Polecamy film “THE BIG SECRET”

0
104

 WIELKA TAJEMNICA: Przewodnik przetrwania dla nowego tysiąclecia – to najnowsza praca pięciokrotnie nagradzanego Emmy Award producenta i reżysera Alexa Vossa, z pomocą wielokrotnie nagradzanej twórczyni filmów i zintegrowanej lekarz Susan Downs.

Ten przełomowy film dokumentalny bada prawdę stojącą za niektórymi z najbardziej powszechnie akceptowanych praktyk medycznych i ma na celu ukazanie, w jaki sposób nacisk na zyski przedsiębiorstw wpływa na tradycyjne leczenie w Stanach Zjednoczonych.

W THE BIG SECRET: A Survival Guide for the New Millennium, Voss and Downs bada historię współczesnej praktyki medycznej oraz rolę, jaką Big Pharma odgrywa w manipulowaniu leczeniem w celu zwiększenia zysków przedsiębiorstw kosztem indywidualnej opieki. Rzuca też światło na nowoczesne techniki rolnicze, które wyczerpują spożywane przez nas jedzenie z jego wartości odżywczych. Stany Zjednoczone są najbogatszym krajem na świecie i wydają więcej na opiekę zdrowotną niż jakikolwiek inny kraj, a jednak miliony niczego niepodejrzewających osób umiera każdego roku z powodu chorób, którym można zapobiec.

Voss przedstawia opinie ekspertów od tradycyjnych i alternatywnych dostawców usług zdrowotnych na różne tematy, które zainteresują każdego, kto chce zrozumieć i przejąć kontrolę nad własną opieką zdrowotną.

Od początku do końca pragnieniem Vossa jest rozpoczęcie rozmowy, która ostatecznie doprowadzi do ratujących życie zmian w naszym zdrowiu osobistym i reformy naszego systemu opieki zdrowotnej.

WIELKA TAJEMNICA: Przewodnik przetrwania na nowe tysiąclecie to film, który trzeba zobaczyć w tym roku. Twoje życie może od tego zależeć. Film zawiera kompozycje muzyczne Jona Dahlandera. 

Ważny rozwój!

Niesamowicie, film Zostal usuniety z Amazon Prime oraz wiele innych fimow dokumentalnych zwiazanych z naturalna medycyna..

Oto link do oficjalnej witryny www.thebigsecretmovie.com . Podziel się nim, zanim zostanie on również usunięty z VIMEO!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here