Miasto Calgary ogłosiło alarm – Alberta Emergency Alert z powodu poważnego pęknięcia wodociągu.

0
45
Calgary water emergency

Awaria wodociągowa w Calgary: Urzędnicy miejscy twierdzą, że naprawa może potrwać tydzień..

Miasto Calgary ogłosiło w zeszla środe alarm “Alberta Emergency Alert” z powodu poważnego pęknięcia wodociągu, które ma wpływ na zużycie wody przez wszystkich mieszkańców Calgary. Korzystanie z wody na zewnątrz jest niedozwolone. Mieszkańcy Calgary proszeni są również o nie branie prysznica, nie kąpanie się i nie używanie zmywarek.

AHS wydał również zalecenie dotyczące gotowania wody dla wszystkich mieszkańców społeczności Bowness.

Kryzys wodny “wpłynie na nas wszystkich”, jeśli zużycie nie będzie praktykowane: Burmistrz Calgary

“Tylko 2 tygodnie na spłaszczenie krzywej obywatele! Wszyscy jesteśmy w tym razem..”

Nigdy nie byliśmy świadkiami czegoś takiego. Kto by pomyślał, że z taką ilością wody, jaką ma Calgary, te lewackie medzia bez ustanku alarmuja o suszy, tak jak byśmy żyli na pustyni… To bardzo podejrzane, podobnie jak pożary lasów w Albercie. W roku, w którym rzekomo musieliśmy uważać na zużycie wody. Dziwne, że po wydaniu ograniczenia wody, a następnie rekordowych opadach deszczu, które dowodzą, że ograniczenie wody nie jest wymagane, dzieje się tak. 🤣😂

Calgary Water emergency

Czy więc ktoś nie sabotuje teraz infrastrukturę krytyczną? Wszystko, aby popchnąć komunistyczne programy chciwości i prawdopodobnie w celu podniesienia rachunków za wodę.

Jaki jest ostateczny cel w tej całej intrydze? Sposób, w jaki Gondek i jej wybrani “eksperci” spotykają się, jest po prostu zbyt przygotowany z odpowiedziami / brakiem odpowiedzi, że wydaje się, że jest to prawie choreografia. Już zasugerowała rzekomy brak tak zwanego finansowania “infrastruktury” ze strony federalnych i prowincji. Jak dotąd federalni nie odezwali się ani słowem, ale Dannielle Smith zamknęła Gondek po stronie prowincji. Czy czeka nas kolejna próba podniesienia podatków przez Gondek i spółkę?

Jest zdeterminowana, aby zmniejszyć zużycie wody w YYC… tak jak wymagają tego jej opiekunowie z WEF / ONZ. Jestem pewien, że dostanie premię, jeśli odniesie sukces.

Cory Morgan o X: “To zawsze wina innych. Jyoti nigdy nie jest odpowiedzialna. Wyborcy uważają inaczej. Gondek nie jest w stanie wziąć odpowiedzialności za rzeczy. Jako burmistrz będzie cudem przez jedną kadencję. I będzie obwiniać innych za swoją porażkę wyborczą.

Calgary Herald : Braid: Mayor Gondek deflects water crisis blame, Premier Smith snaps back

Czy pęknięcie linii wodociągowej było zrządzeniem losu?. Utrzymanie krytycznej infrastruktury jest czymś, na czym rada powinna się skupić zamiast na wszystkich swoich szalonych projektach.

Dlaczego płacimy tak dużo za usługi komunalne za usługi drugiego świata? Tak wysokie opłaty powinny odpowiadać usługom światowej klasy.

Może gdyby Calgary przestało martwić się “kultem klimatycznym” i inną inżynierią społeczną, a skupiło się na swoich podstawowych obowiązkach…….

Kiedy skrajnie lewicowi burmistrzowie są zajęci realizacją swoich marksistowskich programów, zamiast wykonywać swoją pracę i zapewniać infrastrukturę, miasto zaczyna się rozpadać.
Ratusz stał się bardziej zainteresowany utrzymaniem “drag time” niż utrzymaniem krytycznej infrastruktury i są zbyt zajęci ochroną tęczowych przejść dla pieszych. Miejmy nadzieję, żeby nie dotknęła ich woda, ponieważ byłoby to przestępstwo z nienawiści.

Może gdyby wykonywali swoją pracę, zamiast pozwalać nagiej załodze alfabetu chodzić po mieście, nie byłoby tego bałaganu.

Calgary zasługuje na to wszystko za wybranie liberalnego woke burmistrza. Czy poprzedni burmistrz Nenshi niczego ich nie nauczył?

Tymczasowe ograniczenia prowadzące do długoterminowej kontroli!!!

Podczas gdy obecne ograniczenia w zużyciu wody na zewnątrz mogą być zrozumiałe, biorąc pod uwagę sytuację, Rada Miasta Gondek ujawniła, że planuje na stałe kontrolować zużycie wody przez osoby fizyczne, wykorzystując obecny kryzys do osiągnięcia celu 30% redukcji zużycia wody w ciągu 30 lat.

Komisja Calgary wprowadza te zmiany, dokonując subtelnych poprawek w istniejącym regulaminie. Jeśli Rada Miasta zatwierdzi zmiany, mieszkańcy Calgary będą mogli korzystać ze zraszaczy tylko w wyznaczonych godzinach i dniach, a wkrótce pojawią się kolejne regulacje.

Rada planuje głosować nad tymi zmianami w najbliższy wtorek.

Ponieważ WEF i ONZ nakazują rządom światowym przygotowanie się do racjonowania dostaw wody dla ludzi w ramach ich programu “Wielkiego Resetu” dla ludzkości, nigdy nie było ważniejsze, aby rozpowszechniać informacje o ich złych planach.

Nadchodzi racjonowanie wody

Światowe Forum Ekonomiczne chce teraz manipulować ilością dostępnej dla nas wody.

Przechodzą na wodę ze zmian klimatycznych. Próbowali przestraszyć ludzi zmianami klimatycznymi, ale nie wyszło im to tak, jak planowali. Wykorzystując wodę jako kwestię, uważają, że mogą przestraszyć i kontrolować ludzi, ponieważ ludzie będą skłonni zrezygnować ze swoich wolności na rzecz wody

Pełna relacja tutaj: ZOBACZ LINK

Gondek jest zdeterminowana, aby zmniejszyć zużycie wody w YYC… tak jak wymagają tego jej opiekunowie z WEF / ONZ. Jestem pewien, że dostanie premię, jeśli odniesie sukces. Agenda 2030 ludzie!

Czy prowincja może przeprowadzić audyt finansów miasta?

Co się stało z tym niegdyś pięknym miastem….? And after 2 woke mayors, the city is failing miserably. Obudzćie się!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here