Protest przeciwko obowiazkowemu noszeniu masek w Calgary.

0
159
Anti-mask rally to protest mask mandate in Calgary october 2020

W niedzielę 11 wrzesnia odbył się w Calgary “Walk for Freedom” protest przeciwko noszeniu maseczek oraz ograniczeniom związanym z pandemią koronawirusa w naszym miescie.

Kilkaset osób zebrało się na Prince’s Island Park. Kolejni przemawiający zarzucali mediom oraz lokalnym politykom jak Calgary’s Mayor Naheed Kurban Nenshi że nie informują społeczeństwa rzetelnie o epidemii koronawirusa, ukrywając informacje o innych zgonach w tym czasie, a także nie mówią o szkodliwych skutkach m.in. noszenia maseczek.

Protest przeciwko obowiazkowemu noszeniu masek w Calgary. 1

“Dość tych kłamstw i manipulacji, Zakończyć plandemię, Dość masek, reżimu i dyktatury”- przekazali organizatorzy w opisie wydarzenia, odnosząc się do restrykcji i zasad wprowadzonych przez władze miejskie w ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Jak podkreślali wszystkie wprowadzone w ramach walki z koronawirusem ograniczenia są niezgodne z prawem, łamią konstytucję i “odbierają wolność”.

Uczestnicy mieli transparenty z napisami m.in. “Stop dyktaturze maseczek”, “Zakończyć pandemię”, “Zdrada plus” “Defund CBC, City TV, CTV i Global”.

W tej pokojowej demonstracji nie doszło do zadnej policyjnej interwencji.

The Fight For Freedom Has Begun – Canada Awakens


W niedzielę 25 pazdziernika odbedzie się w Calgary kolejny protest przeciwko noszeniu maseczek oraz ograniczeniom związanym z pandemią koronawirusa.
(Join Freedom Unity Alliance)
Zapraszamy do udzialu!

Szczególy w zalaczonym plakacie w kalendarzu wydarzen.

Zblizajac sie do nastepnych wyborów, dostarczymy Ci informacji potrzebnych do wyboru Rady Miejskiej, która jest odpowiedzialna fiskalnie i która przywraca rzeczywista odpowiedzialnosc w ratuszu.

Protest przeciwko obowiazkowemu noszeniu masek w Calgary. 21

Uratujmy Calgary!!!!!!!!!!!!! Calgary Councillor Jeromy Farkas bedzie kandydowac na burmistrza!!!

Polonia Calgary podaj dalej textKoniecznie udostepnij ten artykul u siebie na Facebooku! Wielu Twoich znajomych na pewno bedzie zadowolonych z tak waznych informacji!

We need to start sharing our media sources with eachother. Our strength is in knowing we’re the majority despite what the MSM tell us.

Make sure to share your network with others Spread the word!

Byles? Widziales? Podziel sie tym!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here