pozbyć się Nenshiego. Głos na Nenshi jest jak głos na Trudeau.

Jeromy Farkas for Mayor

Jest to kolejny dowód na szeroką i powszechną koordynację, która wyraźnie kryje się za COVID-19.

Ta sama osoba, która wierzy, że ziemia jest przeludniona, chce „RATOWAĆ” twoje życie SZCZEPIONKĄ . 2

DOLACZ I PODPISZ PETYCJE >>>>

PRZECZYTAJ >>>> Stop the Socialist Reset <<<

Kliknij tutaj, aby podpisać petycję: https://www.withpierre.ca/stopthegreatreset

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

Share and expose them all!!! Hidden knowledge is power!!! We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here