BREAKING: Papież Franciszek opublikował normy dla duchownych dotyczące „błogosławienia” związków homoseksualnych

Pope Francis publishes norms for clergy to 'bless' homosexual unions

0
27
Pope Francis released a “blessings” document

Papież Franciszek opublikował dokument „błogosławieństwa”, który według niektórych „księża dysydenci” wykorzystają do wspierania programu LGBTQ.

Nowy dokument papieża Franciszka pozwala duchownym błogosławić każdą parę homoseksualną, co jest sprzeczne z niezmiennym katolickim nauczaniem, że Kościół nie może błogosławić grzesznych związków.

W świetle kontrowersyjnego nowego dokumentu papieża Franciszka, który poszerzy zakres „duszpasterskiego znaczenia błogosławieństw”, niektóre grupy katolickie obawiają się, że może to ostatecznie doprowadzić do błogosławienia związków osób tej samej płci.

blessings of COUPLES in irregular situations and of SAME-SEX COUPLES.
https://www.vaticannews.va/en/vatican-city/news/2023-12/fiducia-supplicans-doctrine-faith-blessing-irregular-couples.html

The wording says explicitly, “blessings of COUPLES in irregular situations and of SAME-SEX COUPLES.”

Sformułowanie wyraźnie mówi: „błogosławieństwa par znajdujących się w nieregularnych sytuacjach oraz par tej samej płci”.

Czy Kościół zwykle błogosławi ludzi znajdujących się w stanie grzechu śmiertelnego?

Ponieważ właśnie to robią. Wygląda na to, że zmyliłoby to tę osobę i zachęciło ją, aby NIE szukała odkupienia, narażając ją w ten sposób na całe życie w piekle. Jak to może być dobre dla kogokolwiek!??

(Kościół) „pozostaje”, zgodnie z brzmieniem dokumentu, „mocno przywiązany do tradycyjnego nauczania Kościoła na temat małżeństwa i nie dopuszcza żadnego rodzaju obrzędu liturgicznego ani podobnego do niego błogosławieństwa, które mogłyby powodować zamieszanie”, jak stwierdził odpowiedzialny prefekt, kardynał Víctor Manuel Fernandez, stwierdza we wstępie.
jednak w części 3 Fernandez zaprzecza temu, nawołując do innego „błogosławieństwa” lub jakkolwiek chcesz to nazwać…

Cóż za smutny, smutny dzień dla Kościoła. Potrzebujemy katolickiego papieża jak najszybciej!

Wszystkie takie błogosławieństwa będą z teologicznego punktu widzenia całkowicie nieważne. Ten nowy dokument, który posługuje się semantyką, sofistyką oraz krętym i wysoce elastycznym rozumowaniem, przesiąkniętym etyką sytuacyjną, będzie praktykował okrutne oszustwo wobec tych, którzy wystąpią z prośbą o błogosławieństwo, które będzie miało zerowy skutek w zakresie łaski nadprzyrodzonej.

Takimi „rytuałami” będą pantomimy i, co gorsza, wyraźne parodie, które kpią z Boga – a Bóg nie jest wyśmiewany. Jednak oprócz szatańskiej bojowości przeciwko teologii moralnej oraz podstawom Pisma Świętego i Tradycji, które leżą u podstaw jej uniwersalnej prawdy, istnieje inny głęboko niepokojący rozwój sytuacji, którego oznaką jest to, co się dzisiaj wydarzyło.

Zwróćcie bardzo, bardzo szczególną uwagę na to, co John-Henry mówi o godzinie 03:18. Stanowi to dla władz świeckich punkt wyjścia do wyciągania księży z ambon i aresztowania ich w kościele, powołując się na państwowe przepisy dotyczące „mowy nienawiści”.

Precedens został stworzony przez fałszywego nauczyciela, fałszywego proroka, Wielkiego Oszustę, który ośmiela się zasiadać na Tronie Piotra i wypluwa brud i herezję. Nie będzie się to ograniczać do tego, co dzisiaj jesteśmy zszokowani, to dopiero początek, a kiedy będą miały miejsce dalsze takie odrzucenia doktryny katolickiej, Oszust będzie aktywnie wspomagał nadchodzące wielkie prześladowania, nie próbując w żaden sposób, aby to odwrócić. Kyriego Eleisona.

” Módlmy się o nawrócenie Papieża Franciszka. Módlcie się za wszystkich biskupów, kapłanów, osoby zakonne i świeckich, którzy są zdecydowani wykoleić Kościół Chrystusowy.”

Przeczytaj tez EXCLUSIVE: Bishop Strickland urges bishops to say ‘no’ to Francis’ ‘blessings’ of homosexual couples

oraz

‘Servants of Satan’: Archbishop Viganò responds to Pope Francis’ ‘blessings’ for homosexual couples

material zrudlowy: https://www.lifesitenews.com/episodes/breaking-pope-francis-publishes-norms-for-clergy-to-bless-homosexual-unions/

LifeSite Life, Family & Culture News logo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here