Burmistrz Calgary Nenshi placi Murzyńskim rasistom przeciw białym ludziom za zamalowanie ukochanego muru miejskiego.

Calgary: Ratujmy mural „Giving Wings to the Dream”

0
334

UPDATE: Calgary mural saved from radicals — but only delayed for a year.
NENSHI NEEDS TO GO JUST LIKE TRUDEAU!

Nowy mural Black Lives Matter zaproponowany dla centrum Calgary budzi kontrowersje.

“Evil does not like beauty and wants to replace it with trash and evil.”

Nenshi is finally showing us who he really is and what his agenda is. It’s time to drain the swamp at the city hall!

Rada miasta zatwierdziła wydanie 120,000 dolarów na cztery malowidła ścienne podkreślające tematykę Black Lives Matter, przy czym pierwszy mural został zaplanowany na boku budynku zajmowanego wcześniej przez Calgary Urban Project Society (CUPS).

Proponuje się, aby mural powstał poprzez zamalowanie muralu zatytułowanego Giving Wings to the Dream, wykonanego przez artystę Douga Driedigera z Calgary w 1995 roku.

Zobacz link do video z programu global news ponizej

Giving Wings to the Dream Doug Driediger
Giving Wings to the Dream mural on the east wall of the building at 1 Street SE and 7 Avenue SE, formerly the home of the Calgary Urban Project Society.

Wizerunek dłoni i gołębicy został zainspirowany charytatywną pracą CUPS na rzecz walczących Calgaryjczyków.
„Mówi o pokrzywdzonych i pozbawionych praw wyborczych” – powiedział Driediger.

Artysta mówi, że jest rozczarowany, że jego prace wkrótce znikną.
„(Mam) niepokój związany z myślą, że coś, co jest ważne i istotne, zostanie objęte pracą innego artysty” – powiedział Driediger. „Z pewnością powinien istnieć profesjonalny szacunek dla istniejącej pracy, więc trochę mnie to niepokoi”.

W ciągu ostatnich kilku lat program sztuki publicznej w Calgary był często krytykowany za zamawianie dzieł sztuki, które są nieodpowiednie dla ich lokalizacji lub pozbawione „adekwatności”, jakiej można by oczekiwać od sztuki publicznej.

Czy na horyzoncie może pojawić się nowa kontrowersja? Miasto Calgary zatwierdziło finansowanie czterech murali „Black Lives Matter”. Pierwszy z nich zastąpi popularny mural Douga Driedigera „Dając skrzydła marzeniom”, umieszczony z boku starego budynku CUPS przy 7th Avenue SW.

Czy nie byłoby sensowniej zachować mural „Giving Wings to the Dream”, akceptując ofertę Driedigera, aby zaktualizować go ZA DARMO i wybrać inną widoczną witrynę z nowym muralem „Black Lives Matters”?

Aby położyć kres systemowemu rasizmowi, musimy współpracować, aby „dać skrzydła” różnorodności marzeń wszystkich Calgarians ze wszystkich środowisk..

Ten mural jest iconic w Calgary! Oznacza nadzieję i obietnicę i niesie takie podnoszące na duchu przesłanie.
Burmistzr Nenshe i Radi miasta nadal podejmuje katastrofalne i kosztowne decyzje (dotyczące sztuki). Zwłaszcza w tych czasach konfliktów finansowych, dlaczego mieliby usunąć ukochany mural, aby zastąpić go kontrowersyjnym przesłaniem od kontrowersyjnej grupy, która zrobi więcej, by podzielić publiczność, niż ją zjednoczyć.

Mural, który miałby celebrować różnorodność, zamiast wyróżniać jedną rasę, byłby lepszym muralem do promowania … w innym miejscu! I jak ze smutkiem zauważa Barbara Amos, jak długo ten budynek będzie stał i ile pieniędzy włożysz w mural?
Uwielbiamy mural „Giving Wings to the Dream” i wierzę, że powinien pozostać taki, jaki jest.

Miasto powinno poddać tę sprawę pod głosowanie mieszkańców Calgary!. Problemem jest systemowa głupota, a nie systemowy rasizm. Dlaczego nie spróbować czegoś „włączającego” zamiast próbować podzielić wszystkich i wszystko na oddzielne grupy. Myślałem, że przeszliśmy już segregację. Znajdź nową lokalizację i stwórz mural przedstawiający włączenie, równość i być może trochę TOLERANCJI dla siebie.

Zawsze będą różnice zdań, ale nie zawsze będzie to rasizm… czy jakiś inny „izm”. Zdecydowana większość ludzi nie dba o to, jaki masz kolor, z kim wybrałeś seks, jaką jesteś religią, jak się identyfikujesz itp. Ludzie to ludzie, nikt nie jest lepszy ani bardziej wyjątkowy niż ktokolwiek inny.

Driediger says he’s all for creating Black Lives Matter murals, but he says there are plenty of other sites in Calgary that could be used.

Dolacz i podpisz petycje oraz Powiadom swojego radnego miasta … Myślę, że jest miejsce na wiele malowideł ściennych odzwierciedlających wiele różnych grup etnicznych i nie musimy niszczyc tego wspanialego dziela!

All that is needed for the forces of evil to succeed is for enough good men to remain silent.

Burmistrz Calgary Nenshi placi Murzyńskim rasistom przeciw białym ludziom za zamalowanie ukochanego muru miejskiego. 1

DOLACZ I PODPISZ PETYCJE !!!

FYI: I petition to save the “Giving Wings To The Dream” mural has been started. if you want to sign the petition here is the Link:

Let’s save this mural. Please sign the petition if you agree! >>> HERE <<<

oraz

>>> Contact your Councillor <<<

Clint EastwoodKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

Masz cos ciekawego do powiedzenia? Jesli slyszales o czyms waznym, byles swiadkiem istotnego wydarzenia, chcesz zaprosic na organizowany event, wydarzenie czy podzielic sie ciekawa informacja z Polonia i Polakami mieszkancami Calgary, napisz do nas koniecznie!
Napisz do nas, wyslij zdjecie i wideo.

Dajemy Ci okazje, aby wspólnie z nami tworzyc portal poloniawcalgary.com.
Zalezy nam, aby PoloniawCalgary.com byla miejscem wzajemnej inspiracji, pomocy i wsparcia dla wszystkich.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here