Nowy lider NDP Naheed Nenshi jest wyborem Justina Trudeau dla Alberty

0
17
Naheed Nensh Lider NDP

Zwycięstwo Nenshiego w przywództwie NDP w Albercie dwa tygodnie temu.

Jak nazwać sytuację, w której ktoś dołącza do partii w marcu i w ciągu trzech miesięcy wygrywa wyścig o przywództwo większością trzech czwartych głosów? Przejęciem?

To właśnie pan Nenshi. Naheed Nenshi sprawia, że David Parker i TBA (Take Back Alberta) wyglądają jak grupa amatorów. Jednak na samą wzmiankę o TBA wszyscy, w tym media, tracą rozum. Nikt nie wspomina o konsekwencjach tego przejęcia.

Tak, to jest przejęcie, tak, nie ma innego opisu tego, co stało się ze starą Nową Demokratyczną Partią Alberty.

Naheed Nensh

Witamy nową Demokratyczną Partię Alberty Nenshi. Najlepszym wynikiem, jaki starsi członkowie NDP Alberty, tacy jak pani Hoffman, mogli osiągnąć w tych wyborach przywódczych, było 5,000 głosów w porównaniu z ponad 60 tysiącami głosów Naheeda Nenshiego.

Stara konstytucja NDP Alberty stanowi, że Walne Zgromadzenie musi odbywać się co dwa lata. W zeszłym roku go nie było, więc oznacza to, że wkrótce się odbędzie. Mając ponad 60 000 zwolenników spośród 80 000 członków, pan Nenshi jest w stanie ręcznie wybrać swój zarząd i to z łatwością go wybrać. Może zmienić lub dodać wszystko, co mu się podoba, od zarządzania, przez konstytucję, po politykę.

Jeśli jesteś zwolennikiem Nenshiego, gratulacje, masz bardzo potężnego lidera. Jeśli jesteś starym, długoletnim członkiem NDP, nadszedł czas decyzji. Czy zrobisz to, co konserwatyści robili w przeszłości, odłączysz się i założysz nową partię, czy też przełkniesz swoją dumę, weźmiesz duży kęs pokornego ciasta i dołączysz do Partii Demokratycznej Nenshiego?

Pamiętasz, jak Naheed Nenshi podniósł podatki dla mieszkańców Calgary o 81% i zostawił za sobą stertę marnotrawnych projektów?

Kumpel Trudeau Naheed Nensh

“Nowy lider NDP Naheed Nenshi jest wyborem Justina Trudeau dla Alberty” – głosi wideo opublikowane w czwartek w mediach społecznościowych UCP.

Alberta, nie waż się! Kumpel Trudeau Nenshi jest tutaj, aby dokończyć dzieło pogrzebania Alberty, które rozpoczęła Notley!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here