Zwycięstwo! Sąd Apelacyjny zawiesza karę pastora Artura Pawłowskiego!

Alberta's Court of Appeal has lifted the compelled speech punishment that Justice Adam Germain placed on Pastor Artur Pawlowski.

0
274

Chwilę temu sędzia Jo’Anne Strekaf z Sądu Apelacyjnego Alberty odrzuciła dziwaczny, niekonstytucyjny, sowiecki wyrok, który sędzia sądu niższej instancji wydał na pastora Artura Pawłowskiego, jego brata Dawida Pawłowskiego i właściciela Whistle Stop Cafe Chrisa Scotta.

Ze skutkiem natychmiastowym nie muszą już denuncjować się po jakiejkolwiek krytyce blokad rządu.

Ten dziwaczny rozkaz – że byli zmuszeni wypowiadać oficjalną rządową propagandę za każdym razem, gdy krytykowali rząd – był częścią obraźliwego, antychrześcijańskiego wyroku wymierzonego w zeszłym miesiącu przez sędziego Adama Germaina.

Germain jest nieudanym kandydatem liberałów powołanym na sądy jako zapłata patronatu przez Jeana Chretiena — i to widać.

To nie koniec bitwy. Pełny apel ma dopiero nadejść.

Ale natychmiast zamraża najbardziej obraźliwe części. A to było możliwe tylko dzięki tobie. Ty i inni obywatele walczacy o nasza wolność, tacy jak ty, połączyliście siły, aby sfinansować crowdfunding najlepszych prawników dla tych trzech mężczyzn.

Bez tego bandytyzm sędziego Germaina byłby wygrany.

Ten „sędzia” musi zostać zbadany. Jest niekompetentny, stronniczy, obraźliwy i kolejnym ujawnionym ekstremistą, jak wielu innych lewackich ekstremistow na całym świecie. Teraz również trzeba się z nim rozprawić i pociągnąć do odpowiedzialności. Sprawił, że nasz system „sprawiedliwości” wyglądał jak żart.

Wspieraj pastora Artura Pawłowskiego w obliczu nieustających prześladowań ze strony rządu Alberty. "The Ministry of Truth" 1
nieudany liberalny kandydat polityczny liberalny sedzia Adam Germain

If you find Justice Germain’s decision as outrageous as we do, you can sign our petition at FireTheJudge.com.

Email the Canadian Judicial Council

Send an email to the Canadian Judicial Council calling for an investigation into Justice Adam Germain.

Rebel Media dziękuję WAM wszystkim za pomoc!.

Ale bitwa się nie skończyła. Główna rozprawa Sądu Apelacyjnego odbędzie się 14 czerwca 2022 r. Dobrą wiadomością jest to, że te obraźliwe części orzeczenia zostaną do tego czasu zawieszone. Pastor Artur, jego brat Dawid i Chris wygrali dzisiaj ważną bitwę. I zaczynam myśleć, że może wygrają całą wojnę w czerwcu przyszłego roku!”

Thank you Ezra and team all over the different countries for getting the truth out. Blessings. Let’s continue to get behind Rebel News people!!
Thank you to YOU Ezra and the REBEL NEWS for being there for Canadians.
Great news indeed. Yes, we can be very hopeful. Thank you to all Canadians who donated. Last but not least, thank you to all the lawyers who are helping Canadians fight for their God given rights.

Polonia Calgary podaj dalej text

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here