OBEJRZYJ: Pierre Poilievre prezentuje wideo „Housing Hell”, które trzeba zobaczyć!

0
92
Pierre Poilievre Unveils Must-See “Housing Hell” Video

Niezwykle skuteczne wyjaśnienie, w jaki sposób okropne przywództwo Justina Trudeau doprowadziło do kryzysu dostępności mieszkań w Kanadzie.

Rzadko zdarza się, aby 15-minutowy film był interesujący przez cały czas.

Jeszcze rzadziej zdarza się taki 15-minutowy film polityczny.

Ale właśnie to udało się osiągnąć w nowym filmie przywódcy konserwatystów Pierre’a Poilievre’a.

Opublikowany film Poilievre’a „Piekło mieszkaniowe” szczegółowo opisuje, w jaki sposób Kanadzie – dysponując tak ogromnymi obszarami gruntów – udało się stworzyć jeden z najgorszych i najdroższych rynków mieszkaniowych na świecie.

Canada’s housing affordability

Poilievre nie tylko wyjaśnia koncepcje gospodarcze i monetarne stojące za problemami Kanady, ale także wyjaśnia, w jaki sposób polityka Justina Trudeau sprawiła, że mieszkania w naszym kraju są tak niedostępne.

Pierre Poilievre Unveils Must-See “Housing Hell” Video

Jeżeli nawet jak nie jestes zwolennikiem parti konserwatywnej to zobacz ten film.
To perzekazenie Pierre’a Poilievre’a ma po prostu sens. Opowiada o faktach, liczbach i planach. Nie opowiada żadnych bzdur politycznych i nie uchyla się od poważnych pytań. Nie boi się nawet przyznać, że nie wie czegoś, co w pełni szanujęmy. W następnych wyborach na 100% będę głosował na Pierre’a.

Możesz obejrzeć wideo poniżej:

To, co podoba nam się w tym filmie, to fakt, że wielu polityków patrzy na wyborców z góry i zakłada, że zwykli ludzie nie są w stanie zrozumieć problemów, przed którymi stoi rząd federalny, i dlatego wyświetla około 30–60-sekundową reklamę przedstawiającą atak, która nie mówi wyborcom nic poza „ inny facet jest zły, głosuj na mnie”.

Pierre zaprasza wyborców do tego samego stołu co politycy, pokazuje im dane, mówi, jaki jest jego plan i zakłada, że jesteśmy tak samo mądrzy jak każdy poseł i potrafimy dodać 2 do 2.

Niesamowicie dobrze zrobione! Świetna robota Pierre’a. Bardzo jasne, zwięzłe i szczegółowe. To jest dokładnie to, co Kanadyjczycy powinni oglądać. Podstawy ekonomii. Choć Kanadyjczycy nie będą lubić niektórych cięć, to jednak są one potrzebne!

Długoterminowa perspektywa, jeśli nie zajmiemy się odpowiedzialnością fiskalną, zatopi nasz kraj!

Warto obejrzeć i udostępnić. Im więcej Kanadyjczyków to zobaczy, tym bardziej ludzie zdazą sobie sprawę, że Justin Trudeau to absolutna porażka i zda sobie sprawę, że Pierre Poilievre ma wszystko, czego potrzeba, aby zostać naszym następnym premierem.

Bedziemy Cię wspierać. Ruszajmy 2024 Pierre 🇨🇦

Pierre-Poilievre-PM

Glosuj na Poilievre!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here