Kanadyjski rząd liberałów Justina Trudeau zakazuje kapelanom wojskowym modlenia sie publicznie.

Sadly, the Trudeau government wants Canadians to forget God this Remembrance Day, but we won't.

0
32
Canada Military bans prayer on Remembrance Day

Na początku tego miesiąca Kanadyjskie Siły Zbrojne wydały zarządzenie zabraniające kapelanom odmawiania modlitw religijnych i wspominania o Bogu podczas oficjalnych funkcji i ceremonii publicznych, w tym Dnia Pamięci. (Remembrance Day)

W miarę zbliżania się Dnia Pamięci 2023 kanadyjski kapelan generalny, generał brygady Guy Belisle poinstruował kapelanów wojskowych, aby musieli przyjąć nową „religię” integracji i różnorodności”.

Zorganizowane religie, takie jak chrześcijaństwo, „mogą być źródłem cierpienia i traumy pokoleniowej, szczególnie wobec tych, którzy identyfikują się jako osoby LGBTQ+ i rdzenni mieszkańcy”.

Cóż za wybiórcza troskliwość. Jak widać, chrześcijańscy kapelani mają poglądy, które nie są w harmonii „z poglądami dotyczącymi zróżnicowanego i włączającego miejsca pracy”.

Ma to na celu zapewnienie, że Kanadyjczycy będą czcić świecką trójcę: DIE – różnorodność, włączenie społeczne i równość. (DIE – diversity, inclusion and equity.)

Zobacz: Andrzej Kumor z czasopisma i programu GoniecTV Toronto
“Spotkamy się w grobie” – nowe zalecenia kanadyjskiej armii

Andrzej Kumor komentuje ostatnią dyrektywę dla kanadyjskich kapelanów, aby podczas oficjalnych uroczystości w modlitwach nie odnosić się do Boga, ani bytu wyższego.

Mamy nadzieję, że kapelani nie zastosują się do tych zaleceń.

Czy rząd Justina Trudeau wkrótce usunie odniesienie do Boga z hymnu narodowego Kanady, ponieważ ono również jest dyskryminujące: „Niech Bóg zachowa naszą ziemię chwalebną i wolną! / O Kanado, stoimy przed tobą na straży”.

“God keep our land glorious and free! / O Canada, we stand on guard for thee.”

Wreszcie rząd Trudeau, który wierzy, że jest bogiem, Bóg nie jest już potrzebny, ani inna wiara nie jest dopuszczalna. Jest to jawne naruszenie wolności religijnej. W rezultacie prawdopodobnie nie będzie potrzeby zatrudniania chrześcijańskich kapelanów w kanadyjskiej armii.

Weteran Tom Marazzo dołączył do Andrew Lawtona z True North, aby omówić konsekwencje tej dyrektywy i jej wpływ na tradycje i wartości bliskie wielu weteranom.

Rząd liberalny mówi chrześcijańskim Kanadyjczykom, że polityka „inkluzywna” w rzeczywistości ma na celu wykluczenie ich i ich tożsamości z charakteru narodowego. Ta chrześcijańska dyskryminacja jest nie do przyjęcia.

“Our commitment to diversity, inclusion and the betterment of our chaplaincy program remains steadfast as we strive to create a more inclusive and respectful environment with the Department of National Defence and Canadian Armed Forces.”

In the name of woke liturgy like diversity, gender, LGBT and “Multiculturalism,” Canadian society is being divested of its Christian heritage.

In the name of homosexuality and transgenderism, the Christian element of our military is expunged.

Kanadyjski rząd liberałów Justina Trudeau zakazuje kapelanom wojskowym modlenia sie publicznie. 1

To właśnie tego rodzaju pozbawione szacunku podejmowanie decyzji zapewnia zniszczenie kraju od wewnątrz… co za hańba!

To raczej nietolerancja wobec wszystkich religii. Czy możemy założyć, że będzie to dotyczyło wszystkich przyszłych uroczystości ku czci poległych policjantów i żołnierzy podczas pełnienia obowiązków służbowych? Czy on w ogóle zapytał obywateli, czy tego chcą? Czy to SS Trudeau będzie narzucać to haniebne łamanie tradycji?

Kiedy Bóg zostaje porzucony, rząd wypełnia próżnię. Służ twórcy lub służ niszczycielowi.

Przypominamy obecnemu rządowi Kanady o prawdziwym znaczeniu słowa „abyśmy nie zapomnieli” (“Lest we forget.”). To sformułowanie często używane podczas nabożeństw z okazji Dnia Pamięci. Ale słowa te nie odnoszą się, jak większość uważa, do żołnierzy, którzy zginęli na wojnie. Wyrażenie pochodzi z wiersza Rudyarda Kiplinga z 1897 r. zatytułowanego „Recesja” (“Recessional”). To chrześcijański wiersz napisany z okazji Diamentowego Jubileuszu Królowej Wiktorii. Było to na długo przed I i II wojną światową.

To zdanie powtarza się osiem razy. Autor chce podkreślić niebezpieczeństwo zapomnienia o tym, co najważniejsze, zapomnienia o Bogu: „Bóg naszych ojców, znany od dawna, Panie naszej odległej linii bojowej, Pod którego straszliwą ręką trzymamy władzę nad palmami i sosnami – Panie, Boże Zastępów, bądź jeszcze z nami, abyśmy nie zapomnieli – abyśmy nie zapomnieli!”

“God of our fathers, known of old, Lord of our far-flung battle line, Beneath whose awful hand we hold Dominion over palm and pine—Lord God of Hosts, be with us yet, Lest we forget—lest we forget!’

Ten kraj staje się coraz bardziej nie do poznania dla niegdyś spokojnego kraju, jakim była Kanada! To właśnie tego rodzaju pozbawione szacunku podejmowanie decyzji zapewnia zniszczenie kraju od wewnątrz… co za hańba

Tak się dzieje, gdy diabeł rządzi twoim krajem. Nie mozemy się doczekać, kiedy ten liberalny/ NDP, skorumpowany rząd zostanie odrzucony.

Co za hańba

Jagmeet_Singh_Justin_Trudeau_Canada

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here