11 Listopada – Święto Odzyskania Niepodległości w Domu Polskim Calgary.

12nov2:30 pm4:30 pm11 Listopada – Święto Odzyskania Niepodległości w Domu Polskim Calgary.Akademia z okazji święta Dnia Niepodległości

Event Details

STOWARZYSZENIE POLSKICH KOMBATANTÓW W KANADZIE KOŁO #18 W CALGARY ORAZ STOWARZYSZENIE POLSKO KANADYJSKIE W CALGARY Zapraszają na Akademie z okazji święta Dnia Niepodległości, która odbędzie się w niedzielę 12 listopada 2023 o godz. 14:30 w Domu Polskim.

Tematem wiodącym tej akademii będzie historia Błogosławionej Rodziny Ulmów.

Ze względu na ustalenie liczby obiadów, członkowie są proszeni o wcześniejsze zgłoszenie swojej obecności na akademie. Poprzez wysłanie wiadomości e-mailowej na info@dompolski.ca lub roman.pietrzak34@gmail.com telefon 403-280-4787 , można też dzwonić do Krystyny Pawłowskiej 403-273-4092 w godzinach popołudniowych.

Niezrzeszeni w naszych organizacjach muszą opłacić cenę obiadu w kwocie $40,00 od osoby.

Zapraszamy do udziału w naszej akademii. Z koleżeńskim pozdrowieniem.

Janina Aniołczyk Prezes SPK #18 w Calgary.

more

Time

November 12, 2023 2:30 pm - 4:30 pm(GMT-06:00)

Organizer

Stowarzyszenie Polskich Kombantów Kolo nr 18 w Calgary

Kolo SPK w Calgary jest jedna z czolowych organizacji polonijnych, która pielegnuje pamiec polskiego zolnierza, chroni historie Polski oraz przekazuje swoje doswiadczenie mlodziezy. Stowarzyszenie Polskich Kombatantów w Kanadzie Kolo #18 w Calgary, powstalo w Calgary w 1947 roku i jest czescia Stowarzyszenia Polskich Kombatantów w Kanadzie Inc., która to organizacja nalezy do Swiatowej Federacji Stowarzyszenia Polskich Kombatantów z siedziba w Londynie U.K. Czlonkowstwo w S.P.K jest otwarte dla kazdego Polaka zolnierza który sluzyl w wojskach polskich czy Alianckich i otwarte tez dla kazdego Polaka który popiera cele i tradycje niepodleglej Polski. Wiecej informacji na stronie Stowarzyszenia.

Learn More

Dom Polski Calgary

Get Directions

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here