DOWÓD: Greta Thunberg jest „chora psychicznie”, „uzbrojona”

0
2993
Greta Thunberg UN 2019
Environmental activist Greta Thunberg, of Sweden, addresses the Climate Action Summit in the United Nations General Assembly, at U.N. headquarters, Monday, Sept. 23, 2019

Podczas wczorajszego programu porównałem przemówienie Grety Thunberg do ONZ z przemówieniem wygłoszonym przez Donalda Trumpa, który otrzymał znacznie mniej mediów.


Greta Thunberg – to 16-letnia Szwedka, która wygląda bardziej jak 12 lat. Jest chora psychicznie – według matki i według niej jest w depresji, ma skłonności samobójcze, ma inne problemy.

Nie łapię jej. Nie jestem tym, który popycha ją w medialny huragan dla moich własnych celów.

Jest marionetką lobbystów i ekstremistów.

Ezra Levant Rebel News 


 

Jeremy Clarkson
prezenter Top Gear, Jeremy Clarkson

Były prezenter Top Gear, Jeremy Clarkson, nazwał 16-letnią działaczkę ekologiczną Gretą Thunberg „zepsutym bachorem” po tym, jak powiedziała w ONZ, że zrujnowała jej dzieciństwo zmianami klimatu.

W poniedziałek podczas przemówienia w Narodach Zjednoczonych Greta rozpłakała się, podczas gdy wściekle beszta międzynarodowych delegatów za to, że nie wzięli odpowiedzialności za naprawę ocieplającego się klimatu planety.

„Nie powinnam tu być. Powinnam wrócić do szkoły po drugiej stronie oceanu. A jednak wszyscy przychodzicie do nas z nadzieją. Jak śmiesz. Ukradłeś moje marzenia i moje dzieciństwo pustymi słowami – grzmiała szwedzka działaczka w swoim przemówieniu na szczycie klimatycznym 2019 w Nowym Jorku.

Nie przyjmując życzliwie zarzutów Grety, Jeremy Clarkson nazwał ją „zepsutym bachorem”, pisząc w swojej kolumnie dla The Sun: „Jak śmiesz płynąć do Ameryki na jachcie z włókna węglowego, którego nie zbudowałaś, a który kosztował 15 milionów funtów, czego nie zarobiłaś”  i który ma zapasowy silnik wysokoprężny, o którym nie wspomniałeś.

„Daliśmy ci telefony komórkowe i laptopy oraz Internet. Stworzyliśmy media społecznościowe, z których korzystasz na co dzień, i prowadzimy banki, które za to wszystko płacą: „Więc jak śmiesz stać i wykładać nam jak zepsuty bachor”.

Przyznając, że był to globalny kryzys klimatyczny, który może doprowadzić do kryzysu uchodźczego na szeroką skalę, prezenter wezwał Gretę do „powrotu do szkoły”.

Powiedział jej, jak będzie wyglądała nauka, która rozwiązuje problem „nie krzywi się i krzyczy co pięć minut”,

Doszedł do wniosku: „Bądź więc dobrą dziewczynką, zamknij się i pozwól im się tym zająć”. 


Niestety, ta młoda dziewczyna jest najnowszym pionkiem w ulubionej grze lewicy; używając dzieci do popchnięcia ich pokręconego planu. Thunberg rozbryzgała się na scenie ze swoimi dziwacznymi, robotycznymi gadaninami dnia zagłady. Podobno ma autyzm i cierpi na depresję, co jeszcze bardziej niepokoi.

Gdy zapuszczamy się głębiej w tunel czasoprzestrzenny związany ze zmianami klimatu, gniew Grety stał się o wiele bardziej zły; gdy teraz atakuje starsze pokolenia, demonizując je za zrujnowanie planety i pozostawiając śmierć i zniszczenie na barkach dzisiejszej młodzieży.

Jak na ironię, Greta nie krytykuje Chin, Indii ani Afryki. 3 największe przestępstwa związane z zanieczyszczeniem i emisjami dwutlenku węgla.

Ranty tego biednego dziecka stają się tak niepokojące, że ludzie pytają teraz: „gdzie są rodzice tych dziewczyn?”

Ludzie u władzy nie dbają o Ziemię, cała ta propaganda „greta” jest pretekstem do stworzenia bardziej obowiązkowych podatków, rzekomo w celu „naprawienia” planety. Zabiorą nasze pieniądze, a ani centa nie zostaną wykorzystane na poprawę otoczenia, w którym żyjemy

Ale jeśli sprzeciwiacie się tym podatkom, powiedzą, że próbujecie zaprzeczyć zmianom klimatu, że chcecie, aby „ziemia umarła”, jesteście idiotami i kanalią.

Jak zawsze narracja wykorzystuje zepsutą logikę, która niestety działa, ponieważ większość populacji nie ma doświadczenia w krytycznym myśleniu.
Po pierwsze, kto zanieczyścił Ziemię do tej pory, dlaczego robią to dzisiaj, skoro dostępne są bezpieczne alternatywy?
To proste, w pogoni za zyskiem wielkie korporacje wraz z kontrolowanymi przez nich politykami stworzyły przepisy, które nic nie chronią, choć wydają się to robić.
Dając więcej pieniędzy politykom, płacąc nasz podatek od zmian klimatu, nie poprawi otoczenia naszej planety, tylko wzbogaci i wzmocni korporacje.

Zawsze warto pamiętać, że mamy polityków, a nie liderów.

Ironią demokracji jest … to my MY jesteśmy liderami. Ale nie chcemy tej pracy. Chcemy tylko oglądać Netflix. Jesteśmy królami, którzy opuszczają tron pustym, ponieważ wybranie się z kolegami na kolejną wyprawę na golfa jest przyjemniejsze niż rządzenie.
Tymczasem specjalne grupy zainteresowania pracują dzień i noc, aby uzyskać to, czego chcą.
Politycy są sługami, wiedzą o tym. Kto więc skrzecze, dostaje to, czego chce. Miliarderzy i osoby o szczególnych zainteresowaniach zatrudniają lobbystów, którzy mają za zadanie codziennie chodzić do biura polityków i prosić o różne rzeczy.
Tymczasem my, ludzie, faktyczni władcy, większość z nas nie może zadać sobie trudu, aby nawet napisać do nich wiadomość e-mail na temat interesującego nas problemu, nie mówiąc już o spędzeniu miesięcy na uzyskiwaniu pozwoleń / zezwoleń, a następnie lecieć do Ottawy i spędzić tydzień nękając ich osobiście.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here