ID2020. Fundacja Billa Gatesa chce użyć czipów do walki z koronawirusem?

ID2020 Alliance: Global Mandatory Vaccinations + Biometric ID Integration

0
3526
ID2020, cyfrowa tożsamość dla każdego.

Żyjemy w erze innowacji, zatem potrzeba udowodnienia swojej tożsamości nie tylko w świecie fizycznym, ale i cyfrowym jest większa niż kiedykolwiek. Możemy doczekać się czipów identyfikacyjnych znacznie szybciej niż sądziliśmy. A wszystko przez COVID-19

ONZ tworzy ID2020, czyli nową cyfrową tożsamość dla całej ludzkości

ID2020, czyli cyfrowa tożsamość dla każdego

Projekt został stworzony przez Organizację Narodów Zjednoczonych i wiele największych na świecie koncernów czy organizacji. Ma na celu budowę nowego, niezwykle skutecznego systemu cyfrowej identyfikacji ludzi.

ID2020 jest projektem cyfrowej tożsamości, która opiera się na Blockchain. Technologia zapewnia bezpieczeństwo i efektywność, a baza danych jest zdecentralizowana i rozproszona. Każdy otrzyma swój własny rekord z najważniejszymi informacjami zapisanymi w bazie. Celem twórców jest utworzenie nowego standardu i objęcie systemem wszystkich ludzi na świecie.

Pomysł niewątpliwie ma swoje plusy. Zgubienie dokumentu tożsamości nie będzie przysparzać tak wielu problemów jak obecnie (ostatecznie może okazać się nawet zbędny), a przestępcy chcąc się pod kogoś podszyć, będą mieli utrudnione zadanie. Brak dokumentów tożsamości jest problematyczny również w przypadku uchodźców, którzy trafiają do zupełnie obcych im krajów.

Jednak przeciwnicy projektu i działacze alarmują, że ID2020 jest niczym innym jak globalnym systemem czipowania ludzi.

Przeciwnicy globalizacji biją na alarm, że ID2020 to nic innego jak globalny system wirtualnego czipowania ludzi i permanentnej kontroli nad społeczeństwami. Daje on praktycznie nieograniczoną władzę nad każdym człowiekiem oraz pozwala małej grupce najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na jeszcze większe bogacenie się i rozbudowywanie swoich korporacyjnych imperiów.

System ID2020 według nich doprowadzi do jeszcze większych podziałów społeczeństw, rosnącego problemu biedy i głodu. Ostatecznie ma sprawić, że ludzie będą jeszcze bardziej wyzyskiwani przez największe korporacje, które powinniśmy już traktować jak potężne kraje. Najnowsze zdobycze techniki pomogą władcom tworzyć niezwykle realną fikcyjną rzeczywistość, zamykać ludzi w kontrolowanych przez nich przestrzeniach i traktować jak ekonomicznych niewolników.

Big Pharma is officially partnering with the tech industry to pair “immunization” with digital biometrics, meaning humans will soon be micro chipped, tracked, and ultimately controlled through a global identification matrix. (“ID2020 and Partners Launch Program to Provide Digital ID with Vaccines,”)

Bill Gates użyje czipów do walki z koronawirusem?

Bill Gates aktywnie włączył się do wspierania walki z koronawirusem i zapowiedział możliwość wprowadzenia na rynek cyfrowych certyfikatów. Mają uwzględniać informacje o tym, kto poddał się testowi na koronawirusa, a kto wyzdrowiał. W przypadku pojawienia się szczepionki, informacja o niej również ma znaleźć się w takim certyfikacie. Wszystko ociera się o projekt ID2020, w który zaangażowany jest miliarder.

For years Microsoft founder Bill Gates, now retired from the company he founded, use his billions to give “free vaccinations” to people in third world countries. Now Bill has become a founding partner in another company, this one is called the ID2020 Alliance, and its goal is to give every human being on Earth a digital id. How do they plan on accomplishing this feat? By combining mandatory vaccinations with implantable microchips.
This hybrid of vaccinations and implantable microchips is already happening. (“The ID2020 Alliance Is Setting the Course of Digital ID Through a Multi-Stakeholder Partnership, Ensuring Digital ID Is Responsibly Implemented and Widely Accessible,” https://id2020.org/)

Fundacja Gatesa od lat wspiera wprowadzenie implantów mikroczipowych. Były już prace nad zdalnie sterowanymi czipami antykoncepcyjnymi dla kobiet, ale teraz chyba nadszedł czas na coś znacznie większego.

ID2020. Fundacja Billa Gatesa chce użyć czipów do walki z koronawirusem? 1
The ID2020 Alliance is a digital identity program that uses vaccination to insert tiny microchips into people’s bodies as part of a “digital identity program,” Fot. ID2020/Pixabay

Budowa tego niezwykle skutecznego systemu cyfrowej identyfikacji ludzi jest wspierana przez Microsoft, który zawarł porozumienie z innymi firmami: Accenture (jedno z największych przedsiębiorstw outsourcingowych i konsultingowych w dziedzinie zarządzania i technologii), IDEO, Gavi (którego celem jest zwiększenie dostępu do szczepień) i Rockefeller Foundation. Projekt jest również wspierany przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Bill Gates co prawda odszedł z Microsoftu, jednak nadal z nim współpracuje.

ID2020. Fundacja Billa Gatesa chce użyć czipów do walki z koronawirusem? 2

An alliance of multinational companies, global consulting firms, including Gavi or Vaccine Alliance, Rockefeller Foundation, Microsoft, etc. has been formed to provide a “holistic and market-based approach” to help governments of the world provide a “good national ID” to “prove who you are” because it is “a fundamental and universal human right.”

Obecna pandemia jest idealną okazją do wprowadzenia systemu identyfikacji opartego na mikroczipach. Technologia mogłaby pomóc w pilnowaniu osób zainfekowanych i odbywających kwarantanny domowe. Koronawirus przyczynia się do coraz większej ilości zgonów, a ludzie z powodu strachu będą bardziej skłonni przyjąć nieznane dotąd rozwiązanie. Pytanie tylko, do czego jeszcze wykorzystany zostanie taki system?
Czipowanie ludzi

Nie ma wątpliwości, że czipy dałyby rządom i korporacjom kontrolę nad całymi społeczeństwami. Według przeciwników ID2020 efekt będzie taki, że niewielka grupa najbardziej wpływowych ludzi będzie mogła jeszcze bardziej bogacić się kosztem pozostałej części ludzkości. Problemy głodu i nierówności społecznych pogłębią się. Dojdzie do jeszcze większych podziałów. Już teraz największe korporacje świata mają możliwości równe potężnym krajom. Najnowsza technologia może przyczynić się do umocnienia ich (i tak już wysokiej) pozycji kosztem zwykłych ludzi.

To hipotetyczny czarny scenariusz, jednak strach pomyśleć, jak osoby mające władzę mogłyby wykorzystać cyfrową identyfikację wszystkich ludzi na świecie.

Źródło: bibula.com biohackinfo, geekweek, Reddit, ID2020, eclinik.net, accenture.com

Polonia Calgary podaj dalej text

Musimy zaczac udostepniac sobie nawzajem nasze zródla medialne. Nasza sila jest swiadomosc, ze jestesmy wiekszoscia pomimo tego, co mówi nam MSM.

Podziel sie nim ze znajomymi! Facebook Twitter LinkedIn, Email.

Clint EastwoodWe need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.
Make sure to share your network with others

Spread the word!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here