Elizabeth May chce, aby Kanada wprowadziła „Dziesiątki tysięcy” „Uchodźców klimatycznych”

0
62
Elizabeth May
Elizabeth May - Green Party leader

Elizabeth May chce, aby Kanada wprowadziła „Dziesiątki tysięcy” „Uchodźców klimatycznych”


Lider Partii Zielonych mówi, że mamy „obowiązek”.

W rozmowie z CTV News May powiedział: „Mamy teraz wyludnione obszary w całym kraju. Możemy zbudować infrastrukturę do 2030 r. I 2040 r., Aby przyjąć znacznie więcej ludzi w regionach, na przykład w Preriach, gdzie są wyludnione miejsca, w Kanadzie Atlantyckiej i północnym Quebecu. ”

W szczególności May opiera swoje liczby uchodźców na twierdzeniach ONZ, że do 2050 r. Będzie 200 milionów „uchodźców klimatycznych”.

„Jedną z kwestii Zielonych jest to, że musimy się przygotować”, powiedział May. „Pod względem geograficznym jesteśmy jednym z największych krajów na świecie, według populacji jednym z mniejszych. Mamy obowiązek; byliśmy jednym z największych trucicieli ”.


Oczywiście May NIE MA racji, kiedy nazywa Kanadę jednym z największych trucicieli, ponieważ w rzeczywistości jesteśmy jednym z najmniejszych trucicieli na świecie. May może również ignorować fakt, że Kanada jest krajem o niskich temperaturach, w którym długie podróże są niezbędne zarówno dla osób odwiedzających rodziny, jak i dla handlu w całym kraju.

A ponieważ wiele usług socjalnych w Kanadzie już zmaga się z ogromnym wzrostem imigracji – nawet jeśli Kanadyjczycy konsekwentnie twierdzą, że chcą niższych poziomów imigracji – Jej propozycja doprowadziłaby do jeszcze większego obciążenia kanadyjskich podatników.

Spencer Fernando

Spencer Fernando is writing a weekly column as an Election Fellow for the National Citizens Coalition. Visit their website at the link below:
Elizabeth May chce, aby Kanada wprowadziła „Dziesiątki tysięcy” „Uchodźców klimatycznych” 1

National Citizens Coalition

Zdjecie – YouTube

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here