Premier Alberty Jason Kenney powiedział, że nie wprowadzi obowiązkowej szczepionki przeciwko koronawirusom.

0
230
Premier Alberty Jason Kenney

Premier Alberty Jason Kenney powiedział, że w środę wieczorem rząd Alberty nie planuje wprowadzenia obowiązku szczepienia, jeśli lub kiedy będzie dostępna zatwierdzona szczepionka przeciw COVID-19.

Premier skomentował, odpowiadając na pytania podczas transmisji na Facebooku, do której dołączyła główna lekarka zdrowia prowincji, dr Deena Hinshaw, a także członkowie jego gabinetu.

„Pojawiły się pewne dezinformacje, że rząd niedawno przyjął ustawę wymagającą obowiązkowych szczepień – to całkowicie nieprawda”, powiedział. „To totalny mit”.
„Prawda jest taka, że od 1910 r. Ustawa o zdrowiu publicznym lub jej wcześniejsze przepisy mogły wymagać obowiązkowego zaszczepienia. To, o ile wiemy, nigdy nie zostało wykorzystane i na pewno rząd nie zamierza wprowadzać tego w życie ”.

Propaganda Lberalno – lewicowa i medialna MSN CBC na sile probuje nam powiedziec ze szczepionki musza byc obowiazkowe przedstawiajac nam sondaze i ich badzania srodowiskowe twierdzace ze ..

„Ponad dwie trzecie Kanadyjczyków uważa, że szczepionka przeciwko COVID-19 – chorobie wywołanej przez nowy koronawirus – powinna być obowiązkowa dla wszystkich, sugeruje nowy sondaż Ipsos. „
„Badanie przeprowadzone wyłącznie dla Global News w zeszłym tygodniu wykazało, że 72 procent Kanadyjczyków zgadza się, że szczepienia przeciwko COVID-19 powinny być obowiązkowe w całym kraju, gdy szczepionka zostanie opracowana i dostępna. „

“Trudeau Government Working With Company Linked To Chinese Communist Military On Testing Vaccine On Canadians” – posluchaj wywiadu!

Premier Alberty Jason Kenney powiedział, że nie wprowadzi obowiązkowej szczepionki przeciwko koronawirusom. 1

Jednak Kenney powiedział, że jeśli bezpieczna szczepionka zostanie opracowana i zatwierdzona, jego rząd „zdecydowanie zachęci ludzi do korzystania z niej, tak jak w sezonie grypowym”.
Premier dodał, że rozumie, że „są ludzie, którzy z jakichkolwiek indywidualnych powodów – mogą nie brać udziału” i że nie wprowadzi obowiązkowej szczepionki!

„Poczekamy i zobaczymy, co stanie się naukowo w tej sprawie” – dodał.

Premier Alberty Jason Kenney powiedział, że nie wprowadzi obowiązkowej szczepionki przeciwko koronawirusom. 2

W tym tygodniu premier Alberty skrytykował Health Canada i powiedział, że jego prowincja nie będzie czekać, aż rząd federalny zatwierdzi pozornie wiarygodne testy, szczepionki i leki.

W poniedziałek Kenney powiedział Vassy Kapelos z CBC, że nie będzie „czekać, aż Health Canada zacznie nadrabiać zaległości” w innych „rówieśniczych” jurysdykcjach, takich jak Unia Europejska lub Stany Zjednoczone.

Powiedział, że federalny departament zdrowia naciska na COVID-19 i że główny urzędnik ds. Zdrowia publicznego w kraju wcześniej papugował „gadające punkty” od chińskiego rządu.

W rezultacie, Kenney powiedział, będzie obchodził Health Canada, aby przyjrzeć się niezatwierdzonym testom, szczepionkom i lekom, które zostały zatwierdzone w innych krajach.

Premier wspomniał o hydroksychlorochinie, leku przeciwmalarycznym reklamowanym przez prezydenta USA Donalda Trumpa, mimo że nie został jeszcze udowodniony przeciwko COVID-19, który właśnie rozpoczął badania kliniczne w Albercie przez University of Calgary, wspierany przez Alberta Health Services i rząd federalny .

„Kierunkiem, który przekazałem naszym urzędnikom, jest to, że jeśli widzimy wysoce wiarygodnego regulatora leków w jurysdykcji rówieśniczej, takiej jak Unia Europejska, Australia lub Stany Zjednoczone, który zatwierdził test, szczepionkę lub lek, powinniśmy dążyć to – powiedział Kenney CBC.

Chociaż Kenney podkreślił, że Health Canada jest nadal wiarygodny, podważył niektóre z dotychczasowych decyzji.
Powiedział, że zbyt długo zajęło temu krajowi zamknięcie granic na podróże międzynarodowe i że dyrektor ds. Zdrowia publicznego dr Theresa Tam udzielała złych rad na początku wybuchu epidemii.

„To ta sama dr Tam, który mówila nam, że nie powinniśmy zamykać naszych granic z krajow o wysokim poziomie infekcji … któraw styczniu powtarzała argumenty z (Chińskiej Republiki Ludowej) o braku dowodów przekazu z człowieka na człowieka. ”

Ponownie potwierdza sie fakt ze wybralismy prawdziwego PREMIERA na ktorego mozemy liczyc!

UPC Alberta

Clint EastwoodPodoba Ci sie ten artykul?
Podziel sie nim ze znajomymi! Musimy zaczac udostepniac sobie nawzajem nasze zródla medialne. Nasza sila jest swiadomosc, ze jestesmy wiekszoscia pomimo tego, co mówi nam MSM.

Podziel sie nim ze znajomymi! Facebook Twitter LinkedIn, Email.
We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here