“Prawdziwy Anthony Fauci” bezpłatny dostęp do filmu jeszcze przez pare dni.

THE TRUTH IS REVEALED… MEET THE REAL ANTHONY FAUCI

0
128
Prawdziwy Anthony Fauci Film

Film ukaże publiczności ogromną patologię zbrodni przeciwko ludzkości, którą wielu kluczowych badaczy i ekspertów zarzuca Anthony’emu Fauci.

W ciągu pierwszych 5 minut zrozumiesz, dlaczego Robert F. Kennedy Jr., kandydat Demokratów w wyborach prezydenckich w 2024 r., jest autorem wybuchowego bestsellera „Prawdziwy Anthony Fauci” i dlaczego jest to przełomowy dokument, który Big Pharma, Big Tech i Big Government nie chcą, żebyś zobaczył.

W ciągu ponad roku żmudnych i skrupulatnych badań i wywiadów Robert F. Kennedy Jr. odkrył szokujące prawdy i potępiające kłamstwa na temat zmowy, oszustwa i manipulacji wpływających na wolność, zdrowie i bezpieczeństwo amerykańskich rodzin.

Pomimo powszechnej cenzury, bojkotów księgarń i bibliotek oraz hitów przeciwko niemu, książka Roberta F. Kennedy’ego Jr. The Real Anthony Fauci jest bestsellerem New York Timesa z ponad milionem sprzedanych egzemplarzy.

Doświadcz szokujących rewelacji, zrozum stawkę i dołącz do walki o prawdę, wolność i zdrowie publiczne.
Czas ujawnić prawdę!
Odkryj zmowę Big Pharma, Big Tech i Big Government i zobacz, jak te toksyczne siły kontrolują nasze życie w sposób, jakiego nigdy sobie nie wyobrażałeś’
Odkryj programy nastawione na zysk, które przedkładają bogactwo nad dobrobyt
Odkryj prawdę o Faucim, jego kontrowersyjnej przeszłości i zawiłej sieci podejrzanych powiązań.
Połącz siły z Robertem F. Kennedym Jr., aby chronić prawdę, sprawiedliwość i przetrwanie naszego narodu
Ten film może być katalizatorem zmian, ale może coś zmienić tylko wtedy, gdy ludzie tacy jak Ty obejrzą go i udostępnią.

OD 23 maja 2023 r. PRZEZ PARE WYJĄTKOWYCH DNI MOŻESZ DOSTĘP DO TEGO NIESAMOWITEGO FILMU ZA DARMO, TYLKO NA TEJ STRONIE.

Odblokuj dostęp do filmu roku! LINK na zdjeciu ponizej

The Real Anthony Fauci link to the movie
Odblokuj dostęp do filmu roku!

Finansowane przez branżę farmaceutyczną media głównego nurtu przekonały miliony Amerykanów, że dr Anthony Fauci jest bohaterem. On nie jest niczym innym.

Jako dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), dr Anthony Fauci wydaje rocznie 6,1 miliarda dolarów na badania naukowe, które są finansowane przez podatników, co pozwala mu dyktować temat, treść i wyniki naukowych badań zdrowotnych na całym świecie . Fauci wykorzystuje środki finansowe, którymi dysponuje, aby wywierać niezwykły wpływ na szpitale, uniwersytety, czasopisma i tysiące wpływowych lekarzy i naukowców – których kariery i instytucje może zrujnować, awansować lub nagrodzić.

W ciągu ponad roku żmudnych i skrupulatnych badań Robert F. Kennedy Jr. odkrył szokującą historię, która zaciera medialne kręgi wokół doktora Fauci… i przyszłość zdrowia naszych dzieci.

Prawdziwy Anthony Fauci ujawnia, jak „America’s Doctor” rozpoczął swoją karierę podczas wczesnego kryzysu związanego z AIDS, współpracując z firmami farmaceutycznymi w celu sabotowania bezpiecznych i skutecznych nieopatentowanych metod leczenia AIDS. Fauci zorganizował oszukańcze badania, a następnie wywarł presję na organy regulacyjne amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), aby zatwierdziły śmiertelną chemioterapię, o której miał dobre powody, by sądzić, że jest bezwartościowa w walce z AIDS. Fauci wielokrotnie łamał prawo federalne, pozwalając swoim partnerom z Pharma na wykorzystywanie zubożałych i ciemnoskórych dzieci jako szczurów laboratoryjnych w śmiertelnych eksperymentach z toksycznym AIDS i chemioterapią raka.

Na początku 2000 roku Fauci uścisnął dłoń Billowi Gatesowi w bibliotece rezydencji Gatesa w Seattle o wartości 147 milionów dolarów, cementując partnerstwo, którego celem byłoby kontrolowanie coraz bardziej dochodowego globalnego przedsiębiorstwa zajmującego się szczepionkami o wartości 60 miliardów dolarów i nieograniczonego potencjału wzrostu. Poprzez dźwignię finansową i starannie pielęgnowane relacje osobiste z głowami państw oraz wiodącymi mediami i instytucjami mediów społecznościowych sojusz Pharma-Fauci-Gates sprawuje dominację nad globalną polityką zdrowotną.

Robert F. Kennedy Jr. The Real Anthony Fauci book

Prawdziwy Anthony Fauci szczegółowo opisuje, w jaki sposób Fauci, Gates i ich kohorty wykorzystują swoją kontrolę nad mediami, czasopismami naukowymi, kluczowymi agencjami rządowymi i quasi-rządowymi, globalnymi agencjami wywiadowczymi oraz wpływowymi naukowcami i lekarzami, aby zalać opinię publiczną przerażającą propagandą na temat COVID- 19 zjadliwości i patogenezie, a także zakneblować debatę i bezwzględnie cenzurować sprzeciw.

Children’s Health Defense logo

©2021 Skyhorse Publishing, Inc. (P)2021 Skyhorse Publishing, Inc.

Ksiazka dostepna jest na AMAZON

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here