Czy globaliści wykorzystują kryzys koronawirusa jako taran do niszczenia, przerabiania ładu światowego?

„Wirus Wuhan wydaje się być niesamowitym i podejrzanie aktualnym prezentem dla globalistów, aby realizować swoje plany szybciej, niż ktokolwiek z nas mógłby się spodziewać”.

0
456

„Wirus Wuhan wydaje się być niesamowitym i podejrzanie aktualnym prezentem dla globalistów, aby realizować swoje plany szybciej, niż ktokolwiek z nas mógłby się spodziewać”.

17 kwietnia 2020 r. (LifeSiteNews) – W lutym 2017 r. Zainspirowało mnie wideo Remnant TV z przemówienia inauguracyjnego Prezydenta Trumpa zatytułowanego Oto dlaczego go nienawidzą“. Później napisałem „Zaskakujący prawdziwy powód nienawiści wobec Donalda Trumpa”, który był jednym z najczęściej oglądanych artykułów w 2017 roku. Sugeruję, aby go przeczytać, aby lepiej zrozumieć znaczenie nowego filmu Covid-19: Idealna burza globalizmu , przedstawione poniżej i moje głębokie zaniepokojenie większym, ogólnoświatowym programem, który zdecydowanie dzieje się w połączeniu z pandemią wirusa Wuhan. (Uwaga: nazywam go „wirusem Wuhan”, ponieważ ogólną normą było używanie lokalizacji, z której wirus pandemiczny przybył w nazwie wirusa, podczas gdy skorumpowana WHO, w odpowiedzi na naciski komunistycznych Chin, nalegała, abyśmy wszyscy użyj nieszkodliwego nazewnictwa „covid-19”).

PETITION: Thank President Trump for halting U.S. funding to pro-abortion World Health Organization Sign the petition here.

Od samego początku LifeSite specjalizuje się w prezentowaniu czytelnikom unikalnego dużego obrazu powiązań między wieloma problemami zagrażającymi życiu i rodzinie. W tym artykule i towarzyszącym mu filmie zostaną przedstawione najważniejsze informacje i pytania dotyczące niezwykłych wydarzeń, które mają obecnie miejsce.

Tematem artykułu z 2017 roku było to, że Donald Trump jest nienawidzony przede wszystkim dlatego, że był postrzegany jako wielkie zagrożenie dla planów globalistów, aby wprowadzić w życie prezydenta Clintona przeciw Bogu, rodzinie i życiu New Order (NWO). Artykuł był dokładniejszy, niż mogłem sobie wyobrazić.

Od tego czasu globaliści zrobili wszystko, co możliwe, przy pełnej współpracy swoich okrutnych sojuszników w fałszywych mediach głównego nurtu wiadomości, aby przekonać opinię publiczną, że Trump jest złym, niekompetentnym i skorumpowanym człowiekiem, którego należy usunąć z prezydentury USA. Potrzebują tego, aby realizować plany trwałej zmiany Ameryki, zniszczenia systemu kapitalistycznego i zastąpienia go nową gospodarką kontrolowaną przez globalistów i radykalnie zmienionym światem.

Nie wierzysz mi? Obejrzyj wideo.

Koronawirus: prezent dla globalistów

Czy globaliści wykorzystują kryzys koronawirusa jako taran do niszczenia, przerabiania ładu światowego? 1
https://www.lifesitenews.com/news/trudeau-says-no-return-to-normal-without-vaccine-could-take-12-to-18-months

Wirus Wuhan wydaje się być niesamowitym i podejrzanie aktualnym prezentem dla globalistów, aby realizowali swój plan szybciej niż ktokolwiek z nas mógłby się spodziewać. Niektórzy posunęli się nawet tak daleko, że wydaje się, że nie chcą szybkiego rozwiązania problemu wirusa, wyśmiewając go i próbując zaprzestać obiecujących terapii, które już uratują życie wielu zainfekowanym pacjentom.

Czy globaliści wykorzystują kryzys koronawirusa jako taran do niszczenia, przerabiania ładu światowego? 2
https://www.washingtontimes.com/news/2020/apr/2/bill-gates-and-his-coronavirus-conflicts-of-intere/

Zobacz wideo Remnant, które zilustruje to, co próbuję przekazać w tym artykule. Jest to mocno uderzający, tępy film w stylu Remnant TV. Kompiluje zadziwiające klipy wideo i inne dowody, które powinny doprowadzić Cię do zadawania przynajmniej wielu poważnych pytań. Jeśli nie obejrzysz tego filmu, będziesz gorzej ubóstwiał, próbując zrozumieć, jak mówi Michael, „lekkomyślne, nieodpowiedzialne szaleństwo” i prawdziwy cel ekstremalnych działań łagodzących, powodujących ogromny strach i dewastację gospodarczą oraz prawdziwy cel falę ataków medialnych na prezydenta Trumpa.

Pamiętaj, że w filmie znajdują się statystyki dotyczące śmierci i infekcji. Nie mają one być miarodajne i zostały przedstawione jedynie w celu zilustrowania ogromnego zamieszania związanego z infekcją wirusem Wuhan i wskaźnikami śmiertelności. Ten film został wydany w ubiegły piątek, 10 kwietnia. Od tego czasu nastąpiła zmiana w statystykach. Zgłoszone wskaźniki zgonów wahały się od 8% lub więcej we Włoszech, a nawet wyższe w niektórych miastach i regionach do niskiego poziomu 0,4% w Niemczech.

Teraz, gdy testy stały się znacznie dokładniejsze i częstsze, dowiadujemy się, jak mówi Michael w filmie, że liczby nie uzasadniają strachu przed śmiercią oraz nadzwyczajnych, miażdżących prawa i ekonomicznych wysiłków łagodzących podjętych w wielu krajach. Jednak wirus jest nadal bardzo niepokojący i nie w pełni zrozumiany. Wskaźniki powrotu do zdrowia są znacznie niższe i niebezpieczne dla osób z często stwierdzanymi chorobami podstawowymi. Potrzebują specjalnych zabezpieczeń. Wydaje się również, że infekcja może również powodować dożywotnie uszkodzenie tkanek serca i płuc, a może nawet więcej.

Zasadniczo jednak najnowsze statystyki wskazują, że musimy przestać być tak traumatycznie nastawieni do wirusa, który prawdopodobnie, znacznie wcześniej niż wielu ostrzega, zniknie w znacznie mniej poważne zagrożenie. Bardzo zachęcające nowe informacje o najnowszych statystykach dotyczących infekcji i śmierci wirusa zostały omówione w dalszej części tego artykułu.

Po wyborach prezydent Trump szybko próbował spełnić wszystkie swoje obietnice kampanii, przy czym najbardziej znaczące były jego liczne deklaracje i działania na rzecz życia oraz wycofanie się Stanów Zjednoczonych z centralnej globalistycznej paryskiej umowy klimatycznej New World Order. Ta ostatnia akcja była niesamowicie odważnym posunięciem, w którym prawie wszystkie inne narody G20 wywierały silną presję na Trumpa, by ustępował.

Chociaż Trump aktywnie działał na rzecz życia, niż się spodziewaliśmy, niestety w kwestii aborcji, był ciągle blokowany, szczególnie przez demokratów i republikańskich globalistów i w inny sposób skorumpowany RINO (tylko z nazwy republikanin) w Kongresie. Mieli inne priorytety, które uniemożliwiały mu dotrzymanie tego, co obiecał bez poświęcania innych, co, jak sądzę, było dla niego bardziej bezpośrednimi obawami, takie jak uratowanie niebezpiecznie słabej gospodarki USA i słabej, rozpadającej się armii USA, zarówno w czasach, gdy komunistyczne Chiny były znany jako poważne zagrożenie dla świata.

W 2017 roku nie mogłem sobie wyobrazić, że papież Franciszek posunąłby się tak daleko jak on w panteizm i bałwochwalstwo, regularnie posługując się wyrażeniami masońskimi, takimi jak „Bractwo ludzkie” i braterstwo ludzkie, i nazywając wszystkie religie wolą Boga. Często spotykał się w Watykanie z licznymi światowymi globalistami zajmującymi się zwalczaniem życia i New World Order.

Czy globaliści wykorzystują kryzys koronawirusa jako taran do niszczenia, przerabiania ładu światowego? 4
https://www.lifesitenews.com/news/pope-renews-call-for-global-pact-promoting-new-humanism-in-address-to-vatican-diplomats

Segmenty filmu Remnanta Jeffreya Sachsa, globalistycznego guru i bliskiego współpracownika Billa Gatesa, Ban Ki Moon i George’a Sorosa z ONZ, wielbiciela komunistycznych Chin, arcybiskupa Sorondo, dziwnie chichoczą obok niego (patrz dłuższa wersja komentarzy Sacha). . Są równi segmentom w filmach Jamesa Bonda lub Mission Impossible, a ich szaleni mocą wieśniacy starają się przejąć kontrolę nad światem. Tylko to nie jest fikcja. Zobacz, co mam na myśli od 26:22 w filmie.

Ostatnią dla mnie słomką były niedawne brzmiące jak szalenie papieże stwierdzenia, że ​​pandemia Wuhana jest wynikiem natury „dopasowania się” do krzywdy człowieka wobec środowiska i „reakcji natury” na szkody w środowisku. Niestety, po dziesięcioleciach indoktrynacji w instytucjach edukacyjnych i mediach, niepokojąca liczba ludzi, w tym niektórzy z moich sąsiadów, również mówią i szczerze wierzą, że szkoda człowieka dla Ziemi i jej klimatu spowodowała ten wirus.

W ten sposób rozpoczynają się rewolucje, kiedy społeczeństwo jest wystarczająco indoktrynowane irracjonalnymi ideologiami do tego stopnia, że ​​można ich przekonać do przyjęcia i wychwalania w inny sposób szalonych zmian politycznych, społecznych i gospodarczych.

W połowie stycznia tego roku napisałem poniższe punkty porządku dziennego na nasze pierwsze posiedzenia zarządu i personelu w 2020 r. Po obserwowaniu wielu doniesień miałem silne poczucie, że rok 2020 będzie rokiem zupełnie innym niż w naszym życiu i że panowała atmosfera zbliżającej się wojny. Wyczułem także, że przeżyłem czasy wojny koreańskiej, zimnej wojny, wojny w Wietnamie, niszczycielskich zabójstw Kennedy’ego i usłyszałem wiele opowieści moich rodziców i innych krewnych o ich trudnych doświadczeniach z II wojny światowej.

2020: nadchodzący rok – przewiduj i przygotuj się na pokrycie

  • Pakt o edukacji globalnej w maju

  • Wybory w USA

  • Całkowity nacisk na globalistyczną agendę dotyczącą: zmiany klimatu, światowe zarządzanie, nowe szeroko zakrojone kontrole wolności w Internecie, tłumienie religii

  • Wiele zupełnie nieoczekiwanych zmian 
  • Demokraci USA, ONZ oraz giganci medialni, rozrywkowi i technologiczni współpracują na rzecz nowego porządku świata

  • Watykan coraz ściślej współpracuje z czołowymi globalistami, aby połączyć świeckie problemy Nowego Porządku Świata z nowym międzynarodowym synkretyzmem religijnym

  • Chiny, Rosja i wciąż ogromny wpływ międzynarodowego komunistycznego myślenia
    Rosnący, bardziej jednolity islamizm

Głęboko niepokojące Watykańskie globalne porozumienie w sprawie edukacji zostało opóźnione do końca roku z powodu wirusa, ale wciąż nadchodzi. Wydaje się, że pozycja nr 8 jeszcze się nie dzieje, ale w 2020 r. Pozostało jeszcze 8 1/2 miesiąca.

Na początku stycznia nikt nie spodziewałby się tego, co teraz znosimy po wirusie Wuhan. Jestem pewien, że w tym roku nastąpi jeszcze większy rozwój, którego nie możemy sobie nawet wyobrazić.

Autor: Steve Jalsevac

Złowrogi i odrażający atak na społeczeństwo. Jestem pewien, że to działa od lat. Zawsze planowano wprowadzić go w 2020 roku. To jest jak oglądanie złego filmu ze złym aktorstwem. Każdego dnia dodają trochę więcej badziewia, aby się do tego przyzwyczaić, dzięki czemu mogą powoli aklimatyzować ludzi do łańcuchów, które są coraz bardziej powoli zaciskane. Wszyscy po prostu siedzimy kaczki w potwornej i złej wojnie przeciwko ludzkości.” – Marcin Zielinski

Clint EastwoodMusimy zaczac udostepniac sobie nawzajem nasze zródla medialne. Nasza sila jest swiadomosc, ze jestesmy wiekszoscia pomimo tego, co mówi nam MSM.

Koniecznie udostepnij ten artykul u siebie na Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here