Koncert Charytatywny ku czci św. Jana Pawła II.

28may3:30 pm6:30 amKoncert Charytatywny ku czci św. Jana Pawła II.

Event Details

RYCERSTWO NIEPOKALANEJ -pragnie po raz kolejny serdecznie zaprosić Czcigodnych Kapłanów jak również całą Polonię na Koncert Charytatywny ku czci św. Jana Pawła II.

Tegoroczny Koncert pt. „Największa jest Miłość”, odbędzie się w niedzielę, 28 maja 2023 o godzinie 15: 30 w Domu Polskim w Calgary.

Koncert będzie składał się z dwóch części. W pierwszej będzie przedstawione nauczanie Jana Pawła II w oparciu o Hymn o Miłości świętego Pawła Apostoła.

W części drugiej młodzież i dzieci z „Rycerstwa Niepokalanej” przedstawią sztukę pod tytułem „Największa jest Miłość”, która jest opowieścią o nawróceniu świętego Pawła.

Serdecznie zapraszamy, aby spędzić niedzielne popołudnie 28 maja razem z nami. Również bardzo prosimy o wsparcie swoją ofiarą tych najbiedniejszych i najbardziej potrzebujących. Całkowity dochód z Koncertu przeznaczony jest na pomoc Siostrom i Braciom posługującym Polakom na Wschodzie (Ukraina, Rosja, Białoruś).

Czeki można wystawiać na: KNIGHTS OF THE IMMACULATA ASSOCIATION – z dopiskiem: Koncert Charytatywny– w celu uzyskania pokwitowania do INCOME TAX.

more

Time

May 28, 2023 3:30 pm - 6:30 am(GMT-06:00)

Organizer

Siostry Dominikanki Calgary

Parafia Matki Bożej Królowej Pokoju

Learn More

Dom Polski Calgary

Get Directions

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here