Pokaz sie w Poloniawcalgary.com – poszukujemy redaktorów do naszego zespolu!

Czekamy na Twoje zgloszenie!

0
41
Poloniawcalgary.com Nabór na redaktorów!

Wszystkie rece na poklad! Dzialamy w slusznej sprawie i mamy wazny cel do spelnienia. Aby jednak docierac do wiekszej liczby osób, robic to sprawniej i przekazywac wiecej wartosciowych informacji potrzebujemy wsparcia.

W zwiazku z tym poszukujemy osób, które chcialyby przylaczyc sie do naszej redakcji. Szukamy zarówno osób doswiadczonych, które swoja wiedza i umiejetnosciami podniosa poziom portalu, ale takze osób chcacych spróbowac swoich sil w pisaniu.

Poszukujemy redaktorek i redaktorów, grafików, fotografów i innych osób, które chcialby tworzyc i rozwijac serwis Poloniawcalgary.com. Glównie poszukujemy chetnych osób do pisania nowosci i relacji z lokalnych polonijnych imprez które beda publikowane na naszej stronie internetowej, social mediach i wsród naszej spolecznosci.

Lubisz pisac oraz tworzyc?
Jestes czlowiekiem z pasja? Masz glowe pelna nieszablonowych pomyslów?
Chcesz inspirowac innych i zaistniec w srodowisku polonijnym?
Interesuja Cie rózne zagadnienia zwiazane z Polonijnym srodowiskiem?
Chcialbys sie z nami podzielic czyms nowym?

Jesli tak, to dobrze trafiles! Szukamy wlasnie takich osób.

Nabór otwarty jest dla kazdego, niezaleznie od wieku, stanowiska czy doswiadczenia. Szukamy osób aktywnych! Zatem jesli dysponujesz wolnym czasem, masz pomysly na teksty i chcesz sprawdzic sie w roli redaktora, to zapraszamy.

Zespól portal Poloniawcalgary.com czeka na Ciebie.

CO OFERUJEMY:

Wstepnie ofejujemy nagrody dla najlepszego redaktora danego okresu.

Jezeli chcesz dolaczyc do grona redakcji portal poloniawcalgary.com wyslij e-mail na adres poloniawcalgary@gmail.com z dopisikem “Redaktor PWC”

Czekamy na Twoje zgloszenie

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here