To może być najważniejsza przemowa, jaką kiedykolwiek wygłosiłem ….

"They're not after me, they are after you, I’m just in the way" - Donald Trump

0
118

Przerażające, jak Globalne lewicowe „ELITY” -ta garstka bogaczy podejmuje decyzje dotyczące życia zwyklych ludzi to start the New World Order i GREAT RESET!.

“Oni nie mnie ścigają, tylko ciebie, … ja po prostu stoje im na drodze” – Donald Trump

Donal Trump jest jedyną osobą, która może powstrzymać działania demokratów i globalistów, a oni nie spoczną póki nie odejdzie.

Wygłaszając to, co nazwał „najważniejszym przemówieniem” swojej prezydentury, prezydent Donald Trump określił wybory, jako sfałszowane twierdząc, że cały system elekcyjny został planowo zaatakowany. Oszustwa przeprowadzono na masową skalę. 46-minutowe przemówienie nie było transmitowane przez żadną z głównych stacji i rozeszło się jedynie w mediach społecznościowych

„Powszechnie wiadomo, że na listach wyborczych znalazło się tysiące ludzi, którzy zgodnie z prawem nie są uprawnieni do głosowania, w tym zmarli, wyprowadzili się ze swojego stanu, a nawet nie są obywatelami naszego kraju.

„Poza tym zapisy są pełne błędów, błędnych adresów i wielu innych problemów. To nie podlega dyskusji. Nigdy nie było kwestionowane”.

„Dziesiątki hrabstw w kluczowych stanach swingowych ma na listach więcej zarejestrowanych wyborców niż obywateli w wieku uprawniającym do głosowania, w tym 67 hrabstw w stanie Michigan” – wskazał Trump.
„Wisconsin nie mogło potwierdzić miejsca zamieszkania ponad 100 000 osób”

Setki tysięcy głosów zostały policzone niezgodnie z prawem bez monitorowania.
Opisał również „dziesiątki tysięcy” wyborców, którzy pojawili się, aby głosować w dniu wyborów, ale powiedziano im, że głosowali już listownie, mimo że tego nie zrobili.

Dominion Voting Systems firma odpowiedzialna za głosowanie komputerowe posiada technologię, która może odwracać głosy z jednego kandydata na drugiego, co może pozostać niewykryte bez badania kryminalistycznego. Prezes firmy zaprzeczył tym twierdzeniom.
6000 głosów w Michigan zostało nieprawidłowo przeniesionych z Trumpa na Bidena.
Dominion Systems mogło liczyć głosy na zagranicznych serwerach, które były podatne na włamania i oszustwa. Firma ponownie zaprzeczyła tym zarzutom.

Republikanie w całych Stanach Zjednoczonych wygrali i odwrócili wiele miejsc w stanach i Izbie Reprezentantów USA, co sugeruje masową frekwencję wyborców GOP, która nie była odzwierciedlona w wyborach prezydenckich

„Te wybory dotyczą wielkiego oszustwa wyborczego, oszustwa, którego nigdy wcześniej nie widziano”. – stwierdził prezydent i zapowiedział, że o ich rezultacie rozstrzygnie Sąd najwyższy USA, dodał, że odkrycie i wskazanie wszystkich oszustw jest sprawą najważniejszą dla wiarygodności amerykańskiej demokracji.

Andrzej Kumor z goniec.net

Jeśli demomkratom uda się to oszustwo, nasze oczy nigdy nie zobaczą innego silnego mężczyzny, takiego jak prezydent Trump, który walczyłby o naród amerykański i naszą konstytucję i wolnosc ludzi na całym świecie!

“FROM the tremendous “covid” to this massive fraud. This FARCE is ending NOW! Every lie is being exposed, every SCAM is being revealed! Prosecute those criminals and the Fake Media!! No mercy!”

Thank you, Mr. President, for standing your ground and not giving up!

Jasne jak dzień. Nawet już tego nie ukrywają..

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na PARLER, Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

It’s no surprise that Canadians don’t trust a biased news media. (please don’t trust anyone else’s opinions – only your own opinion – based on your research).

We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here