Polska zamyka granice kraju dla cudzoziemców, następuje przywrócenie granic z Unią Europejską.

0
219

UPDATE 15 Marca 2020

Uprzejmie informujemy o decyzji rządu RP i PLL LOT, której celem jest ułatwienie wszystkim zainteresowanym powrotu do Polski.

PLL-LOTNa stronie internetowej https://www.gov.pl/web/kanada/powroty-do-polski zmieszczono informacje dla Polaków potrzebujących pomocy w powrocie do kraju.

Dziękujemy za wiadomość przekazana z Konsulatu RP w Calgary


 

“Od niedzieli 15 marca zamykamy na 10 dni granice naszego kraju dla cudzoziemców. Wszyscy polscy obywatele znajdujący się teraz poza granicami – mogą wracać do Polski.

Będą także poddani obowiązkowej 14-dniowej kwarantannie domowej. Zawieszamy międzynarodowe pasażerskie połączenia lotnicze i kolejowe, ale transport cargo działa. Towary będą wyjeżdżały i wjeżdżały do Polski bez zakłóceń.”

Szanowni Państwo,

Osoby zainteresowane podróżowaniem do Polski w najbliższych dniach, uprzejmie zapraszamy do uprzedniego zapoznania się z komunikatem dostępnym pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/zamykamy-granice-przed-koronawirusem

Sandra Jędrzejczyk
Consulate General of the Republic of Poland in Vancouver
1600-1177 West Hastings Street
Vancouver, BC V6E 2K3
Phone: +1 604 688-3530, fax +1 604 688-3537
www.vancouver.msz.gov.pl
Polish Consulate in Vancouver: Twitter

Consulate General of the Republic of Poland in Vancouver

Dziekujemy panu Bonifacemu Pulwickiemu za przekazanie informacji.

Polonia Calgary podaj dalej textKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here