Niemieccy rolnicy rewoltują przeciwko socjalistycznemu rządowi.

NO FARMERS = NO FOOD

0
31
NO FARMERS = NO FOOD

W ciągu ostatnich kilku tygodni w Niemczech doszło do masowych protestów rolników.

W scenach przypominających historyczny kanadyjski Konwój Wolności niemieccy rolnicy i kierowcy ciężarówek zjednoczyli się w proteście przeciwko nowym przepisom klimatycznym, które zniosą ulgi podatkowe dla rolników obsługujących ciągniki z silnikiem Diesla.

Rządząca w Niemczech koalicja socjalistyczna jest kolejnym krajem Europy Zachodniej, który w dążeniu do “rozwiązania problemu zmian klimatycznych” atakuje rolników.
Ale wydaje się, że tym razem popchnęła naród niemiecki za daleko.

Tysiące traktorów wzięło dziś udział w wielkim proteście. Niemieccy rolnicy nie poddają się.

Oprócz protestów rolników maszyniści, kierowcy ciężarówek rozpoczęli strajk, który będzie trwał przez następne trzy dni, paraliżując prawie cały ruch kolejowy w Niemczech.

Wrogów ludzkości widać jak na dłoni. Ludzie ma całym świecie powstają przeciwko globalistom i ich destrukcyjnej polityce. 🔥

Wojna przeciwko rolnikom prowadzona przez skorumpowane rządy jest czysto drakońską chciwością i nie ma nic wspólnego ze środowiskiem. CO2 to pokarm roślinny. Zmniejszając emisję CO2, zabijamy życie roślin i zwierząt na całym świecie, a także siebie.

Musimy nie tylko utrzymać poziom emisji CO2, ale za swój obowiązek powinniśmy uznać zwiększenie emisji CO2 dla dobra życia roślin i ludzi. Musimy myśleć o roślinach jak o naszych partnerach handlowych. Dają nam tlen w zamian za CO2. Rośliny pobierają CO2 i wydalają tlen, zatrzymując część węgla na potrzeby wzrostu. Ludzie i inne zwierzęta jedzą rośliny i oddychają, pobierając węgiel i tlen, wydalając CO2. Jest to podstawowy cykl, coś, co dzieci mogą łatwo zrozumieć.

Cykl ten równoważy się, trwa i istnieje z ludźmi lub bez nich. W oszustwach związanych z CO2 i azotem, narzucanym przez elity, chodzi o kontrolę. Chodzi o kradzież ziemi rolnikom. Chodzi o zmniejszenie dostaw żywności, co spowoduje masowy globalny głód i wyludnienie. Chodzi o opodatkowanie rolników i innych osób w ubóstwo.

Wojna z rolnikami to wojna z duchem, wydajnością i kulturą niepodległości. To nie jest wojna o zrównoważony rozwój, ale wojna przeciwko zrównoważonemu rozwojowi. Chodzi o skorumpowanych polityków przekupionych przez Epsteina, aby włamali się do wolności, i nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.

Holenderska komentatorka polityczna, Eva Vlaardingerbroek (@EvaVlaar) w sprawie planu WEF polegającego na nałożeniu osobistego limitu emisji dwutlenku węgla powiązanego z identyfikatorem cyfrowym pod pozorem walki z wyimaginowanym „kryzysem klimatycznym”:

Eva Vlaardingerbroek NO FARMERS = NO FOOD

„A więc stanie się tak, że bogaci się wzbogacą, biedni zubożą, a oni mówią to otwarcie, jakby to w ogóle nie było kontrowersyjne. To neofeudalizm. O to właśnie chodzi”.

„Prezes jednego z największych holenderskich banków powiedział, że jeśli każdy otrzyma indywidualne kredyty węglowe, to dlaczego nie zrobić tego tak, aby bogaci ludzie, którzy na przykład trochę za często chcą jechać na wakacje, mogli kupić osobiste kredyty węglowe od ludzi, których nie stać na bilety lotnicze i zbyt częste jedzenie mięsa?”

NIE MA kryzysu klimatycznego! To jest polityka ONZ Agenda 2030/WEF Wielkiego Resetu, zaprojektowana tak, aby celowo niszczyć wolność, niszczyć niezależne przedsiębiorstwa, wyludniać i całkowicie zniewolić ludność. Celem jest powszechny głód, bieda i chaos, a rozwiązaniem jest dieta z robaków i owadów oraz zamknięcie całej populacji w cyfrowych 15-minutowych miastach/więzieniach. w programie ONZ na rok 2030 nazista klaun Schwabb poprosił ONZ o przyspieszenie go do roku 2025.

Kiedy demokracja jest manipulowana w celu obalenia woli ludu, prędzej czy później naród narzuci swoją wolę izolowanej “elicie” środkami znacznie bardziej brutalnymi i kosztownymi.

Stoimy po stronie rolników. Nie ma rolników – nie ma żywności

Skorumpowane do kości media głównego nurtu nie chcą o tym informować? 👇

Tego właśnie potrzebujemy na całym świecie, aby przeciwstawić się niewybranym światowym “elitom”!

WHO Power Grab

We have to stand with our farmers worldwide, especially in the western world where their livelihoods are under attack by globalist eco-fascist policies. Don’t back down! No farmers = no food.

Jeśli nie odepchniemy tego szaleństwa, dojdziemy do punktu, z którego nie ma odwrotu, a wtedy będzie za mało i za późno.

UDOSTĘPNIJ 👇 NO FARMERS = NO FOOD

Tell-a-Friend share

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here