“Krakusy” organizuja kolonie letnie, harcerze ogłaszaja loterię 50/50, “Mazovia” spotkanie nad Sundance Lake, Klub Konekt Calgary zaprasza do letniej wędrówki w Kananaskis Country..

Oj dzieje się dzieje…

0
28
Krakusy ZHP Calgaary poster

Oj dzieje się dzieje…

“Krakusy” Polish Folk Dance Association zapraszaja wszystkich na kolonie letnie!

Bardzo się cieszymy, że w tym roku możemy zaoferować Kolonie Letnie dla dzieci i młodzieży – otwarte dla wszystkich, którzy chcą świetnie spędzić czas. Będzie zabawa, sport, taniec, ogniska, plaża i moc atrakcji i radości.

Kolonie Letnie 2024 nad Pigeon Lake organizowane przez Krakusy.

Lato to czas, na który czekają wszystkie dzieci. Wakacje są nie tylko okazją do odpoczynku od szkolnych obowiązków, ale także do zdobycia nowych doświadczeń, nawiązania przyjaźni i rozwijania pasji. Kolonie letnie to doskonały sposób na spędzenie tego wyjątkowego okresu, który w pozytywny sposób wpłynie na rozwój naszych pociech.

Kolonie uczą samodzielności, odpowiedzialności i współpracy w grupie. Dzieci mają szansę oderwać się od codziennych obowiązków, spędzić czas na świeżym powietrzu i uczestniczyć w różnorodnych zajęciach, które rozwijają ich umiejętności i zainteresowania. To także doskonała okazja do poznania nowych miejsc i kultur, co wzbogaca ich horyzonty i buduje niezapomniane wspomnienia.

W odpowiedzi na potrzeby rodziców i dzieci, mamy przyjemność zaprosić na Kolonie Letnie 2024 nad Pigeon Lake, które odbędą się w dniach 18-24 sierpnia 2024 roku.

“Krakusy” Polish Folk Dance Association dance@krakusy.ca 403 803-5771

Link do strony FB >>> TUTAJ <<<

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko już dziś!


Związek Harcerstwa Polskiego – Ogłasza loterię 50/50!

Polish Scouts – Szczep Orla Perć

ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO calgary - Ogłasza loterię 50/50!

W tym roku harcerze, harcerki i wędrowniczki wyjeżdżają na X Światowy Zlot ZHP, w Raven Knob w USA. Tysiące Polskich harcerzy z całego świata dołączy do nich na dwa tygodnie biwakowania i przygody.

Kupując bilet wspieracie Państwo naszych harcerzy i równocześnie bierzecie udział w losowaniu zwycięzcy loterii, który otrzyma nagrodę w wysokości 50% sumy uzyskanej ze sprzedaży biletów.

DO WYGRANIA!

worek kasy

Dochód z loterii zostanie przeznaczony na wsparcie udziału młodzieży w tej niepowtarzalnej przygodzie!
Kup bilety online. 10 za $20, 3 za $10, 1 za $5

http://www.rafflebox.ca/raffle/psasop


Dołącz do “Konekt Calgary” podczas letniej wędrówki w Prairie Mountain w Kananaskis Country!

Summer Hike with Konekt

Spotkamy się na parkingu o godzinie 9:00 w sobotę, 22 czerwca. Parking znajduje się na małym parkingu południowej strony autostrady 100m na zachód od początku szlaku lub na parkingu 100 m dalej na zachód. Jeśli nie będzie miejsca na parkingu w ostateczności można zaparkować wzdłuż drogi z prawej strony. Proszę szukać flagi Polski, aby zlokalizować grupę.

Długość szlaku to 8,4 km znajdujacego sie w Kananaskis Country. Prairie Mountain to popularna wędrówka ze względu na jej umiarkowaną trudność i bliskość do Calgary. Szczyt oferuje 360° widok na bardziej znane łańcuchy górskie na zachodzie i prerie na wschodzie. Można także zobaczyć maleńkie centrum Calgary. Szlak jest wyjątkowo dobrze zdefiniowany i łatwy do odróżnienia; niektórzy mogą nazwać to autostradą. Teren jest głównie kamienisty i korzenisty, oferując naturalne schody. Psy są mile widziane, ale muszą być na smyczy.

Zalecamy zabranie wody, przekąsek oraz odpowiedniego ubioru na pogodę.
Do parkowania w parkach prowincjonalnych i terenach publicznych w Kananaskis Country i dolinie Bow wymagana jest karta parkingowa Conservation pass.
Istnieją dwie opcje zakupu karty; karta dzienna i karta roczna. Wymagana jest tylko jedna karta na pojazd, niezależnie od liczby pasażerów. Jeśli wchodzisz pieszo, konno lub rowerem, opłata nie jest wymagana.
Po wędrówce zapraszamy na poczęstunek, BBQ i integrację społeczną.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

konektcalgary.ca
Summer Hike with Konekt | Konekt Calgary
Join Konekt Calgary on our Summer Hike at Prairie Mountain in Kananaskis Country!


Spędź fajny czas z zespołem “Mazovia” nad Sundance Lake

Dnia 24 czerwca 2024 od godziny 6 pm-9.30pm. Zapraszamy wszystkie dzieci młodzież i rodziny na wieczór pełen atrakcji i bliższego poznania naszych wspaniałych tancerzy i ich rodzin. Kontakt info@mazovia.ca lub Ania 587-500-4580
Do ZOBACZENIA”

Mazovia nad Sundance Lake poster

Wspieraj organizacje polonijne w Calgary i ich działalność!

Wiecej informacji w KALENDARZU WYDAZEN

Koniecznie udostepnij ten artykul u siebie na Facebooku, X czy innych mediach! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

Polonia Calgary podaj dalej text

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here