"Krakusy" zapraszają na Kolonie Letnie nad Pigeon Lake!

18aug(aug 18)4:24 pm24(aug 24)4:24 pm"Krakusy" zapraszają na Kolonie Letnie nad Pigeon Lake!

Event Details

Bardzo się cieszymy, że w tym roku możemy zaoferować Kolonie Letnie dla dzieci i młodzieży – otwarte dla wszystkich, którzy chcą świetnie spędzić czas. Będzie zabawa, sport, taniec, ogniska, plaża i moc atrakcji i radości.

Krakusy Polish Folk Dance Association zapraszają!

Lato to czas, na który czekają wszystkie dzieci. Wakacje są nie tylko okazją do odpoczynku od szkolnych obowiązków, ale także do zdobycia nowych doświadczeń, nawiązania przyjaźni i rozwijania pasji. Kolonie letnie to doskonały sposób na spędzenie tego wyjątkowego okresu, który w pozytywny sposób wpłynie na rozwój naszych pociech.

Kolonie uczą samodzielności, odpowiedzialności i współpracy w grupie. Dzieci mają szansę oderwać się od codziennych obowiązków, spędzić czas na świeżym powietrzu i uczestniczyć w różnorodnych zajęciach, które rozwijają ich umiejętności i zainteresowania. To także doskonała okazja do poznania nowych miejsc i kultur, co wzbogaca ich horyzonty i buduje niezapomniane wspomnienia.

W odpowiedzi na potrzeby rodziców i dzieci, mamy przyjemność zaprosić na Kolonie Letnie 2024 nad Pigeon Lake, które odbędą się w dniach 18-24 sierpnia 2024 roku.

“Krakusy” Polish Folk Dance Association

Strona na FB >>>> https://www.facebook.com/KrakusyPolishFolkDanceAssociation

dance@krakusy.ca 403 803-5771

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko już dziś!

more

Time

August 18, 2024 4:24 pm - August 24, 2024 4:24 pm(GMT-06:00)

Organizer

Krakusy Polish Folk Dance Association

"Krakusy" is a Calgary based youth group who aims to promote Polish culture and rich heritage of Poland, through folk dance and music.

Learn More

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here