Kanada nie wróciła. Pod przywództwem Trudeau nie mamy znaczenia dla świata.

Trudeau wasted our tax dollars and threw our values under the bus. He still lost. A pathetic disgrace.

0
89

Kanada przegrała przetarg na tymczasową siedzibę Rady Bezpieczeństwa ONZ, ponieważ światowi przywódcy nie traktują Trudeau poważnie.

Justin Trudeau pojawił się na światowej scenie z popularnością gwiazdy rocka w 2015 roku. Zadeklarował, że „Kanada wróciła”, i uczynił zdobycie miejsca w potężnej Radzie Bezpieczeństwa ONZ głównym priorytetem polityki zagranicznej.


Canada isn’t back. Under Trudeau’s watch, we’re irrelevant

Sen Justina Trudeau o byciu odpowiednim mężem stanu rozpadł się w środowe popołudnie 17 czerwca.

Po latach, dosłownie latach intensywnego lobbingu i sucking up społeczności ONZ, w tym despotów, tyranów i krajów o wątpliwych prawach człowieka, Trudeau przegrał starania Kanady o tymczasową siedzibę Rady Bezpieczeństwa ONZ.

True North’s Candice Malcolm explains

Prawda jest taka – nikt nie traktuje Justina Trudeau poważnie. A ponieważ jest naszym premierem, nikt też nie traktuje Kanady poważnie.

Nie było nawet blisko.

Pod przywództwem Trudeau Kanada uzyskała tylko 108 głosów, w porównaniu do 128 głosów Irlandii i 130 głosów Norwegii.

To upokorzenie dla Trudeau, który zmarnował setki milionów naszych dolarów podatkowych, próbując przekupić zagraniczne kraje, i wciąż bardzo stracił.

Konserwatywny przywódca Andrew Scheer skrytykował premiera Justina Trudeau w Izbie Gmin w czwartek w sprawie polityki zagranicznej Liberałów po tym, jak Kanada przegrała w środę ofertę o miejsce w Radzie Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych.

„Trudeau milczał przed dyktatorami i przywódcami krajów o strasznych prawach człowieka, ponieważ bał się ich urazić i stracić głos”. Powiedział Scheer.

Tak czy inaczej, naród kanadyjski przegrywa, ponieważ ani jeden grosz nie powinien był zostać wydany na bezwartościowe miejsce.

Nie zrozum mnie źle. ONZ jest głęboko skorumpowaną organizacją, a rada bezpieczeństwa to farsa. Pamiętaj, że Rosja i Chiny mają prawo weta wobec wszelkich decyzji. Podsumowując, to dobra wiadomość, że Kanada nie jest jeszcze bardziej zakorzeniona w globalnym organie, który legitymizuje państwa terrorystyczne i tak samo traktuje demokracje i dyktatury.

Canada never went anywhere but when Trudeau declared we were “back” he swiftly took us to the situation we are in today, divided and depressed. He poured billions of tax dollars into trying to earn a UN seat. What does it say about a leader who, when he fails at his biggest goal, becomes even more of a pariah in his own nation. That the people are happy he failed! What does that say?

wykorzystane materialy:
https://tnc.news/
https://spencerfernando.com
https://torontosun.com

Polonia Calgary podaj dalej textNAPISZ W KOMENTARZU CO O TYM MYSLISZ !

Podoba Ci sie ten artykul? Podziel sie nim ze znajomymi! Facebook Twitter LinkedIn, Email. Spread the word!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here