Dziękujemy James za wszystkie kilometry, które przeszedłeś. Wolność to długa podróż.

0
72
James Topp

„Nasz styl zycia jest atakowany. Nasze prawa sa deptane przez autorytarny i skorumpowany rezim liberalny, który porzucil rzady prawa. Inflacja gwaltownie rosnie, zblizamy sie do recesji, a my stajemy sie biedniejsi. Nasz kraj wydaje sie byc bardziej podzielony niz kiedykolwiek. Sondaze pokazuja, ze Kanadyjczycy coraz bardziej pesymistycznie patrza w przyszlosc. Ale to nie pierwszy raz w naszej historii, kiedy przechodzimy kryzys.”
Maxime Bernier

Kim jest James Topp?

W 2021 r. premier Justin Trudeau nakazal Covidowe „szczepionki” dla wszystkich pracowników federalnych jako warunek utrzymania zatrudnienia. W rezultacie niezliczeni Kanadyjczycy zostali zmuszeni do przyjmowania eksperymentalnych zastrzyków terapii genowej, aby zachowac prace lub zostali zmuszeni do odejscia z zawodu.

Jednak gdy Topp, podobnie jak wielu innych Kanadyjczyków, byl swiadkiem konwoju Trucker Freedom Convoy w Ottawie, zostal zainspirowany do podjecia dzialan i pomocy innym cierpiacym jak on:
„Nie bylem w Ottawie, ale widzialem, co sie tam dzieje” – powiedzial Topp. „Zainspirowaly mnie protesty i sposób, w jaki spotkali sie Kanadyjczycy. Bylem dumny z tego, ze weterani weszli tam, aby stanac ramie w ramie z niektórymi protestujacymi i bylem oburzony tym, jak zostali potraktowani, kiedy (Ustawa o naglych wypadkach) zostala dostosowana”.

Topp postanowil przejsc 4293 km (2667,547 mil) przez Kanade od Kolumbii Brytyjskiej do Ottawy w Ontario w pokojowej demonstracji przeciwko niekonstytucyjnym mandatom rzadu naruszajacym wolnosci obywateli. Topp maszerowal przez rozlegly kraj przez trzy pory roku we wszystkich rodzajach terenu, pogodzie i warunkach.

PONIŻEJ MUST WATCH VIDEO… doskonala prezentacja od lekarza medycyny dla oficera RCMP Jamesa Toppa.. dopiero sie budzisz???

Poparcie spoleczne dla Toppa i jego misji bylo ogromne. Po drodze dopingowaly go tlumy doroslych, dzieci i pracowników federalnych. Bardzo wielu ludzi chodzilo z nim kilometrami dziennie i oferowalo cieple posilki, zapasy i noclegi na noc. Tymczasem tradycyjne media prawie przemilczaly jego niezwykla i inspirujaca podróz.

Dziękujemy James za wszystkie kilometry, które przeszedłeś. Wolność to długa podróż. 1
Thanks, James, for all the kilometres you put on. Freedom is a long journey. Pierre Poilievre

Specjalna strona internetowa o nazwie CanadaMarches.ca zostala zalozona dla Toppa i ludzi z calego swiata, którzy chca pomóc i nadazyc za jego ruchami.

Wedlug portalu, trzy cele marszu to:

James protestuje przeciwko mandatom rzadu federalnego, które jako warunek zatrudnienia lub kontynuacji zatrudnienia wymagaja szczepien, testów, kwarantanny i/lub izolacji;

James wystapil w imieniu pracowników zatrudnionych przez rzad federalny lub w inny sposób, którym odmówiono dostepu do zatrudnienia i uslug, którzy stracili dochody i ucierpieli z powodu zniszczonych relacji z powodu nalozenia procedury medycznej;

James has also stepped forward to speak on behalf of those who have, through the introduction of false constructs surrounding choices and consequences, been pressured into taking part in medical procedures that they would not otherwise have accepted;

Ponadto Topp i jego zespól maja na celu sluzyc Kanadyjczykom i zapewnic, ze ich rzad bedzie przestrzegal, a nie naruszal prawa, które wspieraja Kanadyjska Karte Praw i Wolnosci (Charter of Rights and Freedoms)

Dziękujemy James za wszystkie kilometry, które przeszedłeś. Wolność to długa podróż. 2

James Topp nie zakonczyl swojego monumentalnego marszu przez Kanade
Jednak weteran jeszcze nie skonczyl. Topp planuje teraz kontynuowac swój protest i marsz na Nowa Fundlandie. Topp mówi, ze musi kontynuowac.

James to prawdziwy kanadyjski bohater.

Niech Bóg blogoslawi Jamesa Topp i Veterans 4 Wolnosc (Veterans 4 Freedom) za obrone naszej Karty Praw i Wolnosci. Nazizm, komunizm, faszyzm, czy cokolwiek nie jest mile widziane w Kanadzie. Nasi tak zwani wybrani politycy, którzy sa w scislym zwiazku z WEF, musza otrzymac swoje odchodne papiery.

Z kim wolal bys maszerowac???

Dziękujemy James za wszystkie kilometry, które przeszedłeś. Wolność to długa podróż. 3

Obudzcie sie Kanadyjczycy. Wystarczy. Marionetka Klausa Schwaba, Trudeau, powtarza jak papuga, mówiac, ze nie bedziemy posiadac nic, ale bedziemy szczesliwi. Marionetka Klausa Schwaba mówi równiez, ze ochrona siebie i rodziny za pomoca broni palnej jest nielegalna, podczas gdy on jest chroniony 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu, za pomoca wynajetych ochraniarzy.

Dziękujemy James za wszystkie kilometry, które przeszedłeś. Wolność to długa podróż. 4

I cannot express in words but il do my best… as a Canadian , a father , a son , a husband…. I cannot thank you enough for your services, your courage your honesty ..also your dedication to March all the way from B.C to Ottawa to stand the line in strength for every Canadian, most important all the children. They do not deserve any of it that we see happening today. Our soldiers your friends and family did not suffer or volunteer themselves for us to live an a country that seems like it’s okay with communism. Can’t thank you enough as I send prayers courage and strength and this is an Honour Sir!! ” 🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🪖❤️

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here