Spłonął kolejny kościół w Kanadzie.

0
25
Another church is burned down in Canada.

Jest to historyczny kościół St. Anne’s Angelican Church w Little Portugal w Toronto.

Kościół został zbudowany w latach 1907-1908 i został uznany za narodowy zabytek historyczny.
St. Anne’s służył społeczności anglikańskiej przez ponad 100 lat. Zawierał niektóre z naszych najcenniejszych dzieł sztuki w Kanadzie.

Nie tylko zdziesiątkowano ten historyczny budynek i miejsce kultu, ale także całkowicie zniszczono cenne dzieła sztuki grupy siedmiu (the Group of Seven).

W kościele znajdowały się malowidła ścienne namalowane przez trzech sławnych artystów z grupy siedmiu MacDonalda, Varleya i Carmichaela. Dzięki doskonałej akustyce kościół był gospodarzem wielu koncertów (organy Casavant), nagrań i występów na żywo.

To przygnębiające widzieć reakcję lub brak reakcji ze strony naszego skorumpoanego rządu. Wydaje się, że bardziej zależy im na tych, którzy nas okłamali i wprowadzili w błąd, niż na utracie tego ważnego miejsca kultu chrześcijańskiego. W końcu zostanie to uznane za przypadek, niezależnie od wszelkich dowodów przeciwnych.. Wydaje się, że nasi przedstawiciele stracili zainteresowanie chrześcijanami, teraz, gdy zaimportowali nową bazę wyborców z trzeciego swiata.

Kościoły to solidne budynki strukturalne. Większość z nich została zbudowana w czasach, gdy włożono w to wiele wysiłku, szczegółów i solidnych materiałów, w przeciwieństwie do dzisiejszych budynków wykonanych jak pudełka zapałek. Wszystkie te lata, niektóre setki lat, i wszystkie zapalone świece i żadnych pożarów aż do teraz.

Straty architektonicznej nie można zaprzeczyć. Kościół widziany z wnętrza jest piękny i inspirujący. Tak wiele podejrzanych pożarów i spalonych kościłów w całej Kanadzie podczas ostatniego “resetu“. Architektura kościoła jest żywym, bezpośrednim połączeniem z przeszłością, a spalenie niszczy to połączenie, wszystkie te informacje, tę historię.

St. Anne's Angelican Church

Spalanie i niszczenie powiązań z naszą rzeczywistą historią ułatwia przepisywanie i zmiane historii.

Dlaczego w ogóle to tolerujemy? Wandalizm przeciwko jakiemukolwiek miejscu kultu powinien być narodowym oburzeniem. Ale ponieważ jest to miejsce chrześcijańskie, jest traktowane jako gorsze? W jakim świecie my żyjemy.

Powinno zostać wszczęte śledztwo, kościoły, świątynie, synagogi czy meczety są społecznymi miejscami kultu. Kiedy rząd milczy, jest to wielkie zaniepokojenie.

Od kiedy Trudeau i reszta rządu liberalnego dorwala sie do wladzy to mamy około 100 spalonych lub zdewastowanych kościołów w Kanadzie!

100 chrześcijańskich kościołów w Kanadzie zostało zdewastowanych, spalonych lub zbezczeszczonych po ogłoszeniu odkrycia grobów w pobliżu szkoły z internatem w Kamloops, BC.

Od tego czasu trzy inne first nations ogłosiły podobne odkrycia miejsc pochówku znajdujących się w pobliżu byłych szkół rezydencjalnych.

W odpowiedzi na te ogłoszenia skrajnie lewicowi radykałowie wykorzystali tę okazję jako pretekst do terroryzowania społeczności katolickich i innych chrześcijańskich, atakując kościoły.

Oto pełna lista kościołów, które stały się celem ataków radykalnych wandali:

Zobacz pelna liste na stronie TNC.news >>> TUTAJ <<<


Ponad 100 spalonych kościołów i żadnych zarzutów? Gdzie jest policja?
Czy chrześcijanie zrozumieli już tę wiadomość?

Załóżmy przez chwilę, że było to 100 meczetów zamiast kościołów..

Wystarczy wyobrazić sobie Justina łzy i przemówienia o Islamophobii i różnorodności, jego szalone media i miliardowe rządowe grupy zadaniowe i obławy poszukujace sprawcow..

Albo gdyby to były kliniki aborcyjne, ludzie otrzymywaliby wyroki dożywocia za przestępstwa z nienawiści.
Ale ponieważ woke są antychrześcijańscy, jest to ignorowane. Posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że szokująca liczba ludzi postrzega te spalenia jako zadośćuczynienie. Poczekaj, aż but znajdzie się na drugiej stopie. Karma nadchodzi.

Jacy ludzie popierają podpalenia kościołów i dlaczego są w naszym Parlamencie?
Każdy chrześcijanin w Kanadzie powinien to zobaczyć.

Niegodziwcy o zamglonych umysłach będą prześladować chrześcijan.
Dzieje się to teraz w Kanadzie i jest egzekwowane przez przekupionych zdrajców NWO.
Tak się dzieje, gdy nasi wykształceni zostali przeszkoleni przez zagraniczne organizacje, które chcą, aby sztuczna inteligencja przepisała Biblię, aby wprowadzić nową erę satanizmu.

Myślałeś, że wszystkie kościoły zostały spalone za wszystkie pochowane indiańskie dzieci. Oh, racja…. nie znaleźli żadnego!.

Nowy dokument Rebel News ujawniający prawdę o odkryciu nieoznaczonych grobów w Kamloops w Kolumbii Brytyjskiej w 2021 roku.
Reporterzy Rebel News, Drea Humphrey i Matt Brevner, zabierają cię w podróż śledczą, aby odkryć prawdę o historii, która wprowadziła w błąd naród – prawdę o tym, co kryje się pod ziemią w byłej szkole dla Indian Kamloops.

FULL DOCUMENTARY | Kamloops: The Buried Truth

Pamiętasz, kiedy Kanada stawiała lampki choinkowe, mówiła Wesołych Świąt? Pamiętasz, kiedy mogliśmy sobie pozwolić na jedzenie na mieście, wycieczki? Toronto zamienia się w londyńską Anglię. Te pożary nie są przypadkowe

Przestępstwa z nienawiści rosną pod rządami tego skorumpowanego rządu!

Kanadyjczycy obudźcie się… odzyskajcie swój kraj….!!!!! Wiecie, co robić podczas następnych wyborów!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here