Alberta wezwała do ponownego oszczędzania energii w niedzielę wieczorem, aby uniknąć przerw w dostawie prądu.

Warning: the Alberta Electric System Operator (AESO) has issued a grid alert for Alberta.

0
27
AESO ogłosiło alert sieciowy.

Już drugą noc z rzędu operator systemu elektrycznego Alberty (AESO) wydał ostrzeżenie dotyczące sieci, wzywając mieszkańców do oszczędzania energii do godziny 20:00. czasu lokalnego w niedzielę, aby uniknąć ryzyka ciągłych przerw w dostawie prądu.

Zużycie energii w sobotnią noc było niebezpiecznie bliskie przeciążenia sieci, co zmusiłoby operatorów do przeprowadzania ciągłych przerw w dostawie prądu, aby zapobiec przeciążeniu dostaw energii elektrycznej w prowincji. Użycie gwałtownie spadło po ogłoszeniu alarmu, który wykluczył potrzebę przestojów.

AESO ogłosiło alert sieciowy. Prosimy o ograniczenie zużycia energii elektrycznej wyłącznie do niezbędnego użytku, do godziny 20:00. aby uniknąć możliwości rotacyjnych przestojów. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.aeso.ca/

Dzieje się tak, gdy Alberta stoi w obliczu bezprecedensowego zapotrzebowania na sieć elektryczną, a ostrzeżenie o ekstremalnie niskich temperaturach obowiązuje również w całej prowincji.

W tej chwili wiatr nie wytwarza prawie żadnej energii.

Kiedy odnawialne źródła energii stają się zawodne, jak ma to miejsce obecnie, elektrownie zasilane gazem ziemnym muszą zwiększyć wydajność, aby zapewnić mieszkańcom Alberty ciepło i bezpieczeństwo.

Proszę zachować bezpieczeństwo.

No Sun no wind cbc Alberta

Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj wieczorem szybko podjęli działania mające na celu zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Twoje działanie zapewniło mieszkańcom Alberty bezpieczeństwo i ciepło oraz funkcjonowanie naszej sieci. — Danielle Smith

the Alberta Electric System Operator (AESO) issued a grid alert

Niestety, ze względu na utrzymującą się dzisiaj ekstremalną pogodę, jeszcze nie wyszliśmy z lasu. Aby uniknąć kolejnego zagrożenia dla naszej sieci energetycznej, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i unikanie niepotrzebnego zużycia energii elektrycznej. Wyłącz niepotrzebne oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne oraz opóźnij korzystanie z głównych urządzeń energochłonnych.

Po tym, jak Alberta wydała ostrzeżenie awaryjne o możliwości wystąpienia ciągłych przerw w dostawie prądu ze względu na duże zapotrzebowanie na moc w swojej sieci podczas ekstremalnie niskich temperatur, Saskatchewan uruchomiła swoje elektrownie węglowe i gazowe, aby zapewnić Albercie dodatkowe 153 MW energii elektrycznej przez całą noc.

Sask @PremierScottMoe
napisano: „Ta energia będzie pochodzić z elektrowni opalanych gazem ziemnym i węglem, tych, które rząd Trudeau każe nam zamknąć (czego nie zrobimy)”.

Old house picture

“We know what a world without #FossilFuels looks like. We used to live in it. It was cold, poor, dark, ignorant, starving & backward” – Economist @RossMcKitrick

Tak prawdziwe. Wizja NDP i liberałów polega na tym, abyśmy tam powrócili.

Premier Alberty Danielle Smith w hiperkinetycznym filmie wskazuje na klimatyczny idiotyzm federalny.

Czy 🇨🇦 Kanada jest zepsuta?… A może mamy rząd federalny forsujący nieudaną politykę i dzielący nas..

BREAKING: Chrystia Freeland uśmiecha się, czytając podczas konferencji prasowej raport, w którym Alberta wydała mieszkańcom ostrzeżenie o zagrożeniu w związku z obciążeniem sieci energetycznej podczas niedawnych mrozów.

Happy Freeland

Liberałowie niszczą ten kraj, zwłaszcza naszą bogatą w ropę prowincję. Chyba nie zdajemy sobie sprawy, jakie mamy szczęście, że mamy premiera Danielle Smith i zdroworozsądkowych konserwatystów. Musimy to rozwiązać na poziomie federalnym. Potrzebujemy ogromnej wygranej, aby jasno dać do zrozumienia tym alarmistom klimatycznym ALBERTA OIL IS THE WAY TO GO!

Love Alberta Oil and Gas sticker

​Nawet dla zwyklych ludzi nie interesującymi się polityka staje się coraz bardziej oczywiste, że ten kraj pod rzadami skrajnie lewicowych globalistów liberalnych jest nie tylko dysfunkcyjny, ale aktywnie próbuje zaszkodzić swoim obywatelom i zniszczyć (nieliczne) produktywne gałęzie przemysłu.

Ilu ludzi zginęłoby w wyniku tych mrozów, gdybyśmy polegali w 100% na energii wiatrowej i słonecznej 🤔…… Dzisiejszy alarm awaryjny w Albercie przypomina o złowrogim zielonym planie, który Trudeau i Guilbeault wciskają wszystkim Kanadyjczykom.

Alberta urged to conserve power

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here