Guilbeault i liberalndp rząd okłamują Kanadyjczyków i ukrywają tę niewygodną prawdę..

Disgusting how this federal crime coalition has ruined our country.

0
21
PBO releases carbon tax data — $20 billion annual hit to Canadian economy

Niezależne Parlamentarne Biuro Budżetowe ujawniło, że istniał raport, który rząd Trudeau ukrywał na temat rzeczywistych kosztów podatku węglowego dla Kanadyjczyków.

Kolejne kłamstwa Turdeau wychodzą na jaw….

Po tygodniach uchylania się od ukazania prawdy o podatku od emisji dwutlenku węgla w końcu opublikowali dane w czwartek rano. Stale rosnący podatek spowodował uszczuplenie kanadyjskiej gospodarki o 20 miliardów dolarów rocznie.

Skutkuje to dodatkowym rocznym kosztem w wysokości 1,200 na rodzinę każdego roku, który będzie nadal wzrastał. Do 2030 roku będzie on kosztował Kanadyjczyków 30,5 miliarda dolarów rocznie. Oficjalna opozycja domaga się teraz dymisji ministra środowiska Stevena Guilbeaulta.

“Przed chwilą dowiedzieliśmy się, że ten kraj utrzymywał w tajemnicy informacje o stracie 20 miliardów dolarów rocznie” – powiedział lider Partii Konserwatywnej Pierre Poilievre w Izbie Gmin.

“Parlamentarny urzędnik ds. budżetu (PBO) ujawnił, że istniał raport, który rząd ukrywał i zakneblował go przed ujawnieniem, dotyczący rzeczywistych kosztów ponoszonych przez Kanadyjczyków”.

“Teraz, pod presją, która ciąży na liberalnych posłach, rząd w końcu ustąpił i ujawnił część informacji. To musiało zostać wyrwane jak zgniły ząb!”.

PBO releases carbon tax data

“I to jest zgniłe, 20 miliardów dolarów rocznie utraconego PKB w wyniku podatku węglowego. Daje to 1,200 dolarów na rodzinę w dodatkowych rocznych kosztach dla Kanadyjczyków”.

Podpisz petycje, aby znieść podatek: https://www.conservative.ca/cpc/axethetax/

Guilbeault “musi podać się do dymisji z powodu zatuszowania podatku węglowego w wysokości 30 miliardów dolarów”, napisali Konserwatyści w czwartkowym oświadczeniu po opublikowaniu danych.

Został on “przyłapany na kłamstwie”.

“Przez lata wmawiał Kanadyjczykom, że podatek węglowy w jakiś sposób ich wzbogaci, ukrywając jednocześnie tajny wewnętrzny raport, który dowiódł, że podatek węglowy Trudeau będzie kosztował Kanadyjczyków 30,5 miliarda dolarów rocznie, czyli prawie 2000 dolarów na kanadyjską rodzinę, do 2030 roku”.

“Bezpośrednią konsekwencją podatku węglowego Trudeau jest to, że życie stało się nieosiągalne. Rodziny będą musiały zapłacić w tym roku o 700 dolarów więcej za artykuły spożywcze, podczas gdy miliony Kanadyjczyków stoją w kolejkach do banków żywności. W Toronto jedna na dziesięć osób musi polegać na bankach żywności, aby przetrwać”.

“Guilbeault i liberalny rząd okłamują Kanadyjczyków i ukrywają tę niewygodną prawdę…. Musi podać się do dymisji, a jeśli tego nie zrobi, Justin Trudeau musi go zwolnić i zacząć mówić Kanadyjczykom prawdę”.

Franco Terrazzano, dyrektor Kanadyjskiej Federacji Podatników, powiedział Western Standard, że podatek węglowy Liberałów Trudeau kosztuje Kanadyjczyków zbyt dużo pieniędzy i musi zostać zatrzymany.

“Dane rządowe potwierdzają, że podatek węglowy będzie kosztował Kanadę bardzo dużo” – powiedział Terrazzano.

“Podatek od emisji dwutlenku węgla sprawi, że potrzeby życiowe będą droższe i będą kosztować naszą gospodarkę miliardy dolarów”.

“Federalni muszą teraz zrezygnować z podatku węglowego”.

Podatek karbonowy = ekonomiczne samobójstwo… .

“The government’s own data confirms the carbon tax will cost Canada big time,” said Terrazzano.

Kiedy ktoś z organów ścigania oskarży tych oszustow o zdradę? Zrujnowali przyszłość tego kraju swoją idealistyczną polityką, która nie działa, a jedynie karze. Ten kraj przestanie istnieć, jeśli ci nędznicy nie staną przed sądem.

Musimy pozbyć się jak najpredzej tego zgniłego, śmierdzącego, globalistycznego, zdradzieckiego liberalnego/ndp rządu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here