Nieustanne polityczne nękanie pastora Artura trwa nadal.

0
195
Free Pastor Artur Pawlowski

Sędzia prowincji odmówił kaucji kanadyjskiemu chrześcijańskiemu pastorowi Arturowi Pawłowskiemu. Będzie zmuszony pozostać w więzieniu co najmniej do 11 marca.

Jego zbrodnia tym razem?

Wygłosił inspirujące kazanie dla kierowców ciężarówek i rolników, którzy zmierzyli się z rządem na granicy w walce z ograniczeniami, zmuszaniami ludzi do podjęcia eksperymentalnej szczepionki skażonej aborcją i zmuszaniem do paszportów szczepionkowych.

Artur Pawłowski został zatrzymany w areszcie śledczym w Calgary przez ponad trzy tygodnie po tym, jak przemawiał do blokady protestacyjnej „Konwój Wolności” wzdłuż granicy amerykańsko-kanadyjskiej.

Jak po raz pierwszy doniosła agencja Rebel News, sędzia sądu prowincji Alberta Erin Olsen orzekła, że kaznodzieja z Calgary stanowi zagrożenie dla „bezpieczeństwa publicznego”, ponieważ odmawia przestrzegania przepisów dotyczących COVID.

Olsen doszła do wniosku, że „zapewnienie kaucji pieniężnej z warunkami zwolnienia lub bez nich byłoby nierozsądne i bezowocne, biorąc pod uwagę niedawną historię oskarżonego płacenia grzywien i kosztów potencjalnie za pieniądze innych osób”.

Olsen swierdziła również, że ostatnie przemówienie Pawłowskiego do protestujących na granicy Alberta/Montana można traktować jako wezwanie do przemocy.
Zauważyła, że Pawłowski rozpatruje łącznie trzy zarzuty, ze względu na przemówienie, jakie wygłosił na proteście na granicy Alberta/Montana, o którym rząd twierdzi, że „pomagał i podżegał do psot i ingerował w infrastrukturę krytyczną”.

8 lutego Pawłowski został aresztowany po raz piąty przez tajną ekipę SWAT tuż przed tym, jak miał przemawiać na pokojowym proteście Freedom Trucker w Alberta/USA. granicy, niedaleko Coutts, Alberta.

Według syna Pawłowskiego, Nathaniela, policja obserwowała dom chrześcijańskiego kaznodziei. Według Rebel News, Pawłowski stoi w obliczu „““trespassing and mischief over $5000 criminal charges, oprócz tego, że został oskarżony na podstawie ustawy o obronie infrastruktury krytycznej Alberty za rzekome podżeganie do blokady kierowców ciężarówek Coutts w Albercie”.

Według Rebel News: „Pastor Artur jest pierwszą osobą oskarżoną na podstawie ustawy, ale jest to zarzut, którego wielu podejrza prawdopodobnie nie utrzyma”. Zwolennicy Pawłowskiego organizują codzienne protesty poparcia kaznodziei przed więzieniem w Calgary, gdzie jest przetrzymywany, domagając się jego natychmiastowego uwolnienia.

Powiedzieli, że codziennie będą gromadzić się na zewnątrz więzienia, dopóki nie zostanie zwolniony. Syn Pawłowskiego, Nathaniel, powiedział, że więzienie jego ojca to rządowa „vendetta”.

Według brata Pawłowskiego, Dawida, warunki w więzieniu Artura były „brudne”. Został potraktowany „okropnie”, a nawet odmówiono mu dostępu do świeżej wody pitnej – powiedział Dawid.

Pawłowskiego reprezentują prawnicy Sarah Miller i Chad Haggerty z pomocą Rebel News. Zbierają pieniądze na jego opłaty prawne na savearthur.com. Pastor ostatnio spędził czas w więzieniu po tym, jak został aresztowany w Nowy Rok za coś, co można opisać jako usunięcie z autostrady za rzekome złamanie nakazu sądowego. Został zwolniony po jednej nocy.

Nieustanne polityczne nękanie pastora Artura trwa nadal. 1
Na zdjeciu Malowanie transparentu „Free Pastor Artur Pawlowski” na nasze czuwania przed Calgary Remand Centre, codziennie o 19:00 oprócz sobót o 16:00. #freepastorartur #MartaPKArtGallery

Pawłowski trafił na międzynarodowe nagłówki po tym, jak on i Dawid zostali aresztowani podczas pierwszego zamachu na autostradzie w maju 2021 r. za odprawianie nabożeństw sprzecznych z przepisami dotyczącymi COVID w Albercie, które wpływają na limity możliwości odprawiania kościołów. Razem z Dawidem spędzili w izolatce trzy noce.

http://www.SaveArtur.com


Pod „konserwatywnym” rządem premiera Alberty Jasona Kenneya trzech chrześcijańskich pastorów, w tym Pawłowski, zostało uwięzionych za naruszenie zasad COVID.

Pomimo tego, że Kenney nagle zniósł prowincjonalny paszport szczepionkowy przeciwko COVID w związku z konwojem ciężarówek Freedom Convoy i protestami na granicy w Albercie, wiele przepisów dotyczących COVID pozostaje nadal.

Zadowolony Kenney powiedział również, że system paszportów szczepionkowych był skutecznym nazedziem do zmuszania ludzi do podjęcia eksperymentalnej szczepionki skażonej aborcją.

Wielu zwolenników wolności pozostaje głęboko sceptycznie nastawionych do władz lokalnych i stanowych/prowincjonalnych, które w końcu wycofują niektóre ze drakońskich środków, które ustanowiły prawie dwa lata temu.

Ograniczenia te ewoluowały od nakazów „pobytu w domu” w marcu 2020 r. i zamykania firm, kościołów i restauracji do ośmiogodzinnych nakazów masek dla małych dzieci w opiece dziennej, przymusowych szczepień, aby pozostać zatrudnionym lub otrzymać ratujący życie przeszczep nerki oraz segregacja na podstawie statusu szczepionki mRNA.

Podczas gdy pastor Artur Pawłowski pozostaje za kratkami, setki ludzi codziennie gromadzą się w Calgary Remand Center, aby okazać wsparcie dla Artura i rodziny Pawłowskich, którzy przeszli tak wiele w ciągu ostatnich dwóch lat.

Ustawodawcy stanu Ohio we wtorek przedstawili nową rezolucję wzywającą amerykańską Komisję ds. Międzynarodowej Wolności Religijnej (USCIRF) do dodania Kanady do listy krajów pod obserwacja w związku z uwięzieniem kanadyjskiego pastora Artura Pawłowskiego, który przebywa w więzieniu od prawie miesiąca.

Rezolucję, wprowadzoną przez republikańskich przedstawicieli stanu Reggie Stoltzfusa i Timothy’ego Gintera, współsponsorowało 11 innych członków legislatury, odwołując się do historycznego dziedzictwa wolności religijnej w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych jako podstawy ich potępienia dla rządu kanadyjskiego – traktowanie duchowieństwa zakonnego.

Nieustanne polityczne nękanie pastora Artura trwa nadal. 2
Kenney faces a leadership review at a UCP special general meeting in Red Deer on April 9.
Kenney czeka na przegląd przywództwa na specjalnym walnym zgromadzeniu UCP w Red Deer 9 kwietnia

Jason Kenney masowe prześladowania chrześcijan.
To się musi skończyć!


KENNEY POTRZEBUJE usłyszeć od mieszkańców Alberty, którzy nie popierają jego decyzji masowego prześladowania chrześcijan w naszej prowincji.

Jeśli możesz poświęcić kilka minut, aby zadzwonić do jego biura z pomocą Telefon: 780-427-2251 (Edmonton) Bezpłatny numer: 310-0000 (w Albercie) Lub wyślij mu szybki e-mail premier@gov.ab.ca
Dobrym pomysłem jest wysłanie kopii tego e-maila do przedstawiciela MLA, aby również usłyszał Twój głos. Znajdziesz je tutaj: Kontakty Biura Ustawodawczego i Okręgowego MLA
https://www.assembly.ab.ca/members/members-of-the-legislative-assembly

Twoja wiadomość powinna mieć również jasny temat.
Dodatkowe informacje kontaktowe, jeśli chcesz skontaktować się z jego biurem w Calgary: Kenney’s Southern Alberta Office Adres: 455 6 St SW, Calgary, AB T2P 3T6 Telefon: (403) 297-6464

Kenney faces a leadership review at a UCP special general meeting in Red Deer on April 9.
Kenney czeka na przegląd przywództwa na specjalnym walnym zgromadzeniu UCP w Red Deer 9 kwietnia

“Do czego doszliśmy, gdy Alberta – niegdyś znana jako najbardziej wolna prowincja w Kanadzie – teraz rutynowo ściga i więzi chrześcijańskich pastorów? Nie znam nigdzie indziej w wolnym świecie, które ma to haniebne rozróżnienie.” Ezra Levant Rebel News

Canadian Pastor Artur Pawlowsk
Canadian Pastor Artur Pawlowsk

„Chcę podziękować wszystkim, którzy z nami stoją. O modlitwę za nas i wsparcie nas w tym czasie próby. Czuję twoje modlitwy i one mnie wzmacniają. Bóg pozwala mi być tutaj, aby dać świadectwo całemu światu, aby pokazać, co się dzieje, gdy wyrzucasz Boga ze swojego narodu. Wkradło się bezprawie, niesprawiedliwość, nadużycia władzy i korupcja. Jestem tu, aby być świadkiem więźniów. Świadczyłem o nich w najbardziej osobisty sposób i stałem się jednym z nich iz tego powodu codziennie otrzymuję błogosławieństwo, aby opowiedzieć im o Jezusie. W końcu było warto. Codziennie mam okazję głosić. Bóg mówi, żeby iść do więźniów i tak zrobiłem. Więźniowie zatrzymują się przy moim oknie, aby słuchać, uzyskać poradę i modlić się. Jestem w czternastym dniu postu bez jedzenia i stoję mocno”. -Pastor Artur Pawłowski

I pomyśleć, ludzie naprawdę UWAŻAJĄ, że to wszystko dotyczy wirusa. Haniebna Kanada, jak pozwoliliśmy na to. Obudź się
Help pay for Artur’s legal fees:

http://www.SaveArtur.com

Nieustanne polityczne nękanie pastora Artura trwa nadal. 3

Od początku COVID-19 walczyl o podstawowe prawa czlowieka, a w nadchodzących latach czekaja go ogromne batalie prawne. Jeśli wspierasz pastora Artura, złóż dzisiaj na SaveArtur.com darowiznę kwalifikującą się do otrzymania podatku, aby pomóc w opłaceniu jego prawników.

Polonia Calgary podaj dalej text

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here